Глобальні оголошення!



Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення nelly » 03 травня 2013, 20:04

Dribchuk написав:nelly а нам навпаки лікарка казала водити за 1 ручку бо неправильно формується ходьба

водити то можна, але коли дитина падає то не хапати за одну руку , так само бачу мами дітей з землі піднімають за одну руку, я теж колись так робила, атепер взнала, що не можна то стараюся про це не забувати
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Dribchuk » 03 травня 2013, 21:38

katia але ж дитина коли починає сама ходити вже вміє правильно падати, хіба що починати водити з віжками тільки-тільки дитина встає на ніжки?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Ulkanet » 03 травня 2013, 22:37

nelly написав:
Dribchuk написав:nelly а нам навпаки лікарка казала водити за 1 ручку бо неправильно формується ходьба

водити то можна, але коли дитина падає то не хапати за одну руку , так само бачу мами дітей з землі піднімають за одну руку, я теж колись так робила, атепер взнала, що не можна то стараюся про це не забувати

я думала що то елементарне і всі знають що маленьких діток не можна за одно ручку піднімати і тягнути :crazy: та то і дорослого неможна тягнути за одну руку :scare:


Дівчата маленьких діток, куди виспішите??? хочуть ходити з вами за ручку і тіштеся :love: бо ще 3-4 місяці і категорично будуть відмовлятися йти за ручку і будуть тікати, отоді почнеться :scare: :scare:
чим вам зле що дитина хоче ходити за ручку??? тіштеся поки дітки потребують вашої турботи і відчувають себе з вами в безпеці. а то виростуть і не встигнете зрозуміти коли. :wink:
знаю купу дітей, які були шустрі і "безпечні" в рочок - з вибитими передніми зубами, постіно побитим лицем, колінами і т.д. а так за ручку завжди чистеньке і гарненьке :love: :rose: :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Sms » 03 травня 2013, 22:45

Ulkanet, та я не поспішаю. Просто цікавить психологічний аспект. Чому так? Чи є цьому якесь обгрунтування? Чи то просто так:) Характер :)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення mavpusya » 03 травня 2013, 22:51

Думаю або характер, або негативний досвід падінь. Моя малеча-колобок теж почала пізно ходити без моєї руки. Здається в 1 рік і 3 міс. Доця велика шилопопіна, але дуже обережна, якщо лазить по драбинках, сходах, чи перекладинах, дякувати Богу. Правда, на рівному місці може зашпортатись, бо в небі місяць. зорі, літаки, лелеки. Ще не розуміє, що наші дороги далекі від ідеальності і обережною треба бути і на рівному місці :ha:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Anjuta » 03 травня 2013, 22:54

Ulkanet, я малого як веду за руку, то він часом ашпортаться або ще щось і виходить, що піднімаю за одну руку і по сходам раніше за дві водила а тепер за одну. Вот прочитала що неможна і сиджу себе караю! :dash:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Ulkanet » 04 травня 2013, 12:29

в мене мала як падала, то я її за руку не тягла назад (шось в мене нема від природи того інстинкту щоб зразу дьоргатись коли дитина падає :sad: ). а дозволяла впасти підтримуючи її за ту руку. і виходило шо падала вана "легенько" - так ніби лягала на землю ::Р: , а тоді просто брала і підносила вже за тулуб.
бо моя свекруха так своїм обом руки повивихала :scare: а ше знаю випадок, як хлопець напився і був без свідомості і друзі так його тягли - то тоже руку вивихнули :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Sms » 12 травня 2013, 23:34

В мене велика радість. Таки моя дитина дуже обережнічає ходити . Тому постійно тримається за мене. 10 травня вона зробила самостійні дуже обережні перші кроки. 1 рік, 1 місяць, 3 дні:) І хоч ми й далі ходимо за ручку, але всі мої страхи й переживання як рукою зняло. Всім дякую за поради і підтримку :rose:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення westa » 13 травня 2013, 00:13

А в мене протилежна ситуація. Синочок хоче ходити сам. Але ще не вміє добре.Перші кроки зробив на Великдень. Даю йому палець , а він відпускає і біжить ( помало він не вміє ) , а за кілька кроків падає на коліна і переходить на повзання. Коліна вже сині , всі подряпані . А він далі падає і далі повзає. Це ж тільки тиждень ходьби :dash: .Він в мене активний , аж занадто.
По доброму заздрю мамам обережних діток :rose:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Shalimar » 13 травня 2013, 01:31

Sms написав:Просто цікавить психологічний аспект. Чому так? Чи є цьому якесь обгрунтування? Чи то просто так:) Характер :)

по-моему, очевидно: ребенок еще неуверенно ходит, и поэтому подстраховывается
Sms написав:всі мої страхи й переживання як рукою зняло
а основания какие? для страхов :crazy: ребенку не 2 года же?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron