Глобальні оголошення!



Карапуз і домашні тваринки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Карапуз і домашні тваринки

Повідомлення flash-ka » 13 березня 2013, 11:01

карапуз і киця.....
власне я б хотіла дізнатись в першу чергу досвід тих, хто приніс кошеня додому, коли там маля до року???
варто чи ні? можливо краще пізніше?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: карапуз і киця

Повідомлення Ulkanet » 13 березня 2013, 12:29

краще пізніше. або кота принести до народження і вагітності. або вже коли дитина розуміє чого не можна жувати йому хвіст.
в вашому віці я б не брала кошеня. по перше шерсть - буде всюда, і дитина повзаючи по хаті ту шерсть буде збирати на ручки, а ручки в рота :bad:
по друге кошення ше не привчене до "горшка" і буш мала двох пісюнів в хатім :hi: ::Р: . про какашки мовчу :bad: про хвороби тоже :scare:
ну і будуть "битися", царапатися, кусатися між собою. :ireful: ну і так далі і в тому дусі. :sad:

коли кіт вже був до народження - то інше, він поступово привикає до дитини, дитина до нього. старий кіт навчений на горшок, і більш терпеливий (ну не всі правда :hi: ).

мені шкода того кошенятка - шо моя мала буде його мучити, того і не беру. дитина, то є дитина. вона ше не може контролювати силу своїх ручок і може притиснути засильно кота. як дитині в рік пояснити шо тре легше кота обнімати ??? моя мала (2 р.5м.) давала старому коту ковбасу в селі і він її лапою цапнув троха, вже три місяці вона до нього не підходить, боїться. :sad:

котики і песики - це не забавки! це так ж живі істоти, як і люди. :love:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: карапуз і киця

Повідомлення Галина » 13 березня 2013, 12:51

Ulkanet написав:коли кіт вже був до народження - то інше, він поступово привикає до дитини, дитина до нього. старий кіт навчений на горшок, і більш терпеливий (ну не всі правда :hi: ).

Не факт. Моя подружка як завагітніла завела собі кицьку (кошеня). Поки не народилася мала все було класно, а з появою донечки кицька почала ревнувати, спеціально дерти паркет і нявчати, коли дитина спала і таким чином будила малу. Стала агресивніша і почала господарів кусати, хоча малу не чіпала, розуміла напевно.
Ulkanet написав:по перше шерсть - буде всюда, і дитина повзаючи по хаті ту шерсть буде збирати на ручки, а ручки в рота :bad:

З цим згідна, в нас є кицька, якій вже 16 років, шерсть всюди. ми певний час в нашу кімнату її не пускали, але шерсть все одно заносилася.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Карапуз і киця

Повідомлення flash-ka » 13 березня 2013, 14:23

та я сама виросла в хаті з котами і псами.....тому дуже сумніваюсь....
також думала
Ulkanet написав: кошення ше не привчене до "горшка" і буш мала двох пісюнів в хатім :hi:

може якби хата, а то ж маленька квартира....для сну не буде де сховатись...
мабуть таки почекаю,коли доня підросте і захоче кицю....
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Карапуз і киця

Повідомлення Ulkanet » 13 березня 2013, 15:26

я тоже дуже хочу котика :love: , або криску :=):
але хоч моя мала і спокійна і знає вже шо таке "легенько" і "не бий", "болить", всеодно притисне десь чи стане ненароком. і мені шкода тої тваринки, воно ж тоже живе і відчуває біль :=):

а от після пса свого чоловіка :scare: :bad: , пес в квартирі буде жити "лише через мій труп" :ireful: хоч в мене в селі пси жили в хаті :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Карапуз і киця

Повідомлення flash-ka » 13 березня 2013, 15:33

пес в квартирі, то хіба маленька, кишенькова....
у нас друг розводить англійських киць. постійно нагадує,що для нас безкоштовно одну тримає......вже шостий виплодок скоро буде, а ми то вагітні, то маленькі....
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Карапуз і киця

Повідомлення TYulia » 13 березня 2013, 22:10

в нас є котик, старенький, вже десь 10 років. Богу дякувати малого сприйняв нормально і не проявляє ніякої агресії. Хоча знаю випадки, що кіт ревнує і т.п.
а за шерсть то таки правда, наше маля ще не повзає (3 міс), але всеодно деколи в ручці шерстинку нахожу.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Карапуз і киця

Повідомлення Virchik » 13 березня 2013, 22:38

Нам легше у нас свій будинок, сад, подвір"я, є і кіт, і собака, ал вони живуть виключно на вулиці.
Кіт забігає тільки перекусити, як бачить доцю, то його вітром здуває.
Не даю дитині тулитись до нього і тому подібне.
Можливо, як би він був кімнатний, мили його щотижня, чесали, то дозволяла.
Сама в дитинстві любила з котами обніматись поки лишая не заробила, тому свою дитину обмежую.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Карапуз і киця

Повідомлення nelly » 13 березня 2013, 23:06

я взагалі не прихильник живності в квартирі, ну хіба таку щоб не пісяла, мало їла і завжди мовчала ( в нас черепаха :ha: ).
Просто це ж крім шерсті і пісяшок, ще велика імовірність глистів :confused:
В мене в знайомої був кіт, коли заходила до них в квартиру то мене аж вернуло від того запаху (це був просто дикий штин, чи пісяв по кутках я не випитувала), аел вонр вже були привикли до того запаху і взагалі не звертали увагу, крім того казала що дуже любить на малому спати ( йому тоді десь в районі 1 року було), як на мене це теж небезпечно. Зрештою може я так налаштована, але ні пса ні кота в квартирі не заведу
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Карапуз і киця

Повідомлення nadusha » 14 березня 2013, 09:44

Ми котика ще тільки плануємо: Артем ним просто марить.. Пообіцяла, що на 10 років буде йому подарунок, за умови, що доглядатиме за кошеням сам. Я - не великий прихильник пухнастої живності в квартирі через гігієну... Минулого року в моїх батьків було кошеня в хаті. На свята ми побули два (!) дні - і всі мали лишай, який дооовго лікували... Якщо заводити кошеня чи цуценя треба дуже добре обдумати можливі наслідки і перестрахуватися, там де це можливо (прививки, огляд ветеринара, протиглистні засоби).
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron