Глобальні оголошення!



Карапуз і домашні тваринки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Карапуз і киця

Повідомлення Dribchuk » 14 березня 2013, 11:19

В нас вийшло навпаки - ми несли не котика до дитини, а дитину до котика :ha: - на той час нашому коту було вже 8 років. Я дуже переживала чи не буде ревнувати нас до манюні. Начиталась що потрібно дитину принести і показати тваринці - дати понюхати-подивитися, не відганяти зразу. Ми так і зробили, і якщо чесно то поки мала не почала активно бігати по хаті кіт не проявляв ніякої зацікавленості до неї - близько ніколи не підходив, але ніби наглядав за нею. Вона спала на ліжку , а він трохи подалі від неї. Коли мала почала повзати кіт її уникав - видно трохи боявся. А тепер то вони друзі-не розлий вода. Вона всім розказує що кіт - це її друг. :hi: Зранку завжди встає і першим ділом іде його годувати. А він бідака терпить всі її іздєватєльства - за 3 роки кіт був обклеєний наклейками і скотчем приклеєний до дивану, катаний в колясці, пеленаний в пеленки, міряв бантіки і коралі, запихала йому макарони поміж шерсть - загалом фантазія в моєї дитини бурна :ha:
Єдине - це питання гігієни. Якщо ви дуже чистюля, то не заводьте кота, особливо довгошерстного, бо шерсть є всюди - деколи і в памперсах і в дит. харчуванні (в нас кіт персидський) і в роті :scare: Я спочатку дуже через це нервувалася, але наша лікарканас заспокоїла і тепер відношуся до цього простіше.
Котика треба брати маленького, але вже самостійного-в ідеалі не на ринку чи магазині, а в перевірених кошатників, які займаються їх розведенням - наш кіт коли ми його взяли вже був привчений до горшка, до щомісячного обтинання кігтів і вичісування.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Карапуз і киця

Повідомлення flash-ka » 14 березня 2013, 11:52

у подруги є киця. а тепер і синочок (5 місяців). ми буваємо у них,то моя доня гарно бавиться з кицею. та я боюсь,що як принесу кошеня додому, то вона його ненароком задушить....
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Карапуз і киця

Повідомлення Dribchuk » 14 березня 2013, 12:15

flash-ka я б тобі не радила брати маленьке кошеня покищо, бо малі коти дуже грайливі, дитина теж захоче ним бавитися і може бути багато царапин і покусів. Я б сказала до шкільного віку дітям краще не купувати маленьких кошенят-песенят. Інша справа як в домі вже є тварина і дитина росте разом з нею.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Карапуз і киця

Повідомлення Оксанютка » 14 березня 2013, 12:34

В нас теж є кицька, завели ще за рік до моєї вагітності.Але тепер всім кажу, в кого ще немає діток,а будуть в недалекому майбутньому,почекайте з котиком! Мені нашої кицьки шкода, спочатку ми її купали, цілували, обнмали, гралися, спали з нею....., а після появи синочка тільки псика і псика( так в нас відганяють).Я обмежила контакт, мало гладжу, боюся, щоб не принесла якоїсь бяки.Ми живемо в приватному будинку, то добре хоч можу часто випускати на вулицю.Малий дуже тішиться, коли бачить її, а кицька теж із зацікавленням за ним спостерігає,але агресії не проявляє.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Карапуз і киця

Повідомлення flower » 14 березня 2013, 15:39

я збираюсь кролика знов заводити. то не кицька але шось схоже) в нас жив з народження доці і десь до року, потім з ним трагедія сталась. І от надумалась знов, ото потіхи Вероніці буде. Вже взнала в зоомагазині в нас в Збаражі є чорний і коричневий, треба піти глянути. Бо шось чорного я не уявляю....
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Карапуз і киця

Повідомлення Dribchuk » 15 березня 2013, 01:17

Зображення
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Карапуз і киця

Повідомлення Ulkanet » 15 березня 2013, 02:57

flower написав:я збираюсь кролика знов заводити. то не кицька але шось схоже) в нас жив з народження доці і десь до року, потім з ним трагедія сталась. І от надумалась знов, ото потіхи Вероніці буде. Вже взнала в зоомагазині в нас в Збаражі є чорний і коричневий, треба піти глянути. Бо шось чорного я не уявляю....

а кролик нічого не погриз в хаті??? а пісяти куда ходив??? і чи не було чути кролика (я про запах)??? а надвір ходили гуляти??
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Карапуз і домашні тваринки

Повідомлення flower » 15 березня 2013, 09:45

Я про свого писала в тему про тварин і навіть фото показувала. Погризти шоб сильно нічо не погриз, але плінтус в 2х місцях поцарапав зубами. Пісяти в клтці в кутовий туалет на тирсу. Запаху зовсім від нього нема якшо вчасно туалет міняти. Надворі ми весною в садку сиділи, кроля випускали на травичку і зверху прикривали сєткою, а самі на коврику сиділи і спостерігали за ним, травичкою доця кормила його. Але тоді вона була ше манюня, зараз би більше тішилась. Вона тваринок дуже дуже любить, всіх.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Карапуз і домашні тваринки

Повідомлення Янголятко » 24 травня 2014, 10:50

В нас киця була вже рік, коли з'явилася донечка. Спочатку навіть до дитини не підходили і дуже боялася, коли доня плакала. Пізніше звикла і навіть вилизувала моїй евелінці голівку (якийсь материнський інстинкт напевно), муркала і спала біля неї. В 5 місяців вчила донечку повзати: відходила трохи від неї і лягала, а доня за нею повзла. Дуже кумедно було. :hi: Зараз донечці 9 місяців і вони дуже добре разом проживають. Я вчу донечку легенько гладити кицю, щоб не робила їй боляче. Часом схопить за хвоста, то кицька терпить і лише мені жаліється.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Карапуз і домашні тваринки

Повідомлення Кокетка » 26 травня 2014, 21:58

у нас була киця Мурка, така собі з характером самостійна киця, любили її , мали котенят від неї, але коли я мала родити вона пропала , я її шукала, а потім мені сказали що машина роз"їхала її :cray: , а в маленького виявилася алергія на шерсть :cray: (((( точно не змогли б її залишити... в старшого сина нема алергії... я б хотіла зараз кошеня і діти хочуть, та вже не получиться
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей