Глобальні оголошення!



Пральний засіб для дитячих речей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чим перемо дитячі речі?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Пральний засіб для дитячих речей.

Повідомлення Nymydora » 22 жовтня 2010, 15:44

мамаСвітлана написав: Може ви неправильно дозуєте, бо я читала, що основне не кидати забагато порошку. Краще менше покласти порошку, то кращий результат.

ТААААК???? :???: :???: :???: :???: Певно так воно і є. А я, село без газу, думала, що чим більше, тим краще. От чого воно в мене таке все сіре...От дякую, так дякую :rose: :rose:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Пральний засіб для дитячих речей.

Повідомлення Naya » 22 жовтня 2010, 15:49

Десь на початку цієї теми я кидала цитату з дозуванням та чому речі сірі. Перегортайте трохи назад.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пральний засіб для дитячих речей.

Повідомлення Naya » 22 жовтня 2010, 15:59

А ми спробували отакий от:
Зображення
пральний порошок royal Powder De La Mark
До речі, теж наш український, безфосфатний.
Результатом поки що задоволена.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пральний засіб для дитячих речей.

Повідомлення Гість » 08 листопада 2010, 22:00

pepi написав:Вже у Тернополі є безфосфатні порошки Дакос. сайт по якому можна замовити продукцію eco.ternopil.ua а ще на ринку продаються , що біля збруча ( біля входу в Збруч) там є столик з порошками . Сьогодні спробую попрати речі Ореолом для кольорових речей .



Я також користуюсь попошками "Дакос" а також миючими засобами, піни менше , але відмивають доре, та й не мають ні барвників ні приторного запаху. Знайшла продукцію за помірними цінами в Гранд Маркеті, на 3 поверсі (колишній к-тр "Україна")
Гість Офлайн


 

Re: Пральний засіб для дитячих речей.

Повідомлення мамаСвітлана » 09 грудня 2010, 22:06

А я перейшла на німецькі "рідкі" порошки для дитячого одягу (брала на "Євроринку" на 1 поверсі). То мені більше подобається ніж порошки, бо краще розчинається у воді і пише, що мають сертифікати міжнародні по екологічності.
мамаСвітлана Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 16 жовтня 2010, 09:14
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 13 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Пральний засіб для дитячих речей.

Повідомлення Любов » 10 березня 2011, 17:49

Дівчата, з понеділка робитиму замовлення порошку для прання дитячих речей від Amwey, хто хоче приєднатися пишіть в ПП ;-) . Ціна - 200 грн. Обсяг - 2,5 кг.
Пральний порошок SA8 Baby – це концентрований засіб для прання, що не містить фосфатів, створений спеціально для людей із чутливою шкірою. Містить Очищувальну систему BIOQUEST™, яка безпечно видаляє найстійкіші плями з одягу, ковдр, рушників та підгузків, водночас не залишаючи жодних миючих складників, здатних подразнити шкіру вашу або ваших рідних.

Від народження малюка брала тільки одну пачку і то ще не весь використала :) , але вже закінчується, 2,5 кг порошку нам вистачило майже на 11 місяців.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Порошок,мило та інша хімія

Повідомлення Olysa » 06 травня 2011, 22:43

Наприклад,порошок-*Ушастий нянь* був досить непоганий,але мені здається зараз став гіршим.Попробувала Сарма-хороший.
Відбілювач Онікс(в порошку)дуже класний,гарно відбілює.Мило беру завжди дитяче Агу.Для помягшення одягу Семана або Ленор.останнім часом більше Семану беру.
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Пральний засіб для дитячих речей.

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 00:39

купила в ДЦ по 25% знижці Домол без запаху. отдушок чи яких там ше штук, перу дитячі речі - задоволена.
З горіхів зараз спригнула - торинку десь загубила. Пробувала прати в шкарпетці - розв'язалося :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пральний засіб для дитячих речей

Повідомлення кульбабка » 04 січня 2013, 11:01

привіт всіх))а хтось користувався продукцією з маленького магазинчику на зупинці "Люкс" на бамі?там еко продукція.
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Пральний засіб для дитячих речей

Повідомлення LJALJA89 » 02 грудня 2013, 02:22

Ми від народження до рочку користувались Ладушки. А з року німецьким, яким і наш одяг перу. Додаю кондиціонер Чіко. Ніякої реакції не було.
І відпирає набагато краще, ніж будь який наш.
LJALJA89 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron