найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Прогулянки взимку

03 лютого 2014, 11:30

Natalinda написав:А якщо дитина вимагає цукерок замість каші? :wink:


Звичайно, що мова не про це. Не до всіх випадків і не про все. Я, наприклад, зі слів мами дуже переймалася, що доця не хоче закривати шарфиком ротик і носик, і коли ми гуляли, дуже переживала, аби мала не захворіла. Прочитавши тут, що це шкідливо, я навіть втішилася, бо, значить, в цьому нічого поганого, а навпаки - це краще.

Re: Прогулянки взимку

03 лютого 2014, 15:15

Ми саме прийшли з вулиці - то там так класно - вітру немає, сонечко...

Re: Прогулянки взимку

03 лютого 2014, 15:39

westa написав:То я така ненормальна мама , що дитину щодня на вулицю виводить. Приїхала зі Львова в четвер ( якраз найбільші морози почалися ) , а моє сонце так просилося на санки , що я здалася. Ходимо кожен день. Синочок на місці не стоїть , то не мерзне . Ніс-рот закрити не дає - репетує. Щоки таки обвітрив , треба якимось кремчиком мазати. Добре що сьогодні потепліло.

Веста! Як малий переживає розлуку? Як зустрів? А ти як?
А по темі - гуляємо, якщо погода і здоров"я дозволяє. Минулого тижня, як були морози, то не гуляли, бо ще не викашляв того бронхіту... Виходили вчора, і сьогодні на снігокаті їздили по старшого в школу, і так бігав.

Re: Прогулянки взимку

03 лютого 2014, 16:19

Ми сьогодні 2 години гуляли зранку. Погода чудова. :aplo: Правда малу взула в капці з ненатуральною підкладкою, то трошки змерзли в ноги.

Re: Прогулянки взимку

03 лютого 2014, 20:23

Я сьогодні йшла в школу з старшим зранку то відразу відчула що тепліше... Вітру немає зовсім... Красота... Нажаль наша прогулянка сьогодні школа-дім і все...

Re: Прогулянки взимку

07 лютого 2014, 10:54

Мамочки, як ви зараз гуляєте з дітками, бо я в сумнівах. Вчора на санках їздили, то моментами був суцільний асфальт, причому в дворах, між будинками, що мусила їх на руках переносити. Дорогу перейти нереально. Не знаю, чи вже візком їхати сьогодні (буду, напевно, схожа на вар'ятку), чи ще сани брати. Хто як гуляє?

Re: Прогулянки взимку

07 лютого 2014, 11:06

ми ногами гуляєм з лопатою в руках :hi: санками лише тоді,коли є по чому. якщо десь по маминих справах, то гуляєм в слінгу з кільцями.

Re: Прогулянки взимку

07 лютого 2014, 11:10

Ми ліниві, не ножками, а в мами на руках...

Re: Прогулянки взимку

07 лютого 2014, 11:44

ми санками або ногами,а санки я пусті везу,бо злазить і хоче йти ногами

Re: Прогулянки взимку

07 лютого 2014, 16:24

ми сьогодні санками в парк їздили, через дорогу ледве перепхала, а по тротуару ще досить так нічого
Відповісти