Глобальні оголошення!



Стригти чи не стригти?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення Мата Харі » 05 березня 2013, 22:47

Sawwku написав:не-а. отут всі сказали, щоб стригти і не паритися, чоловік сказав що навіть поможе, то на відріз перехотілося :lol:
тільки моя мама проти (бо то ж народна мудрість - не стригти до року :!: )


ох ця мені народна мудрість!.. одна бабка кричить не піднось дитину до дзеркала, друга жужить у вухо що треба на кожух садити та в рік стригти. для мене нема гіршого прийому як сказати "не роби так!" бо тоді точно зроблю... особливо мене дратує коли питаєш "чому не можна?" відповідають "ну я не знаю... кажуть так..." ну як не знаєш, то чого тоді кажеш??
Мата Харі Офлайн


 

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення natalun » 11 травня 2013, 11:57

Я свою до року не стришла оскільки волосся було рідке і мало .Підстригли в рік налисо під машинку,це був кінець листопада і сильно не переживала що дівчинка лиса.Колись стригли мене і моїх 2 сестер, а одну ні ,можливо це співпадіння і генетика в нас густе і гарне а в сестри рідке і не дуже гарне.Того і вирішила постригти,чоловік не був протів.Коли стригли я трохи сплакнула бо получився такий "лисий бубен",зараз волосся гарне густе і кучеряве, зовсім не жалію що стригли.На літо напевно не підстригла б.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення Sms » 11 травня 2013, 13:06

Стригти чи не стригти - вирішують батьки в залежності від своїх особистих переконань і забобонів:) Те що довжина, густота, колір і все решта від того не залежить - доведено науковцями:) Лише генетика, панове:) Я вирішила для себе, що як в малої ближче до року волося не буде, або воно мене не буде влаштовувати - побрию, але після нового року воно в неї почало рости і кучерявитися:) Тому не стригла малу:) Тільки на день народження в рік, на згадку хресний обрізав локон:)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення inna6787 » 11 травня 2013, 18:49

Ми постригли синочка вкінці березня, коли йому було 10 місяців. От після стрижки став таким красенем ))) щой спочатку незвично було. Після цього ще один раз стригли.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення TYulia » 09 листопада 2013, 00:22

дівчата, в мене чуть питання інше. в нас волосячка є багато, я вже 2 рази легенько стригла. Але я взагалі-то не вмію тої справи. Стригли в 6 міс і десь в 8.5,Стригла, коли він спав :=): А в нас перший рочок на носі, хочу щоб гарно був підстрижений але не коротко. Питання в тому, як це організувати, бо його деколи розчесати спокійно не вдається. Як проходило у вас те перше стриження?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення westa » 09 листопада 2013, 09:20

Ми стригли Богданчика перший раз повноцінно в 11 міс. ( до того гривку підрізала ). Прийшла сусідка , вона перукар , всі родичі стали в коло і почалася вистава :crazy: . Малий не плакав , але він в нас дуже круцько , то мусили відволікати. Процедура тривала десь хвилин 15. Вийшло гарно. Після того з кожним разом сидить все чемніше , привик. Тепер стрижемся часто , раз в місяць-півтора і за 5 хв.
Я не люблю лисих дітей , тому проти бриття в рік. Вони потім такі смішні ті діти.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення TYulia » 09 листопада 2013, 15:51

а стригли машинкою чи ножицями?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення westa » 10 листопада 2013, 00:07

Ножицями. Машинка його занадто цікавить , дуже крутиться , вириває з рук , тому поки тільки ножицями.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення TYulia » 10 листопада 2013, 10:52

от і я зочу ножицями, щоб не дуже коротко було
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стригти чи не стригти?

Повідомлення TYulia » 13 листопада 2013, 11:14

постригли ми вчора наше чудо :dance: Прикликали знайому перукарку, якось він одразу її добре сприйняв. Стригли в кріселку для годування, трохи бублик дала, любимий мультик, трохи якісь черпачки йому показувала і за 10-15 хвилин все готово :aplo: Стригли ножицями, тільки трошки зібрали, щоб акуратненько було і все. Чесно кажучи, я спершу мало вірила в успіх тої затії, але все пройшло навіть дуже спокійно:-)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість