Глобальні оголошення!



Стригти чи не стригти?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Стригти чи не стригти?

Повідомлення Melisa » 28 листопада 2010, 00:29

Кажуть забобонні люди, що дитину стригти до року не можна (чогось там). Але мене це мало хвилювало, тому шо волосся у нас було і так мало,а ше якби його постригли, то капец був би. Вобшем я не стригла. У мене все-таки дівчинка :o , я вирішила запускати волосся своїй Принцесі. Але потім хтось мене надоумив, що варто постригти, бо так воно краще росте. Цієї осені я задумалась "мабуть на зиму пострижу, все одно під шапкою не буде видно, а до літа відросте". І от сьогодні, самі того не чекаючи, ми постригли дитя. ВПЕРШЕ! А було це ось так:
мама привезла з села машинку для стрижки, щоб постригти тата, Ніка цим процесом так захопилась, шо ми її вмовили спробувати. І от, сидить наше чудо на табуретці, і слухає як жужжить (дуже тихо) машинка (для тих, хто не знає, повідомлю, шо Ніка боїться всієї техніки,яка жужжить). Нє, не витримала, розплакалась після першого ж зрізу. А потім показала ручками на ножиці, мол, стрижіть мене ними. Спроба №2 виявилась вдалою. Я довго виношувала в голові план стрижки дитини, але ніяк не могла навіть припустити, що це буде так легко.
Короче, ми вже "під мальчіка" конкретно. Татко доцю так і називає "хлопчур". А доня ходить і тішиться до дзеркала, бо яка вона красіва тепер. :lol: А мені - як гора з плеч. :dance:

А коли Ви вперше підстригли волоссячко своєму малюку?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення mala-karta » 28 листопада 2010, 00:42

в 8-9 місяців :)
чуба, бо очі закривав
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення Marta » 28 листопада 2010, 01:09

Ооооо......Капец, ви такі сміливі, я не наважусь постригти Лізулю, я би тоді плакала певно, півночі...))))))))
А чуб обстригли в рік хресні батьки- по традиції, і заховали в конвертик)
Marta Офлайн


 

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення Natalinda » 28 листопада 2010, 02:12

Я на днях Юрка під машинку разом з татком, ууух, під саму довше насадку.
Я там жалілася, ага, бо думала що то буде трохи довше, але вже як є. Сьоня були в другого дідуся в гостях - то він в захваті, та і я потроху звикаю, правда прозиваюся до дитини трохи негарно про "дай пирожка" :)
Водшем перший раз в рік і два.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення мешканка » 28 листопада 2010, 10:03

Стригли гривку з 4-5 місяців (самі бачили, які в нас коси) :) Ніц в таке не вірю і на лисо не стригла ні першу, ні другу. На шевелюру не жаліємось ! :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення Naya » 28 листопада 2010, 12:34

ше не стригли, бо нема шо особливо стригти.
трохи вушк вже накриває, то тре зістригти, але я навіть не знаю, з котрого боку до дитини з таким підійти. Оруууу буууде..
тому не чіпаю наразі.

А про те, що треба стригти щоб краще та густіше росло.
То якась нісенітниця, хіба після стрижки прибавиться більше волосяних цибульок, що воно густіше буде?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення mala-karta » 28 листопада 2010, 14:57

то пов'язано з тим, що спочатку в діток росте такий пушок більше. А десь в районі року починають грубші коси рости.
І коли стрижуть в рік, то здається, що після стрижки волосся стало густіше, пишніше і т.д.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення Oksana » 30 листопада 2010, 23:13

Marta написав:Ооооо......Капец, ви такі сміливі, я не наважусь постригти Лізулю, я би тоді плакала певно, півночі...))))))))


і я така сама :D
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення Перлинка » 30 листопада 2010, 23:23

Я доцю не стригла,вірніше лиш чілку знімала,щоб в очі не лізла.
А малого 1 раз подруга стригла і недавно відвела в перукарню,попросила лиш над вухами зняти ,а та почала крамсати наші кучерики.І пізно було казати,бо з одного боку вже обтяла,не лишити ж так.Мені було так шкода :cry: :cry: :cry: .Він і без кучериків гарненький,але з ними був безподобний,до літа відростимо :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Стригти чи не стригти???

Повідомлення Ira » 01 грудня 2010, 00:02

Мене чоловік переконував ще коли доці був рік постригти її, але я була проти. В неї теж було ріденьке волоссячко (в мене в дитинстві теж таке було, а зараз, може, і не супер-пупер густе, але нормальне) і там росте, там залисини, там довше, там коротше. А коли доці було рік і два місяці я якось навіть несподівано для себе самої вирішила її постригти. Кажу коханому, щоб брав машинку вже, поки я не передумала. То був травень. Так що, якраз на літо.Спочатку було так незвично, така вона була смішненька, але потім звикли. Зараз волоссячко вже нормально відросло.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість