Глобальні оголошення!



Що ви зробили з грошима на дитину?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення happymami » 22 листопада 2010, 15:05

Коли тільки такі виплати ввели ото 5 років тому, то я чула, що дехто з батьків хоче класти їх на рахунок, шоб потім за ті гроші вчити дитину, тощо.
А шо ви зробили? Купили якусь техніку додому? Коляску? Чи просто на всякі дрібнички для дитини? Чи поклали на депозит?
Маю на увазі першу, саму крупну частину грошей...

То шо я отримала на малу - в мене вкрали. Не купила відповідно нічого такого.
За ті гроші, що я отримала на малого, я купила пралку. Ну а решта всьо по дріб*язку
Класти на рахунок не вийшло би, бо гроші необхідні. Та й не бачу змісту.

А ви як кажете?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Naya » 22 листопада 2010, 15:13

ми їх ще не бачили.
Маю на увазі одноразову найбільшу допомогу.
Ще лежать всі на рахунку.
Плануємо вкласти в будинок. Для дитини все необхідне купили, а ті гроші поки не знімали.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Marta » 22 листопада 2010, 15:16

А ми перевели в долари і по трошки тратимо на дитину.
Це її гроші і всі підуть виключно на неї.)

Купили стільчик для кормління, автокрісло, т.д.
Marta Офлайн


 

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Natalinda » 22 листопада 2010, 15:18

Я в нас в родині є троє діток, то батьки гроші розділили порівну і поклали в банк, і тепер кажуть що грошей в них нема і що мало на дітей платять і таке інше.

Ну за 2-3 дитину то може і поклали в банк, а за першу - то скільки там тих грошей.

Юрчикові поки лежать в "шкарпетках" шось не можемо ми на банк відважитися, хоч вже десь півроку про це з чоловіком говоримо, бо за перший рік я всі гроші на дитину на купочку складала.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення happymami » 22 листопада 2010, 15:19

Naya написав:Плануємо вкласти в будинок.

ооо. це така мета, заради якої і я би не знімала. Клас ;) Ну але не відчуваєте сильної потреби в тих державних грошах? Нема спокуси зняти хоч тисячу?
Чи то тільки мені ті гроші такі необідні? :???: Бо я їх інколи жду як сонця з неба (коли нема підзаробітку) ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення TanenRom » 22 листопада 2010, 15:24

а ми за них живемо (уже звичайно їх проїли), а чоловікова з/п відкладається в "шкарпетку", правда усі гроші які малій приносили, я відклала в шкатулку і поки там і лежать.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Oksana » 22 листопада 2010, 15:30

Люба, то не ти одна така!!! Я їх також чекаю від місяця і до місяця :D
Хоч і отримала як за другу і за третю, але...Ми за ті гроші живемо, а чоловікову зарплату знімаємо тільки по необхідності. Ну і плюс ліжечка, коляски, одяг, взуття...В принципі всі пішли лише на діток. Перші місяці, то якраз на памперси вистачало :D Вобщім скажу так, сума вроді і велика як сказати в купі, а як розбили на три роки, то не так вже і багато. Хоча дууууже добое що є і те, бо таки до кінця декрету отримуватиму гроші, що не є зле... А там якраз і зарплата вже буде ;) І на діток якраз вистачає ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення mala-karta » 22 листопада 2010, 15:32

ми половину розтратили (в основному, на малого), а половина ще досі лежить на карточці. То в нас НЗ і ми з чоловіком домовилися, що поки їх не чіпаємо.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Naya » 22 листопада 2010, 15:34

happymami написав:
Naya написав:Плануємо вкласти в будинок.

ооо. це така мета, заради якої і я би не знімала. Клас ;) Ну але не відчуваєте сильної потреби в тих державних грошах? Нема спокуси зняти хоч тисячу?
Чи то тільки мені ті гроші такі необідні? :???: Бо я їх інколи жду як сонця з неба (коли нема підзаробітку) ;)


Люб, та завжди є потреба в грошах.
Але в нашому випадку потреба у власному житлі перевищує всі інші потреби :D
Тому купляється все найнеобхідніше, живемо на таткову з/п, гроші в банку, то такої спокуси нема, щоб їх потратити. Вобщім забули за той рахунок на певний час, хоча то не є така вже й величезна сума. Ну, але хоть на вікна в хату буде :D
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Любов » 22 листопада 2010, 15:41

Ми тратимо їх на будівництво, прибудову. Все що треба для малюка висилає мені сестра з Америки, в неї синочок на пів року старший, велике їй за це дякую, бо я тільки уявляю скільки прийшлося би потратити, щоб купити такі речі.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron