Глобальні оголошення!



Що ви зробили з грошима на дитину?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Alisa » 22 листопада 2010, 17:02

А ми витрачаємо на дитину - стільчик для годування, комбез, на інші великі дитячі покупки будемо брати з них :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення krapk@ » 22 листопада 2010, 17:57

рівно 7 штук поклала на депозит (4800 Юрчикові+подарункові). З них щомісяця капає 100 грн, які я трачу зразу ж. Малому все купую з тих 1100 які ще пока плате соцбез. Але вже на рочок депозит кінчиться-рівно 5 грудня, то не знаю тепер що з ними робити. Соцбез тепер ж не платитиме стільки. А я собі ще надумала брикети ставити. Певно трохи позичу з тих грошей, ех.... Вже з нового року на нову лялю платитимуть в 2 рази більше.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2010, 18:16

Ми не ділимо на дитячі і не дитячі всі гроші складаються в одну купу.Якщо щось треба дітям беремо з тої купи.
Ясне діло як хочеться придбати щось дурне та не саме необхідне,то легче його купити,бо є так би мовити ті дитячі гроші,які падають щомісяця як подарунок.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Рижуля » 22 листопада 2010, 18:31

Перлинка написав:Ми не ділимо на дитячі і не дитячі всі гроші складаються в одну купу.

От і у нас так. Я вважаю, що "дитячі" гроші такі ж дитячі як і мої )) Я ними користуюся (використала) в тому напрямку, який на той час (це вже було досить давненько) був найнеобхіднішим. Зрештою, моя дитина росте в достатку (ну звісно не в глобальному значенні цього слова, проте на іграшки, одяг і його періодичні захцянки - вистачає), тому я себе не картаю за те, що не відклала йому на майбутнє (як показує досвід, банки - не найкращий спосіб зберігати свої заощадження :D )чи не купила малому чогось суттєвого. Так склалося, що все необхідне (возик, годувальне крісло, ліжечко) нам подарували ))) А якраз за місяць до народження Максима ми в"їхали в нову квартиру, тому купували щось на господарку.
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення мешканка » 22 листопада 2010, 22:21

Розтринькали :D
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Lola » 23 листопада 2010, 02:11

Ми купили дитині багато одягу, коляску, манеж, ходункі, дитячий стілець, багато іграшок, памперси одразу чотири упаковки. та багато всяких дрібних речей для манюні. Все витратили на дитину.
Lola Офлайн


 

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення LeeLoo » 23 листопада 2010, 07:42

Zvu4ajno wo vutratu na dutuny-vse -vse neobxidne...a takog na inwi pobytovi re4i,,,,jakosj tux growej ne rozdiljalu-vse rivno rozletilusj :D
LeeLoo Офлайн


 

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення fajno » 23 листопада 2010, 09:55

Купили для Ев велииике ліжко. Де і самі по краях лежимо :)
і слінг
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення yultsya » 24 листопада 2010, 18:22

що ми купили важко сказати.ніби щось і купували,а згадати нема чого і грошей десь нема. Бачу,що глобально таки проїли, а точніше прокатали, бо перші 6 місяців побували і в Кременці і в Почаєві і в Ковелі і там застряли на 3 місяці.Певне там гроші і залишились...
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Lilia » 28 листопада 2010, 15:40

Ги! а ми за ті грошики купили мамі (тобто мені) ноутбук і підключили нет! шо не кажіть,а користь безсумнівна!
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron