Глобальні оголошення!



Що ви зробили з грошима на дитину?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Ulkanet » 28 грудня 2012, 02:42

а що ви зробили з грошиками, які держава виплачує за народження дитини???
ось тут дівчата зачіпали трішки цю тему:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Dribchuk написав:Дуже шкода що з тими виплатами деякі батьки забувають для чого народжуються діти і часто мотивом для народження ще однієї дитини стає "бо треба зробити ремонт" чи "бо треба купити машину". Повірте, я не від одної мами таке чула. :impossible: І вроді нормальна сімя , нормальна адекватна жінка а каже що завагітніла бо треба ремонти поробити - ну мені просто волосся дибки від таких людей стає. :ireful:

бо дійсно знаю багатьох людей, які розказують що за ці гроші робили ремонти в хатах, купували меблі, гасили кредити.
ми от, всі гроші на дитину потратили, нівіть за ті 130 грн/міс. понині для малої шо та тре купую. в мене був зошит де я то всьо записувала до копійки (потім була така неприємна ситуація коли той зошит "пригодився", бо мене звинуватили в тому шо я протринькала дитячі гроші). каляску і ліжечко нам дали, візочик вже купували самі (980 грн.), тоді крісло-качалка від Чіко (710 грн.), багато грошей пішло на лікування харчової алергії (майже 3000 грн. :scare: ), після 6 місяців майже всі гроші йшли на суміші (в середньому 70-80 грн.) і памперси :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення mariana » 28 грудня 2012, 03:12

Я вже детально не пам"ятаю на що потратили, звичайно крісло для годування, візок тростинку, іграшки, одяг, памперси. Якось розійшлися ті гроші непомітно. Але я не вважаю ту суму захмарною, ми були на грудному, то не знали що таке суміші, а хто був на сумішах від народження, то звичайно це дуже било по кишені, особливо якщо приходилося купувати дорогі імпортні суміші.
Тим більше коли дитина вже харчується дорослою їжею, ви ж хочете щоб вонаповноцінно отримувала з їжею всі необхідні вітаміни, мікроелементи та корисні речовини. Відповідно треба дитині хорошого нежирного м"яса(кролик, індик), риби, фруктів. овочів, молочних виробів, а на це все витрачаються чималі гроші. Рахую що гроші мають розподілятися там, де потрібно. І якщо батьки купили щось за ці гроші собі. не бачу нічого в тому поганого, вони ж не в барі проїли-пропили ті гроші. А стосовно ремонтів, то не знаю які от дуже сильні ремонти зробиш за 700 грн в місяць. принаймі я так отримувала.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Shalimar » 28 грудня 2012, 03:42

happymami написав:Коли тільки такі виплати ввели ото 5 років тому, то я чула, що дехто з батьків хоче класти їх на рахунок, шоб потім за ті гроші вчити дитину, тощо.
А шо ви зробили?

о, мне тоже всегда было интересно, как родители распоряжаются этими выплатами...
Я оформилась в соцстрах, когда малому было мес 8.. а выплаты начала получать и того позже (пока там с документами...)
Изначально на эти деньги и не рассчитывали, и считали их исключительно "детскими"
была возможность купить все к рождению, то и купили, много одежды Нам подарили.. Не знаю, как бы я рассуждала, если бы фин. положение на тот момент было другим, но я считала, что это родительская обязанность - обеспечить своего ребенка всем необходимым, не рассчитывая на чью-либо помощь (в данном случае - государства)
Первую большую выплату (которая у меня получилась первая+за несколько месяцев), + то что надарили, я вложила в драг. металл, малой вырастет - отдам ему, наверное... в 25, 30 лет... Не знаю еще, не задумывалась серьезно над этим (но не хотелось бы "на учебу" - хотя бы на авто! )) или жилье..))))
Еще дядя подарил немаленькую сумму.. я так и не поняла, то ли малому, то ли мне...)) Ложила под%... а потом взяла и купила себе украшение - как вложение))))) Сначала думала, тоже.. малой вырастет - продам - отдам ему деньги)))) а щас не знаю)))) может, передумаю))))) Так как других подарков "за сына" у меня нет((( то наверное, оставлю украшение себе на память)))) посмотрим)
Последующие ежемесячные выплаты я тратила на нужды ребенка и немного на себя)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення flower » 28 грудня 2012, 10:14

Чоловік малій всерівно все купляє шо треба і без тих грошей, то в мене це як кишенькові гроші (зарплата :hi: ), трачу їх на сп різні. тобто і на себе трачу і на дитину. Першу виплату ту велику ми потратили на хату, якраз дах перекривали і треба було в той момент якраз ше грошей. В нашої дитини є все необхідне, то не переживаю по тому поводу шо шось з її грошей пішло не на неї. А відкладати на навчання чи майбутнє не бачу змісту, світ такий не певний, бац криза бахне і гроші знеціняться, хіба в іноземну валюту вкласти чи золото в банку купити.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення krapk@ » 28 грудня 2012, 11:40

аналогічно і в нас. Я не розмежовувала дуже де гроші дитина а де мої. Дещо поклала на депозит-потрбіно буде на захист. Але дитина моя ні в чому не нуждалася. Один з перших мав все-особливо перші 2 роки і наймодніше. Це тепер я вже трохи спинилася, а спочтаку купувала все що лиш можна було (все таки пізня дитина). Але от вже місяць як виплати мої закінчилися... Жаль, трохи тої тисячі не хвататиме.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Vikibee » 28 грудня 2012, 14:01

А ми основну їхню частину потратили на велику ковану гойдалку....радості від неї ой як багато: і малечі.....і дорослим))))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Marichka » 28 грудня 2012, 16:02

А що тих грошей було?! В мене ще було 12,5 тис. Купляли і купляємо дитині більше,аніж допомоги є.Окремо їх не відділяємо,все в загальну касу.З неї і беремо,коли потрібні продукти,одяг,ліки(яке все дороге),іграшки,книжки...
А на підгузники взагалі пішло пребагато грошей...А автокрісло,крісло для годування і таке подібне.Ми точно дитиною не "збагатились" на ремонт чи щось суттєве...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Sms » 28 грудня 2012, 17:30

Перша виплата лежить на депозиті. Чекає :crazy: А щомісячних не так багато, йде на підгузки й іграшки )))
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення Люся » 28 грудня 2012, 18:05

А ми на дитячі гроші купили слінг, багаторазові підгузники і слінгокуртку :wink:
Більше на дитину крупних витрат досі немає, хіба трохи одягу)) на памперси і всяки інші "необхідні" штуки не витратили нічого ;)
А гроші вирішили вкласти в щось потрібне, тому купили хороший гірський велосипед :В):
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: Що ви зробили з грошима на дитину?

Повідомлення lenochka » 15 липня 2013, 17:34

я також поставила першу суму на депозит. а ці гроші то тільки на малого, а то шо лишається то тримаю, а коли закінчиться депозит,до дам гроші туди... І не відмовляємо собі і дитині нів чому... Я на майбутнє складаю малому=)
lenochka Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість