Глобальні оголошення!



Дитяча кімната

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Перлинка » 01 жовтня 2012, 22:02

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

ці шпалери є в продажу,не дорогі ,по 80 з коп грн
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 жовтня 2012, 17:17

Мені в дитинстві доводилося ділити кімнату із сестрою. Це нам обом дуже не подобалось, і ми постійно ділили територію. Тепер розумію, що нам і так пощастило, бо знаю безліч знайомих, які виросли взагалі без дитячих кімнат. Я думаю, що дитині просто необхідна своя кімната. Але, на жаль, ми дуже залежимо від обставин, а не від одних бажань і потреб.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Marichka » 09 жовтня 2012, 15:12

В мене не було своєї дитячої кімнати в дитинстві.Тепер ми якраз облаштовуємо для нашої дитини таку кімнату,хоч спить

вона з нами і ще напевно довго спатиме.Вона світлорожевого кольору,бо меблі рожеві з білим-купили БУ вигідно і дуже ними

задоволені.Кімната розташована біля кухні з розрахунком,щоб дитина була на очах протягом дня.Дай Боже пошвидше

переселитись!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Dribchuk » 09 жовтня 2012, 16:23

І ми от вже почали планувати ремонт в дитячій кімнаті. І тут мене "понесло" - з одного боку хочу все зробити гарно і сучасно, а з іншого боку назріває купа питань чи то безпечно. Наприклад чи не смердітиме натяжна стеля? Чи не "цвістиме" стіна якщо вставити пластикові вікна. Яка фарба не шкідлива для дитячої (покищо однозначна відповідь лише про Тріору - іто не факт що це правда) - чи краще обрати обої? Хочемо кімнату в морському стилі - в білих і синіх тонах, меблі плануємо зробити в стилі шеббі-шик (дуже хочу білі меблі, але вже маємо хорошу і зручну "стінку", тому будемо її підкрашувати), ну і ще 100 питань на які я навіть не знаю де шукати відповіді і з чого почати.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення mavpusya » 10 жовтня 2012, 00:39

А ми троє жили в одній кімнаті до перехідного віку брата, потім залишились удвох із сестричкою. Я їх просто обожнюю, без бійок і сварок ясне діло не обходилось, але то все було не дуже значне і серйозне. Тато те все швидко присікав. Зате я на память знаю "Перше послання св. апостола Павла до Коринтян 13" )))) Тому сварки в нас гасли при іскрах ))) Хочу, щоб мої діти жили в одній великій кімнаті. Хочу, щоб вони вміли знаходити компроміси між собою, як же знайдуть їх із чжими людьми? Хочу, щоб вміли домовлятись, іти на поступки, підтримувати, співпереживати і бути близькими....... Я не розумію випадків, коли рідні брат і сестра живуть, як вовки...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дитяча кімната

Повідомлення flower » 30 березня 2015, 10:32

Коли шукала ліжко доці у кімнату, випадково натрапила на таку ідею. У кого 3є діток і у квартирі не багато місця, напевне це гарний вихід. І ліжко не є надто складним, у кого руки з того місця) то можна самому зробити.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитяча кімната

Повідомлення flower » 30 березня 2015, 10:38

Dribchuk і як плани? Зробили дитячу?

Щодо натяжної стелі то вона не смердить, хоча Китайська може. Але ми всерівно натяжні в кімнатах не робили, лиш коридори і в ванній кімнаті. В дитячій зробили штук і покраска фарбою. Хотіли паркет у всьому будинку, але дуже вже спішили завершити ремонт, то наверху в нас всюди ламінат. Паркет зберігають у складах з несталою температурою і вологістю, йому потрібно полежати в будинку до пів року. Ми внизу поспішили колись, то нам він спочатку трохи здувся, а тепер он порозсихався в деяких місцях, хоч дубовий і дорогий.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитяча кімната

Повідомлення 1Liliya » 05 травня 2015, 09:08

Дуже цікаві варіанти з трьома ліжками, хочь ще плануй))
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Marichka » 07 травня 2015, 13:04

Кидайте реальні фотки своїх дитячих.Так цікаво!!!
В нас діти сплять з нами,а граються всюди,крім зали.
Дитяча в нас є,але нема що фоткати,бо з радян.меблями звичайними.Там з дитячого є лиш іграшки і стільчики маленькі.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитяча кімната

Повідомлення love rabbit » 11 квітня 2016, 20:20

Dribchuk написав:І ми от вже почали планувати ремонт в дитячій кімнаті. І тут мене "понесло" - з одного боку хочу все зробити гарно і сучасно, а з іншого боку назріває купа питань чи то безпечно. Наприклад чи не смердітиме натяжна стеля? Чи не "цвістиме" стіна якщо вставити пластикові вікна. Яка фарба не шкідлива для дитячої (покищо однозначна відповідь лише про Тріору - іто не факт що це правда) - чи краще обрати обої? Хочемо кімнату в морському стилі - в білих і синіх тонах, меблі плануємо зробити в стилі шеббі-шик (дуже хочу білі меблі, але вже маємо хорошу і зручну "стінку", тому будемо її підкрашувати), ну і ще 100 питань на які я навіть не знаю де шукати відповіді і з чого почати.


Відносно пластикових вікон скажу так: треба щоб вони були якісні і мали продухи внизу вікна, а ще треба доброго майстра (чи самому, якщо руки з правильного місця) щоб відкоси заробив. В мене вдома були добре поміняли, а от як жила в гуртожитку то звичайно що зекономили на вікні на майстрах і на всьому-всьому, то вони після першого шару тиньку (штукатурки) зачекали 1 день і наліпили новий. А мало воно сохнути 2 тижні! То вже через місяць взявся страшний грибок по відкосах і по стіні за карнизом і за батареєю. Боролися з ним тяжко,трохи антисептиками мастили, трохи воно його зупиняло. Просто вікна міняли вже після ремонту, то ніхто повторно ремонт робити не хтів. Отакі-то справи.
love rabbit Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 11 квітня 2016, 17:00
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: власних діток ще немає

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість