Глобальні оголошення!



Дитяча кімната

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 22 вересня 2010, 19:39

Яка вона для вас в ідеалі?
Які там мають бути меблі? Кольори? Зони?
У вашої дитини є окрема кімната? Чи плануєте?
А у вас була? Шо вас не влаштовувало, а чим вона була вам зручна?
Чи вважаєте, що для кожної дитини має бути окрема кімната (як це часто показують у фільмах), чи краще двоповерхове ліжко, але дітки гуртом?
Діліться фотографіями цікавих дитячих меблів, своїх мрій, планів
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 22 вересня 2010, 19:53

Для мене зараз дуже актуальне питання парти для дитини. Бо дитячої окремої в нас ще нема. Але буде дитячий куток в загальній кімнаті. Тому парту планую - трансформер. Чоловік хоче сам зробити її. Ось що надибала, поки шукала то шо тре. А ще в планах - двоповерхове ліжко-комплекс. Теж за власним кресленням. Пам*ятаю, як нам тато зробив ліжко сам. І я жила на 1-му його поверсі. Для дівчинки то - царство. Я була принцесою. Мала шторки там і лампочку. Там був мій світ. З наклейками і постерами виконавців))) згадую з ностальгією
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Marta » 22 вересня 2010, 21:01

Я думаю, що якщо є можливість, то в кожної дитини має бути своя кімната.
В мене в дитинстві була спільна кімната з сестрою, я скільки себе пам"ятаю, ми так хотіли мати кожна свою власну кімнату, сварились, чуть крейдою не ділили ту кімнату пополам...)))Коли мені було 14 років, я відселилась в іншу кімнату. Це був каааайф...))) Що хочу, те роблю, що хочу, те клею на стіни-обставляю....Своя територія. Ще в дитинстві це не так гостро, як в підлітковому віці, але все одно, на мою думку, якщо є можливість-кожна дитина має мати свій відокремлений куток, свою територію, на якій зможе господарювати.)

На разі Лізочка ще з нами в кімнаті і в нас вже нема куда відселяти, але це мрія, звичайно...)
Marta Офлайн


 

Re: Дитяча кімната

Повідомлення гра з вогнем » 22 вересня 2010, 21:17

у нас немає окремо дитячої кімнати і ми її не плануємо, всі 4 кімнати мають своє призначення :)
Все рівно спимо ми разом, бавимося разом, вечером сидимо разом

коли дитина підросте, захоче мати свою кімнату - чому б ні :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Melisa » 22 вересня 2010, 21:55

Гарні ідеї,Люба.
В дитинстві я теж хотіла мати свою кімнату. Бо навіть посумувати не було де, приходилось в ванній закриватись. Справді, в меншому віці таке бажання не є важливим, а от з роками дитині потрібен власний куточок. Її царство. Її територія, котру б кожен з членів родини брав до уваги. Вобшем, я "за" окрему кімнату,але з років так 7-8.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Перлинка » 08 листопада 2010, 01:27

Ми зараз в новому будинку плануємо облаштувати 1 спільну дитячу,а до того часу як дітки підростуть
на мансарді буде в кожного своя кімната і велика ванна кімната.
Подобаються такі інтерєри,звісно ж що треба буде виходити із своїх можливостей,але якщо дуже постаратись ,можна багато чого зробтит своїми руками,або пошукати майстрів які зможуть під чітким контролем щось подібне реалізувати,до дизайнерських бюро точно звертатись не буду.І меблі готові купувати не буду,бо гадаю що такі як у "малечі",під замовлення в місцевій майстерні обійдуться значно дешевше

| +
Зображення

Зображення

Зображення
Зображення
Зображення

Зображення




так робити не хочу і не буду,але прикольно
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 25 листопада 2010, 16:56

Дівчата. маю проблєму. Є в нас в кімнаті кавалок стіни, в який ховаються розсувні двері. Раніше воно було обклеєне обояпи "під дерево". Але згодом ми там вішали електронну абетку, потім її перевішували вище, бо Юрчик почав діставати, потім ше шось. Общім, поздиралося то наше дерево, тай попротиралося наніц. Негарно, короче. Думаю, як би то до свят троха його окультурити. Може хтось має якісь ідеї? Бо я хоч ніби і "оттудавот" але мозги зараз не варять :???: . Думала спочатку Софіїними малюнками обліпити. ну але то по перше зовсім вибивається з контексту класично строгої більш менш кімнати. І не по тємі до того серванту рижого. А по друге - малюнків шкода. Вони ж теж порвуться. А я їх як пам*ятку в папочці тримаю :???: . Хелпніть, га? Ніхто нічого подібного не робив?
Знайомий режисер з Києва робив колажі з газет. Цікаво. Но в даному випадку для мене надто радикально, та й діти не поймуть :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Natalinda » 25 листопада 2010, 17:01

чула шось трохи про декоретто, погугли, мо тобі сподобається
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 25 листопада 2010, 17:15

Natalinda написав:чула шось трохи про декоретто, погугли, мо тобі сподобається

Вааау.

Класна тєма. Давно в неті бачила всякі чудеса з отакого, но не знала як називаються. О. Це ж можна самому з плівки-оракалу зробити. Оооо. Наталочко, ти ж моя надихальниця. Сенкаю сенкаю сенкаю. Подумаю в цьому напрямку :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 17:37

декупаж :) гарно!
я бачила чобітки з дкупажем - дуже класно!

а ще можна коркову дошку причепити, зверху зобити виставку малюнків, а знизу, щоб дітиська просто собі малювали.
але це вже дійсно буде далеко від елегантного загльного стилю. Я б дуже хотіла мати такий куточок, бо зараз на скотч клею, а воно відліта :(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей