Глобальні оголошення!



Дитяча кімната

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 01:05

Молоді дизайнери з Німеччини Sina Gwosdzik і Jakob Dannenfeldt разом з компанією Jall & Tofta, в якій працюють, придумали, як обійтися без комісійних магазинів і старих речей. Ймовірно, багатьом сподобається їхній проект модульної дитячого ліжечка, що має конструкцію два в одному Rocky, яке перетворюється і в колиску, і в крісло-гойдалку.

Двостороння дитяче ліжечко Rocky "приходить" до малюка спершу як колиска, поруч з якою вмістилося і крісло-качалка для одного з батьків, чия черга гойдати, годувати, сповивати або ж просто спостерігати за немовлям. Більше не потрібно стояти, схилившись над ліжечком, і хитати його рукою. Можна й самому злегка погойдатися, благо, дизайнери Rocky це передбачили. Головне, не перестаратися.
Зображення

Коли ж малюк підросте, дитяче ліжечко слід перевернути догори ногами, і виявиться, що там, на іншій стороні, ховалося інше спальне місце для малюка. Убезпечити яке можна, завдяки перилам, що йдуть в комплекті з Rocky. Правда, крісло для батьків з цього боку вже не передбачено, але дитина в цьому віці вже більш самостійний, і зможе присипляти себе сам.
Зображення
Дитяче ліжко для дітей різного віку

Окремо згадаємо, що дизайнери стверджують, ніби для виробництва цієї стильної дитячого ліжечка були використані лише екологічно чисті продукти, щоб жодним чином не пошкодити ні дітям, ні їх батькам, ні навіть домашнім тваринам.
http://www.novate.ru/blogs/070811/18382/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 01:17

Капєц. Відріжте мені інтернет. Бо я слабну від тих моднячих сайтів :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Зображення Зображення

З дітьми-дошкільнятами завжди дуже важко. Не хочу читати, - хочу гуляти, малювати, дивитися мультфільми, грати з новим паровозиком або ж у ту комп'ютерну гру, яку тато вчора приніс з роботи. І щоб все ж умовити дитину зробити те, що потрібно, батькам доводиться витрачати багато часу і нервів. А потім історія повторюється, - коли потрібно укласти малюка на денний сон або ж на ніч. Пам'ятаючи про те, що дітвора найохочіше відволікається на ігри, японський дизайнер Юсуке Сузукі (Yusuke Suzuki) придумав для них ігрову ліжко під назвою Book Bed.

Розраховане на двох дітей, ліжко-книга цілком може розмістити на своїх сторінках і чотирьох малюків. Не кажучи вже про те, що грати з Book Bed може ціла компанія. М'які сторінки Book Bed перевертаються, як і належить сторінкам в книзі, а значить, це одночасно і матрац, і ковдра
Книга-ліжко Book Bed, проект Юсуке Сузукі (Yusuke Suzuki)

Так, вдень Book Bed буде ігровим полем для дітей, чимось на зразок домашнього манежу, а вдень і вночі на сторінках ліжка-книги м'яко і солодко засинати, поки хтось із батьків неголосно читає гарну казку. Може, так малюки навчаться любити книги ... А дорослі книголюби, до речі, можуть і самі обзавестися таким дивовижним ліжком, адже хто сказав, що спати в ньому можуть тільки діти? :heart: :heart: :heart: :heart:
http://www.novate.ru/blogs/030811/18347/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 01:23

Дитячий комож з підказками. Знаєте, а мені самій би такий не помішав :?

Зображення Зображення
| +
Зображення
Чтобы приучить чадо к аккуратности и бережно обращаться с вещами, у дизайнера Питера Бристоля (Peter Bristol) возникла идея создать комод с подсказками Training Dresser.
http://www.peterbristol.net/projects/training-dresser/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 01:28

Зображення Зображення
підставка Bird Perch Storage.
Эту необычную вещицу спроектировала компания Notus Design
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 01:31

Вішалка, де плодами можуть бути як різні мішечки для іграшок, так і одяг
Зображення Зображення Зображення
"Fruut Tree" от компании Fruut
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 01:33

Ліжечка для маленьких принцес
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
http://www.poshtots.com/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення flower » 23 жовтня 2011, 11:27

happymami написав:Молоді дизайнери з Німеччини Sina Gwosdzik і Jakob Dannenfeldt разом з компанією Jall & Tofta, в якій працюють, придумали, як обійтися без комісійних магазинів і старих речей. Ймовірно, багатьом сподобається їхній проект модульної дитячого ліжечка, що має конструкцію два в одному Rocky, яке перетворюється і в колиску, і в крісло-гойдалку.
Зображення
Дитяче ліжко для дітей різного віку

Окремо згадаємо, що дизайнери стверджують, ніби для виробництва цієї стильної дитячого ліжечка були використані лише екологічно чисті продукти, щоб жодним чином не пошкодити ні дітям, ні їх батькам, ні навіть домашнім тваринам.
http://www.novate.ru/blogs/070811/18382/


Хепімамі ну де ти була раніше коли я ліжечко вибирала? :lol: Я би не проти такого.... але вже пізно :(
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Перлинка » 08 червня 2012, 01:40

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення гра з вогнем » 30 вересня 2012, 22:54

такі кульки з вовни наші майстрині 100 процентів наваляють! прикольна ідея!!!!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Natalinda » 30 вересня 2012, 22:58

ага і мені ті кульки сподобалися!!!
можна й з фетру пошити)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей