Глобальні оголошення!



Дитяча кімната

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 25 листопада 2010, 18:24

Шойно ше придумала тканиною оббити, шоб можна було пришивати поверх різні собі під настрій картинки. От на НР можна стилізовану ялинку якусь пришити. А я думаю, може б то шось по типу генеалогічного древа з тканини зробити осьтакого
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 18:27

кажуть декорації з тканини дуже пилюку збирають
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 25 листопада 2010, 18:31

гра з вогнем написав:кажуть декорації з тканини дуже пилюку збирають

ну от власне тому й хочу шось таке, шоб можна було пришивати і відшивати ;)
Спочатку взагалі була ідея всю ту дверку зробити як одну суцільну кишенькову-поличкову шафку з тканини. Тобто - понапришивати там купу кишень. Але я машинки не маю :unknown: . Тому мені краще руками шось ліпити-різати-клеяти. А якшо оббити тканиною, а потім нашивати зверху по сезонах різні інсталяції, думаю, мало б бути і не надто пильно і цікаво :???: . Тіки от задовбатися можна щоразу шось нове чіпляти.
Таки так. Тканинне дерево не надовго :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 18:36

happymami написав: Тіки от задовбатися можна щоразу шось нове чіпляти.

угу, не просто на скотч чи клей, а дрібними стіжками нитки в тон. а потім випорювати, а потім закривати дірочки (ну полюбе такі маленькі залишаться від голки)

не знаю як ти, а мені так важко руками шити. я свої шарфи бусинками розшиваю, то ті бусики вдвічі довше пришиваю ніж сам шарф вяжу. засікала :( а це прикинь, тобі ше стояти доведеться.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 18:39

хоча можна щоразу нову алікацію на новій тканині робити... прикольно буде. чи сезонами там, чи до свят. гарна ідея!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 18:40

А ви користувалися такими наліпками? Як міцно вони тримаються?



Користувалась,тримаються дуже міцно,знімаються легко,якщо криво наклеїв,відразу можна переклеїти,з часом переклеїти не вийде.Тільки я б не рекомендувала клеїти на поверхню по якій шурається,тобто столики ,стільці ,чи якась стінка,коло якої труться часто бо швидко затираються,а якщо то поменьше чіпати то служить довго.Знімається не те що без слідів,залишається контур,тобто поверхня під наклейкою чистіша,а все навколо відповідно або жовтіше,або брудніше,якщо наклейка наприклад рік прослужила.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 25 листопада 2010, 18:43

гра з вогнем написав:не знаю як ти, а мені так важко руками шити. я свої шарфи бусинками розшиваю, то ті бусики вдвічі довше пришиваю ніж сам шарф вяжу. засікала :( а це прикинь, тобі ше стояти доведеться.

Ну ми троха вчилися на декоратора, то знаєм коє які хитрості, шоби то всьо і скоро було і не займало купу часу при демонтажі. :oops: . Там не по периметру тре буде пришивати, а тіко кілька стібочків. Спочатку та вся конструкція збирається-формується на столі. А потім тіко де не де причепити. Ну і дзюрочок треба буде цникнути, якшо тканину підібрати якусь фактурну. Але мороки таки є, шо не кажи. Ти права. В любому випадку. Ну але ше думаю. Може би ше хтось шось озвучив цікаве. І так нині ідей вже набралася вище криші))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 11:21

Знайшла ще цікаві наліпки, але вони досить дорожчі. Бо розмірами більші

А ще виявляється, давно мала фотки з блогу наліпок І тут дешевше. Правда, з достакою вийде ого го мабуть. І малюнки не такі цікаві. Зато ідей можна взяти море. Якшо таки надумаю робити з наклейок, то поставлю таке виробництво на конвеєр, боЮ здається, таке ж можна самому вирізати з оракалу, угу. Тіко піду ціни взнаю. Може воно на одну ціну виходить :???:

| +
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитяча кімната

Повідомлення мешканка » 26 листопада 2010, 17:04

нажаль, в мене чоловік зовсім не симпатизує такому інтер"єру, а я люблю всяке таке барвисте і оригінальне, але прийшлось йти на компроміс...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Наш дім: проекти-мрії, облаштування, ідеї щодо дизайну.

Повідомлення Nymydora » 07 січня 2011, 01:33

Ось як ми оформили дитячу кімнату:
Зображення
Зображення
Зображення
(правда вживу колір не такий болотний, а світло-зелений)
І плюс мінімум меблів: дерев'яне ліжечко, дерев'яний комод, спортивний куточок і диван.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron