Глобальні оголошення!



Дитяча кімната

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Marichka » 12 квітня 2016, 07:10

Побачила всої різні дописи-збоку можна не зрозуміти.То ми зробили гарну дитячу,то в нас радян.меблі-:)
Просто ми за той час вже жили в трьох різних місцях.Так вийшло.
Зараз будемо робити знов дитячу.Цікавить питання по шпалерах.Чи можна поклеїти в дитячій?Чи можна такі,що миються?
Колись питання шпалерів не розглядала взагалі ніде,а тепер бачу,що з ними якось затишніше,ніби тепліше виглядає.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Тиха » 12 квітня 2016, 15:26

Вінілові і флізелінові шпалери ее радять в дитячій, типу шкідливі. Хоча, як на мене, поки діло доходить до шпалер, на стінах вже стільки хіміі, що екологічні шпалери ситуаціі не виправлять. Та все ж, є шпалери для дитячих з відповідним малюнком і паперові. Ми теж іх розглядали, кілька варіантів мені дуууже сподобались. Але відмовились від тієі ідеі, бо по-перше, син ще досить малий, стійких вподобань, які б можна було відобразити в інтер'єрі, не має; по- друге, зараз ми ту кімнату використовуємо тільки для спільного з ним сну; а по-третє, вони досить дорогі, щоб дозволити собі переклеіти іх за пару років. Ну і ще один ньюанс- паперові шпалери важче клеіти. Тому зупинились на недорогих украінських вінілових, приємного трав'яного кольору.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитяча кімната

Повідомлення erinaceus » 12 квітня 2016, 17:43

Marichka В дитячу, як на мене, може бути і побілка, і миючі обої, або такі, що по них можна білити. Побілка практичніше з того боку, що легше перебілити, як забрудниться чи поцарапається. Є, звичайно, такі фарби, що по них можна мити, але вони не практичні. У нас такі в кімнатах, але як показує практика, від фломастерів таки не відмивається :hi: Миючі обої теж практично. У нас вже більше 5 років в кухні поклеєна одна стіна (біля столу), то як забрудниться, відмивається на раз-два. Але якщо для дитячої, то може зачіпатися від іграшок, стільців і т.д. Ну і обої, які фарбуються, теж можна перекатати швидко, та й надають стіні рельєфу. Теж варіант непоганий.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитяча кімната

Повідомлення teagirl » 28 квітня 2016, 21:17

А у нас последней деталью в комнату ребенка были двери. У нас все двери с матовыми стеклянными вставками, а в детскую я побаялась ставить стекло, чтоб ребенок не поранился. Я решила взять с вставками орг стекла, оно не разбивается. так что вариант реально хороший.
teagirl Офлайн


 

Re: Дитяча кімната

Повідомлення Olga23 » 28 грудня 2018, 10:38

Рекомендую вам зробити натяжну стелю в дитячій кімнаті у вигляді якогось цікавого фотопринту, ми зробили у нашій і дуже гарно виглядає)
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
Olga23 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 28 грудня 2018, 10:31
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей