Глобальні оголошення!



Ми дома))))

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ми дома))))

Повідомлення Iryska » 07 серпня 2010, 09:06

дівчата, ще вас трошки помучу ;) , ще хотіла запитати що має бути у дитячій аптечці і з засобів гігієни, які креми, олійки, які хороші. дякую :rose: .
Iryska Офлайн


 

Re: Ми дома))))

Повідомлення kamisia » 07 серпня 2010, 09:30

з олійок ми користувались оливковою олією, (сама обична з магазину) на початках і на дупу і після ванни. Поки не зажив пуп простерелізували 100 грам і тим, а потом прям з банки, грубо говоря, короч не стерилізували. перекис і мурашний спирт на пупчик, майже той самий ефект шо і зеленка, но так не малює навколишній світ ))) звичайна аптечна клізмочка, соплі тягати з носа, (розмочували сопельки каплями молочка через піпетку, хоча зараз радять фіз розчином. А потім почали ниряти то та процедура взагалі припинилась, при нирянні промивали носа) вона і дешевша, клізмочка, і ефективніша за ті модні спеціальні )))) Зараз на дупу використовуєм, і то тільки на ніч під одноразовий підгуз, бюбхен, спец під підгуз. Звичайне дитяче мило, но то не у такому малому віці))) також пінку- шампунь від "Альонка" Трохи занесло мене в сторону миючих засобів ))))) Ну і купіть еспумізан, як би там не було но від колік то ліпше за все (но термін придатності ВІДКРИТОЇ баночки лиш місяць((((() Багато хто радить вібуркол мати на постійно дома, но я йому не вірю, його і при срачці і при пердячці рекомендують. всьо най ше народ шось понаписує а то я малость увлеклась..... ))))))
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Ми дома))))

Повідомлення Natalinda » 07 серпня 2010, 10:07

Iryska читайте ще тут
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ми дома))))

Повідомлення Natalinda » 07 серпня 2010, 12:32

Гість написав:kamisia, а ви ніде не зустрічали цих салфеток, де їх можна придбати? може хтось знає? Дякую.


Купила в аптеці доброго дня!

Шось якесь таке. для мене поки шо не понятне :shock:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ми дома))))

Повідомлення Nymydora » 07 серпня 2010, 22:10

Про вібуркол. Ми його ставили пару раз, коли малий плакав - він спазмолітичний. НАм помагало. І дійсно, педіатри його переважно пропонують. Але він на травах.
Ага, ще може вам пригодитися газовідвід - коли кольки і твердий животик - в дупцю поставити, виходять газики. Ми купили найменшу клізму і обрізали грушу. А можна ще скляну трубочку від звичайної піпетки.
А при невеличких запорах - бабусин метод - з дитячого мила зліпити маленьку свіічечку і в дупцю. Так що можете докинути до аптечки ))))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ми дома))))

Повідомлення Naya » 10 серпня 2010, 15:22

Nymydora написав:А при невеличких запорах - бабусин метод - з дитячого мила зліпити маленьку свіічечку і в дупцю. Так що можете докинути до аптечки ))))

а ви собі в дупцю таке пробували ставити?
поекспериментуйте спочатку на собі :)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Ми дома))))

Повідомлення Nymydora » 10 серпня 2010, 15:35

Naya, уявіть собі, що пробували. У мене підчас вагітності та після пологів були проблеми із закрепами. Працює 100%. Не боляче. І не клізма.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron