Глобальні оголошення!



А у вас є режим?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: режим дня

Повідомлення Marta » 12 травня 2011, 15:35

На рахунок сну в нас був режим.
Я підлаштовувалась під дитину, але не було такого-я не хочу спати і не буду, засну в 20.00 вечора, трохи посплю, а потім півночі буде мама гратися зі мною.
В нас було так, що я ложила її в один і той же час (підлаштовувалась, звичайно, але не повністю, колихала в слінгу чи на м"ячику, поки не засне), і як хотіла спати в 20.00, я її будила, і ложила потім в 22.00 (я образно, бо не пам"ятаю точно як то було по годинах), але факт- що я сама робила режим на рахунок сну. За два- три дні дитина привикає і потім безпроблемно сама засинає в той час, що завжди. Вважаю, що це добре як для дитини, так і для мами.
Хоча було так, що вона категорично не засинала до 0.00 ночі, а я з 21.00 чи 22.00 то на м"ячі, то в слінгу, то з цицькою....то підлаштовувалась під неї і таки ложила опівночі, зате зразу засинала.)

На рахунок їжі - коли груди- то по вимозі, коли захоче, а прикорм по режиму приблизно. Ну, просто приблизно в один і той же час.

Гуляти- також в один і той же час, і якось потім все входить в своє русло, і дитині добре, і мамі, бо всі знають розпорядок дня і можуть щось планувати.

Скажу чесно- маю знайомих без режиму- то важко. "Подивлюся, чи засне, чи не засне, чи поїсть вже чи пізніше..." Я знаю, що в 17.00 вона встає і їсть, потім на 18.00 я можу домовитись з кимось про зустріч, і знаю, що моя дитина виспана і накормлена, довольна і я , і вона.

Так що я трохи за такий режим.)

А коли впорядкувався?..Точно не скажу, але в 4 міс зі сном був жах, я ховалася в якихось кущах і колихала, співала, що тільки не робила...Активно встановлювала режим))
Marta Офлайн


 

Re: А у вас є режим?

Повідомлення TanenRom » 13 травня 2011, 00:11

Sawwku у нас десь в місяців 6 уже приблизно був більш - менш встановлений час сну, а далі як в Марти все підлаштовували, щоб було добре і мамі і дитині.
ввечері аналогічно, якщо вона хотіла спати в 19, я не давала, гралася, щоб заснула попізніше.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А у вас є режим?

Повідомлення mariana » 13 травня 2011, 01:53

Моєму малюку п"ять місяців, з режимом теж біда..Годую по вимозі то як такого режиму годування не має, можу раз в 4 години давати, можу частіше. Зі сном так само - може на обідній сон заснути і в 13 год. і в 15, і на вулиці переважно як гуляємо то завжди спить. На ніч лягає 23- 24 год. встає біля 8. але оскільки я страшна сова то всіляко його присипаю ще. Думаю що може як перейдем на прикорм то нормалізуємо трохи той режим.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: А у вас є режим?

Повідомлення krapk@ » 13 травня 2011, 09:02

а я режимом не заморочувалася ніколи, а він сам виробився близько року. Потім звичайно, мінявся плюс-муніс, але все одно більш-менш стабільно. Проте мені дуже зручно коли я до години знаю що і як робить малюк.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А у вас є режим?

Повідомлення mala-karta » 15 травня 2011, 14:45

о, а в нас режим вже почав бути такий явний в 3 місяці.
Підлаштовувався режим під нас обох.

Зранку ми якось разом вставали, робили розминочку, йшли варити їсти (Ромчик в слінгу). Хотів - дивився, не хотів - їв цицю.
Коли я їла, то ми йшли гуляти. Гуляли ми в слінгу, Ромка там прекрасно засинав. І хоча я знала, що спить він приблизно через 2 години, але якщо вийти в слінгу через півгодини після сну - він все одно засинав. Спав недовго спочатку - по 45 хв, зате чітко по 45 хв. Поітім став спати і по 2-3 години (особливо, якщо надворі було прохолодно). Десь місяців до 9-10 в слінгу спав значно краще ніж в колясці.

В 3 місяці спав 5 разів, в 6 - 3 рази, в рік - два рази, здесь ближче до півтора (і ще досі) - один раз.

Не пам'ятаю як колись було з часом сну "на ніч", але щось не згадую ніколи особливих проблем (крім чудних 2 тижнів минулого листопада).

Зараз спати лягає десь в 22:30, але якщо мені треба, то режим змістити на пізніше можу за один, а на раніше - днів за 2-3.

З харчуванням режиму особливого ніколи не було.
Ну, зараз, звичайно, з'явився.
Зранку після сну, перед обідом (сном), після і вечеря.
Але коли тільки починав їсти дорослу їжу, то режиму не було. Хотів - їв, не хотів - не їв. До слова, проблем з апетитом нема і понині :)

Я ніколи не була за режим, але режим в нас таки получився. Думаю, що дитині все-таки легше з режимом. Та і мамі легше, бо мама знає, що приблизно в 13 дитина захоче спати і варто тоді чи покататись в колясці, чи піти додому, а не гуляти на площадці (з втомленою і нервовою дитиною).
Ну, всі ж ми знаєм, як добре вдається знайти спільну мову з виспаною і нагодованою дитиною ;-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А у вас є режим?

Повідомлення irinka » 07 грудня 2011, 17:20

mala-karta написав:Я ніколи не була за режим, але режим в нас таки получився. Думаю, що дитині все-таки легше з режимом. Та і мамі легше, бо мама знає, що приблизно в 13 дитина захоче спати і варто тоді чи покататись в колясці, чи піти додому, а не гуляти на площадці (з втомленою і нервовою дитиною).

З режимом мені набагато легше. :гуд: В нас десь з 3 місяців почав вироблятися своєрідний режим, але з часом він мінявся(тільки привикнеш до одного, вже знов все по-іншому). :grin: А після року Юра почав 1 раз лягати спати, то вже точніше можна визначити що, коли і як ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: А у вас є режим?

Повідомлення TYulia » 24 лютого 2014, 22:35

в нас є режим, з віком він правда міняється. Чесно кажучи, то певно завдяки ГВ є режим, бо не знаю як би його так вложила спатки.
Встаєм десь біля 7
в 9 - сніданок
10:00-11:30 - сон
гуляємо бавимося
13:00 - обід
15:00-16:30 сон
19:00 - вечеря
21:30 нічний сон
Засинаєм з цицьою. Час не повністю точний, а так приблизно.
Я от думаю, як будемо спати 1 раз в день, то коли то йому їсти давати? Одразу перед денним сном, а потім що ще з цицьою засинати? чи то так буде добре?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А у вас є режим?

Повідомлення Mama3 » 25 лютого 2014, 01:06

Ми теж засинаємо з цицьою. Малому рік і місяць. Але коли йдемо гуляти, то засинає у візку, правда, поки гуляю, спить. як тільки приїду додому, будиться. Спить один раз. Хіба як раненько збудиться, десь о 7, то тоді два рази стараюсь вкласти - або йду надвір (якщо погода дозволяє), або колишу біля грудей. Як спимо раз, то годую обідом, як коли: або перед сном, десь о 12, або даю груди, а вже зупку після сну. Так що по-різному виходить.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: А у вас є режим?

Повідомлення 1Liliya » 05 травня 2015, 09:46

В мене з малим ніколи не було режиму, вдень лягав спати по різному, а вночі тем більш. А мала спочатку лягала спати приблизно однаковий час, а потім вже перейшла на режим " коли получиться"))
Єдине зараз хочу привчити зранечка вставати, бо скоро садок
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: А у вас є режим?

Повідомлення Галинка 13,06 » 06 травня 2015, 08:07

А я сама виробляла режим для малого, на мою думку це для нього добре і для мене))) Для малого-піде в садік а в нас режим такий приблизно як в садіку, а для мене - більше можу спланувати))))
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей