Глобальні оголошення!



Чи потрібні дитині сережки?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Melisa » 30 листопада 2009, 15:09

Моє питання стосується тих, у кого є дівчатка. Але і мами, котрі мають лише хлопчиків, також можуть висловити свою думку. Отже, як ви вважаєте, чи потрібно проколювати вушка дитині, коли вона ще зовсім маленька (від кількох місяців до 4-5 років)?
Особисто я - "проти". У мене росте доця, і мене часто запитують, чому не проколюю малій вушка. На що я відповідаю: "Хочу, щоб вона сама цього захотіла".
Мені здається, потрібно дати дитині вибір. Підросте, зрозуміє, чи потрібно це їй чи ні. Коли я була малою, то мені прокололи вуха, про що зараз я дуже шкодую, оскільки цю процедуру робила не компетентна особа. Проколювання вплинуло на мій зір. Та й, якщо придивитись, можна помітити, що одна дірка, трохи вища за іншу. Можливо, тому я й не довіряю ніяким спеціалістам у цій області і, вважаю, що не дуже добре, коли дитина ще дуже мала, а вже має у вушках сережки. Це особисто моя думка, НЕ ХОЧУ НІКОГО ОБРАЗИТИ.

Хочу знати думку інших матусь.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2009, 15:38

Я повністю підтримую цю думку, дитина не лялька, щоб її прикрашати усіма можливими способами. Дехто каже, що в маленькому віці швидше все заживає, а як ляля потягне себе за цю сережку, а якщо хтось з діток ненавмисно, а як зачепиться... Хоча звичайно це вибір батьків, та я думаю що він повинен бути дуже і дуже виваженим. :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення гра з вогнем » 30 листопада 2009, 16:58

я не бачу доцільності у проколюванні вушок немовляткам чи маленьким діткам.
часто батьки хочуть, щоб їх донечка була така як усі, чи не гірша за інших. це природньо.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Melisa » 30 листопада 2009, 17:23

Ось дещо знайшла:
"Офіційна медицина не рекомендує проколювати вуха до трьох років. У той же час останні дослідження показують, що проколи мочок пізніше 11 років збільшують ризик розвитку келоїдних рубців на місці проколів. Окрім цього, лікарі попереджають: на мочці вуха знаходиться безліч точок, пов'язаних з очима, зубами, язиком, м'язами обличчя і внутрішнім вухом. Тому, як затверджують медики, прокол - справа не така вже безпечна. Невдала спроба може викликати хворобливе роздратування точки і пов'язаного з нею органу.
У свою чергу, дитячі психологи наполягають на тому, що вставляти сережки краще до 1,5 років, коли дитина ще не відчуває страху і швидко забуває про біль. Коли дочка підросте, буде складніше - капризи, істерики, сльози. І тоді доведеться чекати, поки дитина сама усвідомлено цього захоче, знаючи і розуміючи, що буде боляче.
Фахівці рекомендують проколювати вуха взимку, оскільки в цю пору року зменшується ризик занесення інфекції. Але тоді треба бути дуже обережними з надяганням шапок і светрів.
Безумовно, батьки вибирають самі, коли і де проколювати вушка своїй красуні. Але все ж радимо почекати, поки дівчинка підросте і сама висловить бажання носити сережки - для неї це буде великий подарунок, вона відчує себе дорослою і красивою, а це дуже важливо. Можливо, не варто поспішати, тоді ваша дочка відчує радість від нової прикраси повною мірою."
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Dashko » 30 листопада 2009, 18:11

В мене в сам вуха не проколаті, тому я , навіть, не задумуюсь про це.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення happymami » 01 грудня 2009, 10:29

Я колись теж хотіла сережки, ще коли була юна, бо кліпси не так то й легко знайти було на той час, а прикрасити себе на якусь дискотеку, тощо, хотілося...
Моя мама без проколених вух і мені сказала - будеш доросла - сама вирішиш. Ну, стала я дорослою і не захотіла))))
Є багато інших способів себе прикрашати. Приміром посмішкою навіть. Тим паче, всі мої знайомі хлопці (та й дівчата теж) казали - о в тебе вуха не проколені, прикольно так. І вушко мякеньке...
Дитині навіть і не збираюся боляче робити
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення mala-karta » 01 грудня 2009, 15:09

а у мене в багатьох знайомих доцям вушка попроколювали.
Я проти такого, але от вони хваляться, а я не знаю що казати. :(
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Dashko » 01 грудня 2009, 16:10

happymami написав:Я колись теж хотіла сережки, ще коли була юна, бо кліпси не так то й легко знайти було на той час, а прикрасити себе на якусь дискотеку, тощо, хотілося...

А де в Тернополі можна купити кліпси?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення happymami » 03 грудня 2009, 01:35

Dashko написав:
happymami написав:Я колись теж хотіла сережки, ще коли була юна, бо кліпси не так то й легко знайти було на той час, а прикрасити себе на якусь дискотеку, тощо, хотілося...

А де в Тернополі можна купити кліпси?

Чесно кажучи, зараз і не цікавилася. У відділах біжутерії. В Універмазі колись був на 2-му поверсі такий. А тепер і не знаю. Не там де срібло-золото, а там де всяке пластмасове
А. Ще. Буває там де резинки-заколки-ножички манікюрні-обручі-пудри-помади.В нас на Київській є такий магазин "Заколка" але не дивилася чи там є кліпси. Йтиму мимо - спитаю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення mari » 03 грудня 2009, 10:36

Мені здається, потрібно дати дитині вибір. Підросте, зрозуміє, чи потрібно це їй чи ні. Коли я була малою, то мені прокололи вуха, про що зараз я дуже шкодую, оскільки цю процедуру робила не компетентна особа
Я цілком згідна. а мені подобаються сережки у дівчаток. Я своїй доньці пробила вушка за день до дня народження у 5 років вкінці літа. Вона хотіла,просила і ми з хресною пішли в салон і пробили. Я їй оповідала що буде боліти. Сиділа у мене на руках.Перше вухо пробили-була в шоці вона,звісно від болю.Друге також швидко, а потім вона як почала ридати- а ми її заговорили і бігом на морозиво. Все зажило добре. Вона ніколи потім мені не казала що шкодувала,навпаки гордилась собою.Тим що вона така молодець. носила ті гвоздіки з салону десь рік, а потім я їй одягнула малнькі золоті вишеньки.Тепер хресні надарили- то міняємо але всі скромні. Поки інших не треба .Для кожної дівчинки важливо в прцесі психологічного росту бути дівчачою,красивою,доглянутою. і звісно сережки-один із таких способів. Це не означає що усі мають їх мати. Але якщо дитина хоче,нащо відказувати. в дорослому віці практично вже ніхто не проколює вух. і тому і діти часто бачуть що мама не має або навіть і хочуть, а мама каже-тобі таке не треба. Я не маю- то й ти не май.........................
Я люблю і маю багато прикрас.Сережки міняю до одягу практично щодня,завжди скидаю на ніч. І мені дуже подобається коли у жінки заколене волосся і довгі сережки.Це дуже красиво. Це ніжно і романтично ( і без сережок звісно також). звісно погану жінку це не зробить кращою.Просто треба щоб це подобалось і ви від цього отримували задоволення. :) :) :) А такі відчуття мають навіть маленькі дівчатка.
медичні протипокази звісно є .Але якщо фаховий спеціаліст пробиває ,дотримані усі правила гігієни і ви домовились і попередили а не дурите дитину,то все буде гаразд.Думаю що 4-8 років-ідеальний час.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron