Глобальні оголошення!



Чи потрібні дитині сережки?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Sms » 03 березня 2013, 12:42

Дівчатка, хтось чув чи є в Тернополі система 75 (ніби так називається) для проколювання вушок пістолетом, але різниця від звичайного: не розриває тканину, а саме колить?
Скільки взагалі зараз вартує прокол вушок і може поратиде хороший салон?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Kisja » 03 березня 2013, 13:25

в мене вуха не проколоті. І дитині не планую проколювати, доки сама не захоче.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення sky » 03 березня 2013, 16:16

знаю в салоні на тарнавського, ніби Венеція називається 45 гривень з сережками, а в центрв в Адель 15 гривень вушко і ше плюс ціна за сережки
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Мата Харі » 03 березня 2013, 21:32

мені проколювала вуха одна некомпетента особа. я сама. шість дірочок у вусі. на зір не вплинуло )) більше того, ця ж сама некомпетента особа в свій час проколювала вуха на півгуртожитку, бо має легку руку до цього ж діла. до того ж, неясно хто в цьому питанні компетентний. перукарка з пістолетом?? ви думаєте, що вона 7 років вчилася на медика і знає як розположені точки на вусі? ха-ха.

мама мені забороняла пробивати вуха, бо у неї самої не пробиті. я все дитинство страждала, що не можу носити сережки. собі вуха проколола вперше на горищі, хоча могла зробити це хоча б стерильним пістолетом, правда? тож своїй дитині я вушка проколю.
Мата Харі Офлайн


 

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення pan_kotskyy » 04 березня 2013, 02:53

Мата Харі написав:неясно хто в цьому питанні компетентний. перукарка з пістолетом?? ви думаєте, що вона 7 років вчилася на медика і знає як розположені точки на вусі? ха-ха.

дозріла до того, що хочу сережки носити... але оцей момент дуже стримує... боюсь я, начиталась, що на вухах багато точок, які не варто задівати... ну короч, я в глибоких роздумах... і хочеться, так сказать, і колеться...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення taranjka » 04 березня 2013, 10:43

всі пишуть про ті важливі точки, але я особисто нікого не зустрічала, кому б стало зле від проколювань вух :confused: мені в четвертому класі пробили, я поносила менше року і зняла, а в студентські роки ще пару раз пробивала на кухні, теж нічо. один раз хрящ - не собі :crazy:
свом раніш 5 не хочу пробивати. як попросять, то дозволю
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення natalun » 11 травня 2013, 11:45

Своїй проколола в 1,5р. пісолетом.Перше навіть і не зрозуміла що сталось,а друге то чоловік потримав я порозвлікала трошки поплакала дали печево і зразу заспокоїлась. Вдома не плакала тільки обережно лягала і стралалась до вушок не доторкалась і так десь 3 дні.Ми проколювали в травні,сказали що треба тоді коли цвітуть дерева,бо швидко гоються.Дійсно за 2 тижні в нас затягнули.В сусідки гній тік до 2 міс.Промивали перекиссю і спиртом.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Sms » 11 травня 2013, 13:02

Ми прокололи за тиждень до року (28 березня). Медичний сплав кульчиків обезаражував вушка. Промивати не потрібно було. Загоїлось за 12 днів. Мала не плакала і навіть не піскнула, хоча багато хто, навіть тут на форумі лякав, що в дитини лишиться травма від болю. :crazy: Взагалі вона не звертає на них уваги. Тому або проколювати до року, або коли вже сама попросить, це моя особиста думка. А стосовно цвіте чи не цвіте - це все забобони :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Галина » 11 травня 2013, 13:29

Sms, а де проколювали?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення катюня » 11 травня 2013, 14:38

ми проколювали минулого літа коли Сніжанці було 6м вона навіть толком не зорієнтувалась а плакала трішки напевне більше від тьоті яка у неї щось хотіла. я зовсім не жалію бо зараз напевне б повідривала собі разом з вухами так як здИрає заколки повязки і все інше. проколювали в РАЯНІ
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей