Глобальні оголошення!



Чи потрібні дитині сережки?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Радмила » 04 грудня 2010, 02:12

Я проти того щоб маленьким пробивати вушка. Це для мами забавка. а дитині байдуже. Я пробила собі в 15 і все нормально було. Своїм малим не буду пробивати. поки самі не захочуть.
Крім того мало хто знає, що крім активних точок на вушка не кожний метал взагалі підходить людині. Не як алергія, а як несумісність з організмом. Людина тривало носить золоті, чи срібні прикраси і хворіє на хвороби часто не підозрює, що саме сережки чи перстні можуть бути одним із чинників.
Я вже не кажу пр таке, що неодну чула історію як з маленьких дівчаток знімали сережки буквально в дворі поки мама таляпала язиком з коліжанками на лавці. І сама бачила першокласницю з якої якись хлопець зірвав сережки. Порване вушко. вона так плакала.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Alisa » 04 грудня 2010, 09:09

Хоч в мене і хлопчик, але може буде колись і дівчинка, я проти пробивання вушок маленьким. А якщо дитина сама себе смикне або товарищ з пісочниці - і порветься в дитини мочка вуха? :extesi:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Marta » 04 грудня 2010, 15:27

можна "гвоздіки", або вкруточки, вони малюсінькі крапочки, так що ніхто нічого не порве...)
Marta Офлайн


 

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення kamisia » 04 грудня 2010, 21:28

Я хоті пробити вуха в 6 місяців, но муж проти.... казав чекати поки сама не захоче.
Мені пробивали мамині знайомі дохтори після того як я лягла на диван з циганськаю голкою в руках і казала мамі "коли!!!"
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

сережки

Повідомлення Sawwku » 13 липня 2011, 13:05

а ви пробивали своїй малявці вуха? якщо так. то коли?

я не пробивала і не планую. виросте - сама вирішить. в мене не пробиті, і я ні краплинки не страждаю через це
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення georginochka » 13 липня 2011, 13:16

Я своїй планую пробити. Думала цього літа, але то треба в якомусь головному уборі ходити, а моя того не визнає. Тому десь через рік чи два.
Бачила, що і піврічним діткам пробивають, і навіть трьохмісячним :shock: Але я б оялась, щоб непообривало разом з вушками.
Нічого страшного в пробиванні вух меленьким дітям немає. Мені подобається. Як не захоче, то скине і все позаростає. Але кожен вирішує по своєму.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Оксанка » 12 грудня 2011, 17:22

І я проти пробивання вушок малечі! Моя думка, коли справді захоче, буде готова до того, що буде трошки боліти, то нехай пробиває! Дитина не ялиночка, яку потрібно прикрашати, в діток своя краса і без кульчиків! Мої доці вже скоро 4 рочки, але вона не просить і я не хочу! В садочку кажуть, що краще кульчики не носити, бо з одягом часто губляться. Мені пробили дирочки в 9 років, гарно зажили, і тоді я свідомо на це йшла, і то було справді як свято! Той біль швидко забувається, а краса залишається! ;-)
Оксанка Офлайн


 

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення loljka » 12 грудня 2011, 17:26

я пробила собі в 19 літ, бо сама того захотіла. а моя малеча як виросте, то своїм розумом сама дійде,чи хоче вона цього. і боляче мені не було,тому аргумент про безболісність цієї процедури у малечі - нівельовано :beer:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Сніжинка » 12 грудня 2011, 18:23

Мені ну дуже подобаються маленькі дівчатка з сережками :dance: :lol: :lol: :lol: , але почитала, шо дівчата пишуть, то спішити не буду. Самій прокололи в 10 років.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення oksa_mal » 12 грудня 2011, 21:06

і мені дуже подобається коли дівчатка маленькі з сережками, дуже хочу своїй доці. може на весну зроблю
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей