Глобальні оголошення!



Чи потрібні дитині сережки?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення stella123 » 31 березня 2014, 10:06

Сяна написав:і я сюди)))
доця має кульчики ще від першого дня народження, дуже гарні. та я і не думала про пробивання вушок тоді. а ось від минулої осені (доці 2 тоді було) вона постійно про це говорить - хочу кульчиків, хочу кульчиків! :crazy: ( у нас ще є тема - Чого ти мені не купуєш каблуків? хооочу каблукіііів!!! - і в сльози :cry: то домовилися, що як піде у школу, то купимо невеликі каблучки і вона якось змирилася, вже не плаче ревними сльозами)
думала, доця забуде за зиму - та де, щодня про кульчики говорить (їй 2,5 зараз майже)
так от, питання - де проколоти (бажано Східний\Центр), чи є різні види проколювань (я у цьому повний неук, мені проколювали у 6-7, більше з цим не стикалася), скільки приблизно коштує, чи відразу одягають власні кульчики, як і скільки доглядати за проколом?

Проколола доці вушка десь в 9 місяцыів в будинку побуту "РОксолана" в центрі, в косметичному кабінеті на другому поверсі. Заплатила минулого літа 55 грн за все разом. Кульчики ті якими прробивають потрібно носитти десь місяць чи два чи більше вже не пам"ятаю точно. Вони скажуть скільки. Мала трохи поплакала але не сильно.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Янголятко » 24 травня 2014, 10:42

Я проколола своїй донечці в 7 місяців і дуже рада. Донечка практично не плакала. Ручками не зачіпає і нічого не гноїлося. Вона в мене справжня принцеса :love:
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення grinchukmaria » 16 лютого 2015, 19:41

Це дуже важливо, щоб дівчинка не чіпала рученятками, абі нічого не загноїлося. Ми самі нещодавно пробили вушка, та одразу одягли дитячі сережки. Дякувати Богові, нічого поганого не трапилось, та й самі сережки їй дуже подобаються :yes:
grinchukmaria Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2015, 19:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Ленка » 16 лютого 2015, 23:01

Моя молодша минулого тижня захтіла кульчики, вони гуляли з чоловіком по справах :hi:, пішли і пробили. Прийшли і показують мені, я кажу класно, чоловік дивиться що в мене така спокійна реакція, і каже вони справжні. Я аж підскочила, думала це наклейки :crazy: . Але вона свідомо пішла, бо коли минулого року пробивали старшій, вона сказала що не хоче ми їй не пробивали, але попередили що якщо вона захоче то скаже. От сказала :ha:
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення flower » 16 лютого 2015, 23:11

Ленка а скільки малій? Моя хоче, але поки що не наважується.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Marichka » 16 лютого 2015, 23:54

А наша боїться.Татко жартуючи говорив,що болить.Ось вона і боїться.А мені так сережки подобаються!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 лютого 2015, 23:59

Ленка ми теж так пробили з малою. Цього літа, їй було десь 1 і 10. Я же давно планувала, але так щось затягувала. А то пішли гуляти з нею, проходили мимо перукарні, та й зайшли і пробили. Трошки плакала після першого вушка і ми пішли погуляли ше 15-20 хв і прийшли за другим. Трохи забалакали і пробили. А як прийшли додому, то татові зразу пішла показувати, хвалилася, що має сережки. Була довольна як слон! Проблем ніяких потім в нас не було. Не спухало, не червоніло ні разу. При тому, що протирати вона не давала. Я лиш капала зверху на сережку та на вушко спиртом, поки вона спала.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Vikibee » 17 лютого 2015, 11:45

О, і в нас дві пари сережок маленьких пролежують, і хочеться і колеться, ще не наважується. Кажу, скажеш, як надумаєш......)))))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Virchik » 17 лютого 2015, 12:21

В нас теж лежать сережки ще від хрестин.
Щось я не наважуюсь їй пробити.
Як сама захоче тоді будемо пробивати.
В мене самої ще досі вуха не пробиті і ні разу не були пробиті.
Не знаю щось мене і не тягне. :pardon:
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Чи потрібні дитині сережки?

Повідомлення Mama3 » 18 лютого 2015, 01:45

І моя красуня має сережки, подаровані дідусем на рік, лежать. Ніби й хоче, але каже, що боїться. Не наполягаю, носить вдома кліпси,довольна, може, і до літа надумає.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей