Глобальні оголошення!



Знеболення на молочні зуби

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Знеболення на молочні зуби

Повідомлення Nymydora » 28 січня 2016, 18:40

Дожилися ми до того, що маємо 8 дір у молочних зубах. Послали нас до (як нам сказали) найкращого в місті дитячого стоматолога. Один зуб зробили спокійно. Другий зуб, болючий, робимо за два заходи, бо малого болить і він тупо не дає нічого зробити :scare: Я думала, що дітям щось там пшикають, щоб знеболити. Чоловік, який возить малого до стоматолога, каже, що роблять без знеболення, бо дітям не знеболюють. Я в ступорі, бо мій Денис дуже нетерплячий до болю, навіть найменшого. Підозрюю, що це все так швидко не закінчиться :dash:
Люди, ви водили молочні зуби на пломбування? Вам знеболювали???
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення denamama » 28 січня 2016, 19:54

Нам 1 зуб робили без обезболення, в інших більші дірки, то казали що будуть робити в 2 прийоми: спочатку вбивати нерв, а через 10 днів, ставити пломбу. Нерв треба видаляти, бо коли будуть вичищати зуб, дойдуть до нерва, якщо недочистити, а запломбувати, то може через пару днів наривати. В наступну суботу будем пломбувати.
А яке обезболення ти хотіла? Зараз дуже обережно ставляться до обезболення особливо дітям - багато алергій на медикаменти.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення denamama » 28 січня 2016, 20:02

Ми сьогодні видаляли вуздечку, то перед цим робили алергопроби в лабораторіі на 4 анестетики, з них вибрали один на який в сина менша реакція.
В нас 6 дирок, з тих які треба лікувати. Решта скоро випадуть, то за них не беруться. Один з шести, після ренгену теж не стали чіпати, бо прогнив наскрізь, нема змісту пломбувати.
А що за лікар такий можна контакти в пп?!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення Vikibee » 28 січня 2016, 20:32

Ми лікуємо зубки з 3,5 років, всі з обезболенням: і пшикали, і мастили, по - різному. Я не дозволила б, щоб доню там тримали і вона виривалася, це ж страх на все життя. А так - стоматолога ми любимо, по - завершенні ще колечко дали, то взагалі - улюблений лікар.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення Галина » 28 січня 2016, 21:02

Наталя, нам теж пшикали і мастили гелем. В Діанки навіть в одному нерв видаляли, то спочатку помастили, а тоді ще й укол зробили.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення Marichka » 28 січня 2016, 21:45

Моїй племінниці зараз виривають щотижня по два зубчики в один захід,то дають укольчик.
А інша знайома,в одну групу водим діток,лікувала дитині під загальним наркозом у Львові.Процедура дуже дорога.Сам наркоз коштує 3500грн.все лікування їй обійшлось біля 8 тис грн.Дитині 5 р з хвостиком.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення Катруся » 28 січня 2016, 22:53

Ми лікували, поки що без обезболення, але в нас були малесенькі дірочки. Я теж за обезболення. Памятаю як я в дитинстві сиділа в мами на руках і кричала на цілу поліклініку - це був просто жах, любов до стоматологів на все життя(((
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення Dribchuk » 29 січня 2016, 01:20

А я проти обезболення і ми зубки лікували без місцевого знеболення. По-перше, якщо карієс дійсно глибокий, повірте, лікар не варвар і не буде вашу дитину мучити спеціально бо йому так хочеться, вам запропонують або ставити лікарство і тимчасову пломбу, а через деякий час коли нерв знеболиться лікувати, або зробить проби і буде знеболювати. Ми якраз так і лікували, так, прийшлося ходити 5 разів щоб поставити 3 пломби, на 2х зубчиках був глибокий карієс то ставили пару раз лікарство і лиш пізніше постійну пломбу. Мені мій стоматолог пояснював чого він мучить і мене дорослу теж і лікує без знеболення, то навіть не тому що я алергік, а тому що коли роблять місцеве знеболення пацієнт ніяк не реагує на те що робить лікар, він просто нічого не відчуває, а коли відходить анестезія починає боліти, бо не добре запломбований канал і так далі. То краще ходити багато разів, по-трошки, але зробити якісно. Малу я водила до лікарки Ольги Михайлівни в Плазму навпроти автовокзалу, гарна, приємна і головне дуже терпляча і спокійна лікарка, яка має на підмозі "Бджілку" яка літає поміж зубчики і "Тракторця", який масажує зубчики - рекомендую. Моя дитина дуже-дуже боїться всіх людей в білих халатах, але тут все обійшлося декількома сльозинками, без істерик.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення Nymydora » 29 січня 2016, 04:50

Зуб ми полікували - правда лікували півтори години. Спочатку не давався, а потім якось вмовили. За мужність дали сувенірчік - коробочку у вигляді зуба, щоб складати молочні, коли почнуть вилітати. Тому прийшов щасливий і гордий. Лишилося 7 дірок. І динозавр Плео у подарунок від чоловіка (минулого, невдалого, разу, обіцяв купити, якщо дасться всі пломби поставити :dash: )
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: знеболення на молочні зуби

Повідомлення Касівочка » 29 січня 2016, 21:16

Трішки про знеболення, і не тільки. Ми підрізали вуздечку в дитячій держ. стоматології, краще пішли б до якогось приватника, там хоч на дітей не кричать і адекватно реагують на просьби батьків, так ні, дав нам їхній ортодонт направлення і потягнуло мене туди.
Здали ще минулого року аналізи на алергію на знеболюючі, принесла їм той папірець в стоматполіклініку, щоб не робити там ті самі проби і не травмувати дитину, так з тих 4 найпоширеніших знеболюючих в них не виявилось жодного :dash: , робили алергопробу на руці на якесь своэ знеболююче, а для моэі дитини будь-який укол, чи навіть проба - це жахіття (теж дякуючи деяким лікарям, які люблять лякати уколами). Тоді ще зробили укол під язик з криками і погрозами лікаря завезти іі в лікарню.. Одним словом, намучилась і вона, і я.
Ну вже вкотре пересвідчуюсь, що не вміють, а швидше НЕ хочуть ті наші лікарі в держ. установах шукати підхід, ну не буваэ однакових дітей - на одне крикнеш і воно чемно відкриэ рота, а до таких, як моя, то треба тільки спокійно, бо інакше не добэшся нічого, я відразу лікаря попередила і попросила, що до неі, будь ласка, поспокійніше, але ж тебе не чують, вони тільки заглядають на годинник "коли то вже кінець", і кричать, залякують, а потім через них дитина боіться всіх лікарів. Розумію, що важка робота, і бувають і нормальні державні лікарі, так само як "ненормальні" приватні, але не потрапляла я ще на таких.
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей