Глобальні оголошення!



Перша прогулянка

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Перша прогулянка

Повідомлення nelly » 25 жовтня 2014, 23:11

Ванілочка, Ви так з цього приводу не переймайтеся, бо то лиш маленький дрібязок з чим треба буде стикатися з малечею і завжди слухайте своє серце як воно Вам буде підказувати, бо порадників повірте буде ой як багато і на кожну річ все переслухати то можна рухнутися :crazy: :crazy:
Хочете гуляти-гуляйте, одягайте тепло, зараз точно не спотіє дитина, не хочете гуляйте не йдіть. Я з першою дитиною як по графіку 2-3 рази в день гуляла в любу погоду, з другою не так категорично до гуляння відношуся ::Р: Не хочу - не йду, хоча всерівно десь кожен день треба йти зі старшою то на дворі буду по любому. Перетворіть своє материнство в насолоду, а не депресію :wink:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Перша прогулянка

Повідомлення Vanilochka » 26 жовтня 2014, 20:28

Dashko написав:Ну і дуже велика різниця: гуляти в колясці, просто на руках чи в слінгу.

наразі гуляєм в калясці, за слінгом прийдем в кумку вибирати, принаймі спробуємо взяти на прокат.

nelly написав: Перетворіть своє материнство в насолоду, а не депресію :wink:

ну то власне я хочу з ним гуляти по власному бажанню, а не тому що потрібно, і через такі штуки так виходить. а материнство - це дійсно насолода :love: , але ще стільки того незнаття :impossible: :pardon:
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Перша прогулянка

Повідомлення erinaceus » 26 жовтня 2014, 22:59

Ну дехто взагалі не виходить гуляти, поки дитина не хрещена :crazy: А починати варто з недовгих прогулянок, поступово збільшуючи час, щоб дитинка звикала. Ну і одягати тепленько, бо у новонароджених ще погано налагоджена терморегуляція. А гуляти, звичайно, і треба, і хочеться :yes: Для бебіка корисно і самій хочеться надвір. Важко висидіти вдома цілий день...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Перша прогулянка

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 03:37

Для мене перша прогулянка була як вихід з тюрми. Просто малий родився під Новий рік, до хрестин я не хотіла виходити та й почувала себе не дуже після пологів, тому на вулицю пішли майже в 1 міс. А до того лише на балконі і я весь час в хаті з дитиною. Синочок весь час спав, коли ми гуляли. Але як почали гуляти, так далі гуляли щодня незважаючи на мороз.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Перша прогулянка

Повідомлення Marichka » 15 листопада 2014, 09:45

Ми пішли,як тільки я змогла подолати цю відстань на ногах.Пішли з дитиною на руках в чоловіка до аптеки і трошки пройшлися.Сусіди так злякались,як нас побачили,бо знали що дитина нехрещена.Одна моїй мамі подзвонила,вона тоді була в селі,розказати
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Перша прогулянка

Повідомлення erinaceus » 15 листопада 2014, 20:38

Marichka :ha: :ha: :ha: Ну це капець. Дзвонити батькам, жалітися, що виходять надвір з нехрещеною дитиною, це вище мого розуміння :crazy:
Sam О, так. Перша прогулянка - це справжнє свято! Таке враження, що цілий рік вдома просиділа. Все виглядає таке свіже і цікаве...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Перша прогулянка

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 21:44

Дійсно, виходиш на вулицю, а там люди ходять..., на все дивишся по-новому
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Перша прогулянка

Повідомлення Marichka » 15 листопада 2014, 23:43

erinaceus,це мами трохи подружка і подзвонила вона до неї "між іншим" :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Перша прогулянка

Повідомлення Marichka » 15 листопада 2014, 23:47

А так,то дійсно на всіх дивишся по іншому.Після пологів психологічний стан особливий.Всі тебе бачили з животиком,а тут-нема. Після перших пологів на мамів маленьких дітей дивилась з жалем,мені їх було шкода,що так важко ті діти родяться :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Перша прогулянка

Повідомлення stella123 » 16 листопада 2014, 00:10

Я вийшла на вулицю з малою десь їй було два тижні. І то не сказала свекрусі(дитина була не похрещена). Бо то би був капец. Не могла я вже вдома сидіти. І теж були відчуття , що світ став інакший. Пам'ятаю, що перший раз вийшла з дитиною на руках десь на 15 хв і кожен день додавала по 15 хв. Тоді був жовтень. А при такій погоді пам'ятаю вдягала дитину бодік, звичайний бавовняний чоловічок, мохнатий флісовий чоловічок утипльоний і конвертик на овчині . Ну і весь час мацала носик чи не змерз. Якщо носик був холодний то могла ще з верху накрити ковдеркою. Головне в тому питані багатошаровість і дивитися по погоді , і по дитині.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей