Глобальні оголошення!



Мама на велосипеді з дитиною

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення mari » 31 липня 2010, 23:36

Я вражена в цьому плані Дашком. :heart: :heart: :heart: Видно відразу що в її сім"ї спортивний дух. Мій чоловік теж їздить інколи, але так і не наважився малу посадити як була маленька. Тепер вже сама їздить! А я б поїхала але хіба по доріжці в парку. Бо по вулицях -Переживаю за терноп.шоферів і пяних депутатів 8-)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення Natalinda » 31 липня 2010, 23:37

mala-karta написав:а чоловік і без малого на ровер не сяде :???:

Ну, тоді певно тяжко...
А знайомих що катаються з дітлахами не маєш?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення _viki_ » 31 липня 2010, 23:38

А ми на морі бачили мамочку яка їхала з дитинкою на велосипеді.Хлопчик сидів з-заду на велокріслі, пристібнутий і доречі без шолома.Це була така чудова картина, усміхнена мама і дитина, що її катають. Якщо ви гарно їздите, маєте практику то можна спробувати.Особисто я колись впала з велосипеда і зламала руку, то тепер на нього навіть не сідаю :D
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення Marta » 31 липня 2010, 23:41

Якщо дуже хочеш, то я б купила велокрісло, бо воно спеціально для цього призначене, а на спину, думаю, менш безпечно...
Моя сестра розказувала, що в центрі на набережній бачила одного тата, який до ровера причепив такий прицепчик (певно, спеціальний, бачила десь такі в неті), двомісний, з дашком, діти там собі сиділи-гралися, а він катався...
До речі, закордоном дуже багато їздять з дітьми на велосипедах. Але діти в шоломах і в спеціальних кріслах, не на рамі, як в нас полюбляють...))))
Думаю, якщо б я вміла гарно кататись і була впевнена в собі, то купила б велокрісло.
Marta Офлайн


 

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення mala-karta » 31 липня 2010, 23:45

Зі знайомих з велокріслом - тільки Дашко :)
Я гарно падала - вистрибувала на ходу :) Але разок таки перелетіла через руль і потім - прямо як в кіно показували, покотилася і через себе разів зо три перевернулася :)))
Ясно, що з малим буду акуратно їхати і впевнена я в своїй їзді...
Переконати би того впертюха.

Це ж ми і погуляєм, і доїдем десь, та ще й я жири поскидаю і отримаю моральне задоволення.

Ну от хоть бери і пошлостями переконуй :oops:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення Dashko » 10 серпня 2010, 23:04

У велокріслі набагато безпечніше ніж в слінгу на спині.
А стосовно, як переконати: пообіцяй, що не будеш їздити по дорогах та інших небезпечних місцях, проинаймні перший час. Взагалі то, ти краще за всіх знаєш підхід до свого чоловіка ;)

Ми недавно були в селі. Я там побачила, як місцева дівчинка, років 12, возить свою річну сестричку ... :scare: :scare: :scare: :crazy: :crazy: :crazy: Наприклад, не тримаючись за руль і піднімаючи ноги :crazy:
Після цього, катання у велокріслі в шоломі мені здається верхом безпеки :good:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення Dashko » 07 червня 2012, 23:40

Десь я створювала окрему тему, але не можу її знайти, то напишу тут. Тематика теж підходить :hi:

Хто катається з малечею на велосипеді? Приєднуйтесь до наших велопрогулянок. В нас Марко з другого разу погодився (не просто погодився, він кайфує від цього ))))сидіти в велокрісельці. Тепер насолоджуємося велопрогулянками і шукаємо приємне товариство :rose:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: мама на велосипеді. З дітьом.

Повідомлення eney » 07 червня 2012, 23:45

О то моя мрія велик і дитина одночасно, але зара бачу, що я ще не сильний спец в їзді, тому почекаю поки малий приєднається до нас з татком сам на свому велику)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Мама на велосипеді з дитиною

Повідомлення Dashko » 08 червня 2012, 00:43

eney, ще як варіант причепний візочок. Ми такий теж хочемо купити. Це ще безпечніше :clapping:

Нам з таким причепом можна буде одному всіх дітисьок везти :clapping:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Мама на велосипеді з дитиною

Повідомлення Alisa » 08 червня 2012, 07:56

Я з подругою перед сном частенько виїжджаю ровером. Обкатуюсь. Як добре обкатаюсь, то позаджу дитину.

Даша, думаю, скоро до вас приєднаюся.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість