Глобальні оголошення!



Як варити кашу?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як варити кашу?

Повідомлення TYulia » 13 жовтня 2013, 22:24

я покищо користувалась лише купленими кашами, ми їх десь може раз на тиждень їли. Але от думаю,може вже частіше давати. Не закидайте мене помідорами, але кашу я варити не вмію :confused: . Живемо самі, і нема бабусів щоб мене навчили. Діліться досвідом!
Цікавить наступне
- детальні інструкції і рецепти каш для найменших діток.
- варити з меленої крупи чи потім варену перемелювати?
- з молоком чи без?
- як нарахунок "соленої" каші типу з мяском?з якого віку можна?
- варите на 1 раз, чи на кілька?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення flash-ka » 13 жовтня 2013, 22:32

жодного разу не купувала спец-каш для діток. не бачу в цьому сенсу. Хіба часто купую кращу по якості звичайну кашу. варю теж звичним способом, закипіла вода, всипала трішки посолила і дочекалась поки звариться :wink:
рис (беру лише білий, бо в пропареному вже нічого корисного нема) промиваю кілька разів і засипаю у холодну воду 2 води до 1 крупи.
така ж історія з гречкою.
решту каш закидаю у кип'яток.
п.с. живемо теж самі і давно ніхто не годує :crazy: правда часом хочеться,щоб хтось нагодував :dreams:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Dashko » 13 жовтня 2013, 22:41

- не молоти ні до, ні після,
- без молока,
- про солене - справа не так в віці, як в кількості. Я даю солене з 6 місяців, але дуже мало, тому солі там виходить взагалі "майже нема"
:wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Nin4ik » 14 жовтня 2013, 01:14

TYulia, дівчата в більшості орієнтовані на педприкорм, де спецільно для дитини нічого не готується. З власного досвід скажу: для дитини і її харчування так краще, краще зразу навчити їсти звичайну не перетерту-гомогенізовану їжу, ніж все життя годувати перетертим, бо вони потім нормальної каші не дуже хочуть.

З того, що готу. я:
| +
рідку манну кашу (безмолочною її собі не уявляю, хіба розвести молоко водою 1:1), на склянку (250г) молока 1 ст.л. манки, дрібочка солі і чверть ч.л. цукру. На кипляче молоко сиплю манку (щоб не сипати з пакета відміряю його у суху чашку, щоб легше сипалось), швидко мішаю, потім сіль цукор, щетрохи мішаю (варка до 5 хв.) і даю настоятись хв.5-10, все, далі можна їсти.
вівсянку (з досвіду знаю, що краще взяти хороші пластівці без сміття, собі беру фірми терра Зображення)А тут без пропорцій, просто сиплю 2-3 ст.л. пластівців, заливаю (в кастрюльці де потім буду варити) крутим окропом, щоб покрило і ще трохи, щоб рідина була, накриваю кришкою і даю настоятись хв.10-15. Каша практично всю воду вже впитала, до неї доливаю трохи молока, ну гр.50 приблизно і ставлю на вогонь проваритись ще хв.5, весь час помішую, туди ж можна цукру, теж не багато (менше пів чайної ложки). Каша виходить в"язка тягуча як кисіль з ніжними пластівцями, розтирати її не сенсу вона і деснами пожується.

Ще смачна виходить кашка кукурудзяна з гарбузом: тру на крупній терці гарбуз (бл. 0,5-1 скл. в натертому вигляді), заливаю холодною водою ставлю варити, щоб гарненько так плавав, як закипить засипаю крупу (беру дрібного помолу), як вода википаю підливаю ще молока і ще трохи проварюю. Можна кукурудзяну варити просто з молоком пропорції як у манної, може крупи трохи більше і проварити трошки довше.

Пшоняна: пшоно дуже ретельно промиваю, потім ще заливаю окропом, через хвилину зливаю (використовую сито, щоб крупу не губити), тоді знову заливаю окропом (багато) і проваарюю хв. 5-10 на вогні, знову воду зливаю. Потім по бажанню можна залити молоком або водою (на 1 ст.сухої крупи 1 ст. рідини), сіль або цукор за смаком, проварити.

ячмінна мені така подобається, можна і без фруктів, і навіть без молока
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

взагалі звідти мені багато рецептів подобається, рибу після невдалого запікання (стала суха як таранька) врятувала наступним тушкуванням у соусі бешамель звідти
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Як варити кашу?

Повідомлення flower » 14 жовтня 2013, 08:52

А чого про саму корисну з каш не написали?
Гречку варити як звичайно, лиш помняти трошки вилкою потім. Рис я трохи давала перемелений, а потім варила також цілий і давила виделкою. З 10 місяців десь моя дитина їла вже нормальні каші, не давлені виделкою. Цукрованих кашів не робила зовсім, або без нічого або чуточку солі. Молока теж не давала. Манку не варила, в ній корисного немає нічого, лиш розпихає. Її лише давати коли хочеться, щоб дитьо поправилось. Моїй доці зараз би не помішало) але в садіку манку дають, то їсть там.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як варити кашу?

Повідомлення qweewq1234 » 14 жовтня 2013, 09:04

рецепт кашки, але уже для старшеньких. Корисні поради від Ектора
phpBB [video]

Приємного перегляду.
qweewq1234 Офлайн


 

Re: Як варити кашу?

Повідомлення flash-ka » 14 жовтня 2013, 09:33

flower написав:лиш помняти трошки вилкою потім


не займалась таким ділом, просто як доня була меншою, то трошки довше варила :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Як варити кашу?

Повідомлення TYulia » 14 жовтня 2013, 10:11

а як зварити солодку кашку без молока? Бо щось я думаю що малий такі кашки несолодкі буде їсти так як супчики - 3-5ложок. і з якого віку вже на молоці варити можна?
Куплені каші то зїдав і 100-150г, але в нас вага більша норми, то каші я давала не частіше ніж раз на тиждень, коли десь в село їхали чи т.п.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Dashko » 14 жовтня 2013, 11:49

А чого так рідко їсте кашу? Ми їмо мінімум раз вдень :confused: , і все одно інколи не вистачає фантазії, щоб ще приготувати.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як варити кашу?

Повідомлення flash-ka » 14 жовтня 2013, 12:28

Dashko написав: Ми їмо мінімум раз вдень

а у нас каші, то основа харчування :hi:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron