Глобальні оголошення!



Як варити кашу?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як варити кашу?

Повідомлення TYulia » 16 жовтня 2013, 16:49

TaniaPicaSSo написав:В нас гарбуз був першим прикормом, і доця його любить, то я його пхаю по можливості у всі каші, бо каші в нас взагалі йдуть з трудом. Попри всю їхню користь, сама їх з дитинства не любила.

А варю завжди звичайні каші, не спеціальні, не дитячі. Варю на воді. Місяців до 9 молола готову каші в блендері, потім стала їсти так.
Якщо чесно, завжди забуваю, скільки треба води давати до кожної крупи, то стараюсь слідувати інструкціям на упаковці . І то часом доводиться ще зливати воду або ж доливати :hi:


а як ви з гарбузом варите? які пропорції? чи даєте до каші цукор?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 жовтня 2013, 16:53

Ні, цукру я ще не давала дитині ніколи. До речі, гарбуз сам по собі трохи солодкий, то ж з ним каша теж трохи солодкувата. Я кидаю пару сирих кубиків гарбуза в кашу, коли та вариться.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Dashko » 16 жовтня 2013, 18:35

Дівчата, часто чую, що дитина не хоче їсти каші. Може ви очікуєте, що дитина на свій свік має зїдати занадто великі порції? А ще буває, це не тільки про каші, що дитина, коли пробує нову їжу, кривиться і випльовує. І мама робить вмсновок, що дитині не смачно. Насправді, навпаки, дитина отримала щось нове, вона не кривиться, а розпробовує ;), а те, що виплбьовує, для нового продукта перші рази - цілком нормальна реакція.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як варити кашу?

Повідомлення KriStar » 16 жовтня 2013, 19:26

а в нас трохи проблема з тими кашами. Ми їмо лише рис та гречку, та зварену на воді й без молока. Раніше пробувала частіше варити, думала, можливо переросте, смаки зміняться...і буде їсти. Але нічого не змінилося, навіть ложку спробувати не хоче. :sad:
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Як варити кашу?

Повідомлення TYulia » 16 жовтня 2013, 22:04

а з молоком коли можна починати варити? Практично ми його вже в куплених кашах попробували, вони ж містять сухе молоко.
І з яких каш (виробників) ви варите дітям? Чула щось про Нордік, але я сама не любитель каш, тому в тому особо не розбираюсь.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення олята » 16 жовтня 2013, 22:07

готові я брала NESTLE. варила з молоком з 9 місяців. добавляла по трішки, спочатку щоб забарвити, пізніше більше. а тепер з молоком засинає
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Natalinda » 17 жовтня 2013, 11:16

TYulia оскільки я небоюся коровячого молока так як його боїться більшість на форумі, то відколи варю каші - відтоді вони молочні. Єдине, що все крім манки я варю на воді, а потім додаю молоко. Каші почала давати з місяців 10-ти напевно
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення олята » 17 жовтня 2013, 11:50

Natalinda
хоч хтось підтримує, що коровяче молоко то не зло :wink:
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення TYulia » 17 жовтня 2013, 11:54

Natalinda написав:TYulia оскільки я небоюся коровячого молока так як його боїться більшість на форумі, то відколи варю каші - відтоді вони молочні. Єдине, що все крім манки я варю на воді, а потім додаю молоко. Каші почала давати з місяців 10-ти напевно

ну от і нам 10 місяців є.. а як то спершу на воді варити а потім молоко добавляти? а цукор давали? Варили з перемеленої крупи чи звичайної? Скільки часу варити?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2013, 11:57

TYulia а чому ти так молоко хочеш дати в кашу? не з позиції противника молока, але ти десь писала, що в малюка не мала вага, а молочні каші навпаки сприятимуть більшому набору ваги
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron