Глобальні оголошення!



Як варити кашу?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як варити кашу?

Повідомлення олята » 17 жовтня 2013, 12:14

TYulia написав:ну от і нам 10 місяців є.. а як то спершу на воді варити а потім молоко добавляти? а цукор давали? Варили з перемеленої крупи чи звичайної? Скільки часу варити?
можна варитти наприклад гречку, рис.... на воді, так щоб розварився, пробуйте на смак, потім додасте трішки молока і щоб закипіло. цуко, якщо ваша дитина без нього не захоче їсти дайте трішки, якщо захоче хай їсть так. але давайте в кінці. а краше, потріть яблучко, бананчик. навіщо молоти крупу в10 місяців. вчіть дитину жувати. тим більше то розварена крупа, нею подаватися нереально.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2013, 12:19

я особисто варю каші на воді (ячну, пшеничну, вівсяну, кукурудзяну, пшоняну), потім додаю нарізані фрукти (яблука, банан (він підсолоджує гарно), груші, персики, полуниця - залежить від того що є) і йогурт. це вже звичний сніданок для обох дітей, і обоє його їдять з задоволенням, при тому шо ні мама ні тато такого не їдять :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як варити кашу?

Повідомлення mariana » 17 жовтня 2013, 12:20

Я на молоці каші давала після року, варила на молоці а не на воді, мені особисто так більше подобається. Банан та яблуко рідко додавала. бо малий і так каші не дуже хоче їсти, а з такими добавками і поготів. Зараз як варю кашу. то зверху почипаю трішки шоколадними дропсами, тоді їсть нормально. Може це і не дуже корисно, але інакше він в мене не буде їсти кашу.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Natalinda » 17 жовтня 2013, 12:26

TYulia написав:ну от і нам 10 місяців є.. а як то спершу на воді варити а потім молоко добавляти? а цукор давали? Варили з перемеленої крупи чи звичайної? Скільки часу варити?


Все як для себе))))
Так варила на воді, із звичайної крупи, нічого ен молола, і не через те щоб дитина вчилася жувати, а через те що ліньки було)))) Скільки часу не знаю, пробувала і пробую на смак. Зварила, відставила. закипятила молоко в іншій кастрюльці. В тарілці змішала молоко з кашею. Все.
Цукор не давала і не даю досі. Зараз даю варення полуничне в окрему тарілочку.
Але я як і таранька не розумію чого ти так хочеш нагодувати дитину кашею, тим більше що з вагою більше ніж норма, якщо я правильно зрозуміла. Я варила в такому віці кашу рідко, бо з вагою було теж більше як норм. А як почав бігати і вага встановилася, то почала систематично варити. Але основна причина - якщо покласти руку на серце, то не стільки користь каші, скільки швидкість приготування))))
Але дитина кушки любить до того ж всього, то мені пощастило)))
taranjka тепер я подопитуюся)))) йогурт в тарілку чи в чашку?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 жовтня 2013, 12:31

Я теж часом даю йогурт до каші, прямо в тарілку (але то переважно лиш у вівсяну,там вона найбільше пасує). Бо кисломолочне мала любить, то так і каша ліпше йде.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як варити кашу?

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2013, 12:33

Natalinda я в тарілці все змішую
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як варити кашу?

Повідомлення TYulia » 17 жовтня 2013, 15:44

taranjka написав:TYulia а чому ти так молоко хочеш дати в кашу? не з позиції противника молока, але ти десь писала, що в малюка не мала вага, а молочні каші навпаки сприятимуть більшому набору ваги


чесно кажучи, вірю, що з молоком таки смачніше.
А кашою я не спішу накормити, досі ж їмо тільки двічі вдень, але от задумуюсь, щоб ще зранку щось давати, тому для різноманіття думаю за кашу, та й підзбирую інформацію. Колись треба буде виділити вечір і поексперементувати з кашами:-)
А ще щось скажіть мені, що то за каші Нордік?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення Natalinda » 17 жовтня 2013, 15:56

taranjkaа не вурдиться йогурт? Тепер вже я слабо уявляю)))))

TYulia про Нордік напевне краще в цій темі запитувати Куплені каші
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як варити кашу?

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2013, 18:09

Natalinda та ні. я його в дуже гарячу кашу не даю, вона трошки підстигнути встигає, поки я фрукти нарізаю. я часом теж їм, смачно
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як варити кашу?

Повідомлення qweewq1234 » 17 жовтня 2013, 19:21

актуально: каша з гарбузом (бо зараз їх сезон). Звичайно не кожна дитина буде їсти, але у мене їдять (смачно вихоить)) Багато читала про корисні властивості його. Ось деякі - Гарбуз - переможець серед овочів за вмістом заліза. У гарбузі містяться вітаміни групи В, C, E, D, РР, а також такий рідкісний вітамін T, який впливає на обмінні процеси в організмі. Лікарі радять споживати якомога більше страв з гарбуза, щоб захистити себе від такої хвороби, як пієлонефрит. Корисна гарбуз і гіпертонікам.

Завдяки вітаміну А, гарбуз корисний при загоєнні ран, виразок та опіків. Для цього прикладайте розтертий м'якуш цієї ягоди у вигляді компресу на на 2-3 години вранці і на ніч - до ранку.

Гарбуз виводить токсини, надлишки холестерину і шлаки завдяки вмісту пектинових волокон. Користь (корисні властивості) - гарбузове насіння. У насінні гарбуза є білок, клітковина, залізо, мідь, магній, марганець і фосфор, а також амінокислоти: аргінін і глутамінова кислота.У них також міститься цинк, кальцій, калій, фолієва кислота, селен, і ніацин. Гарбузове насіння також містять ліноленову кислоту, яка зміцнює артерії. Застосування гарбузового насіння після їжі дозволить поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту.

Гарбузове насіння будуть також дуже корисні при нестачі заліза, магнію, цинку. У Китаї гарбузове насіння вважають засобом від депресії.
qweewq1234 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей