Глобальні оголошення!



Дитина бажає видовищ без "хліба"

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Tajga » 03 липня 2013, 11:35

Я б на вашому місці груди не обмежувала, до столу би із собою не брала, поки не попросить. Якщо просить - брати і дивитись на поведінку, якщо плюється, знову відправляти з-за столу з коментарем, що їжею не плюються, чи там: я думала, ти їсти хочеш, а ти граєшся... і т.п.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Liza » 03 липня 2013, 16:12

Товариш nadusha! Дуже дякую за те, що ти подiлилася своiм досвiдом знову - знайшла час на таку розгорнуту вiдповiдь :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Olyana » 13 жовтня 2014, 23:37

і в нас почались якісь проблеми з харчуванням( ГВ ми закінчили ще у рік і 4 міс. тому основна їжа - доросла. раніше доці подобалося практично все, що давала. з"їдала все з апетитом. ну, звісно, були продукти і страви, які недовподоби. зараз, вже приблизно пару тижнів після того як перехворіла, "запхати" щось корисне вкрай важко. сьогоднішнє харчування наше я б назвала "бігла через місточок - вхопила кленовий листочок") якісь мінімальні перекуси смаколиками, сирочками, фруктиками. вранці молочко, ввечері почала відмовлятись від молока. обід і вечеря пару ложок страви може з"їсти з концертами. інколи вдається "загалакати", але іноді нічого не допомагає..( буває, здають нерви, коли вона починає кидати їжею, істерити. не знаю, що робити... :dash: в чому може бути проблема? чи потрібно все ж змушувати їсти дітей? бо десь таке читала, що до 3 років не можна заставляти їсти ?...
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Natalinda » 13 жовтня 2014, 23:56

Ну мені здається що заставляти неможна у будь-якому віці. Я сама як їм через силу - то ні задоволення ні користі :hi: нам у таких ситуаціях допомогало і допомогає досі відмова від оцих смаколичних перекусів. Якщо дитина не голодна, бо наїлася печеньок - то змусити їсти суп - це щось із нереального, а якщо голодна - то і неулюбленої страви бодай пару ложок зїсть. Ну це з мого власного досвіду.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення erinaceus » 14 жовтня 2014, 00:28

Olyana У нас була схожа ситуація минулого місяця. Після того як дитина перехворіла (зараз майже 1.5), пропав апетит. Навіть улюблені страви, які до того їв із задоволенням, перестали його цікавити. За день з'їдав дуже мало. Перебивався хлібчиком і печеньком (це у нас святе, жити без них не може :nea: ) Я особливо не переживала, але і так постійно тільки від найближчих родичів і чую, що він худенький і маленький. А тоді вже дістали капець :dash: То зі всяким забавлянням намагалася хоч по декілька ложечок, щоб з'їв. То було вкрай важко, і морально, і психічно :crazy: З таким стикнулася вперше і зрозуміла, що якщо дитина геть нічого не хоче їсти, то для мами катастрофа. Але через декілька тижнів пройшло. Зараз вже все нормально. Їсть із апетитом, особливо ввечері наминає за обидві щоки :ha: Я чомусь пов'язую це саме з хворобою (і прорізуванням зубчиків в тому числі). Думаю, все у вас налагодиться!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення pan_kotskyy » 14 жовтня 2014, 12:02

Natalinda написав:нам у таких ситуаціях допомогало і допомогає досі відмова від оцих смаколичних перекусів.

:yes:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Sms » 14 жовтня 2014, 12:12

Olyana написав:в чому може бути проблема?

Ось в цьому :hi:
Olyana написав:якісь мінімальні перекуси смаколиками, сирочками, фруктиками.


Заберіть перекуси. 3-4 разове харчування. 6-8 годин голоду і почне їсти. Не сьогодні, так завтра. Я не маю і не мала такої проблеми. Не хочеш їсти, що дають-йди гуляй. Починає плакати, капризувати, випрошувати смаколик - не звертаю уваги. Швидко заспокоюється. Сніданок не хоче - обід не хоче - на полудник з'їсть все,що дадуть. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Dribchuk » 14 жовтня 2014, 16:28

Повністю погоджуюся зпопереднім дописом. Сховати всі смаколики, не ходіть вмагазин на прогулянці, прийшли поїли основну страву тоді нехай вибирає дитина що хоче на десерт. Можете для заспокоєння здати аналіз на глисти, але найчастіше дитина не їсть через те що її неправильно годують, або ще це може бути метод маніпуляції. Не памятаю автора, але є книга "Лечить или любить". Погугліть в інтернеті, там є ціла історія про те як діти маніпулюють батьками за допомогою їжі. Я це все пройшла зі своєю малою. І скажу що нічого крім вашої уважності і вміння підійти до дитини вам не допоможе. Ліки для апетиту то хіба як Комаровський пише щоб мама думала що вона щось робить, їх немає.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Marichka » 15 жовтня 2014, 09:10

І на солодке пиття треба звернути увагу.Бо як вип*є бутилку цукрованого компоту,то і їсти не треба.В нас буває,що зовсім нічого не їсть,але ми ще маєм цицю.Хоч таке дістає дуже!!!Воно капризує,а ти не знаєш,чи то зуби,чи голодний...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Olyana » 16 жовтня 2014, 22:15

зі смаколиками погоджуюся... правда, вчора вже все було в нормі, на обід з"їла свою улюблену гречкуз бульйоном, а ввечері варенички зі сметанкою. а сьогодні знову якісь капризи...( думаю, буду шукати варінати) змінювати меню, і більше строгості)
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей