Глобальні оголошення!



Дитина бажає видовищ без "хліба"

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Liza » 08 квітня 2013, 21:24

модератори,
Liza написав:а як щодо повідомлень, що зникли? вони збереглися в закрамах?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2013, 21:34

Liza ні, видалені повідомлення не зберігаються(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Malavka » 09 квітня 2013, 10:34

В нас поки що 2,2 роки, але ситуація мало чим відрізняється від описаних. Їда під мультики (часто починаємо їсти на кухні за столом, з книжечками, а закінчуєм "коло мутіків"), я розумію, що так неправильно, але інакше доня просто не їсть. Сама їсть, але рідке ні, там омлет може виделкою їсти сама, чи фрикадельки. І виявляє бажання їсти сама дуже рідко. Якщо відпущу так, переб"ється сухарем і водою, і все. Готую для малої окремо поки що, бо живемо з батьками і сімейні харчові звички далекі від принципів здорового харчування. Ну але ми їмо в різний час, тому такого, щоб всі їли смажену картоплю, а її в той час напихали кашею, не буває. Хіба якщо приготували щось придатне для дитячого харчування, тоді сідаємо їсти всі разом, переважно на вихідних, але якогось особливого інтересу до їжі в такій обстановці я не помічаю. Тому годувати і розказувати байки доводиться що наодинці, що за сімейним столом. До садка поки що справа не йде, то я не особливо стараюсь перевчати, але чесно кажучи, деколи таке їдло доводить до відчаю((
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення taranjka » 10 квітня 2013, 18:21

в мене щодо педагогічного прикорму (того, що в статті дали) кілька своїх зауважень. ми починали так, як там пише, потім збиоас, бо не все підходить. як і Нимидора не погоджуюсь, що не буває шкідливої їжі - брєд (навіть ті ж гриби). ще те, що дитина їсть все, що батьки, з іншим тре ховатися - мої діти нормально ставлться, що ми (дорослі) можемо їсти і іншу їжу.
для мене корисна їжа не тільки яблука і морква, а ще й каші, які їдять на сніданок малі, тому теж часом можу наполягати, щоб їх зїлося більше.
згадалося ще два пункти, які нам не підійшли - дитину висаджувати з-за столу, а самим далі їсти. таке можна з старшою зробити, а от з меншими мені не вдавалося. або істерика, або граюся з ними
і друге - я як в тих порадах писалося крісло для годування не спішила купляти, про що потім жаліла, бо реальо з ним таки набагато легше
ну і 4-6 разове харчування всієї сімї :crazy: тоді меі б лишилось тільки готувати їсти і потім то їсти :crazy:
ну і про те, що до 1,5 року не спробує, то не буде засвоюватися - раніше такого не стрічала :confused: цікаво звідки така "інфа" взялася і хто її придумав :crazy:
в нас Даринка зараз снідає сама, Амі я годую. ще досить недавно годувала обох - мені подобається, але Дарця сказала, що снідати хча сама вже ::Р: а обіди-вечері теж їсть сама, але тато трохи помагає - не втримується :hi: часом під мультик їмо, на апетит не бачу, щоб впливало
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення nadusha » 16 квітня 2013, 08:30

Можливо чекаєте на мою відповідь... Якщо відновити по пунктах, то приблизно так:
1. Старший може вередувати, бо ревнує і такими капризами звертає на себе багато вашої уваги, правда не дуже позитивної. Опускається до рівня молодшого, щоб ви були коло нього найбільше. Вихід - не розділяйте дітей навіть на словах "От менша їсть, а ти...", більше об"єднуйте "Мої хлопці зараз будуть їсти!". Щось схоже в нас було з Артемом, то ми обирали героїв одного мультика. Артем був Макквін, Денис - Док, я - Саллі, чоловік - Шик. За вечерею ми всі починали заїзд, не на час, а на результат. Час від часу були коментарі: "Макквін доїзжає останнє коло, але Док не здається..."
2. З досвіду знаю, що допомагає апетиту спільне приготування чи прикрашання страв. Таким чином вбиваємо двох зайців: приділяємо дитині необхідну їй увагу і готуємо їжу. З Артемом робили таке: рибка з картоплею в нас ставала Рибкою,прикрашалась вареною морквою, порізаною кружечками (то була луска), доставляв око з перцю, рот теж з моркви. Ще подавали по-іншому - риба була в центрі тарілки, а по колу викладали море з картоплі, хвилі з сметанки малював сам. Пізніше накидаю фоток.
3. Ще можна трохи похитрувати, давши дитині вибір: "Що ти сьогодні будеш на обід супчик такий-то чи такий-то."
4. Придумуйте разом нові назви для не нових страв "Сніданок моряка", "Обід мисливця"(ніндзі, рейнджера, лицаря). Може допомогти покупка нової тарілки, яку дитина обере сама. Мій менший, коли не хоче доїдати, то прошу "Доїж, бо Вінні Пух на тарілці брудний і плаче..."
5. Повторюсь, що варто виключити відсутність апетиту через проблеми зі здоров"ям (глисти, дискінезія, дисбактеріоз). Колишня дільнича (хороша лікарка), колись радила дати від глистів профілактично настойку полину (на пів стакана рідини стільки капель, скільки років дитині). В моїх хлопців в обох перегнутий жовчний, застій жовчі може давати тошноту, відсутність апетиту. Час від часу даю Галстену, Хофітол, щоб прогнати жовч (після консультації з лікарем).

Здорового всім апетиту і поменше застільних капризів!!!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення nadusha » 16 квітня 2013, 08:44

Отаке ми колись творили.
Зображення радикал
Зображення радикал
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення nadusha » 18 квітня 2013, 08:11

Ще декілька ідей з журналу "Питание малыша"
Зображення радикал
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення westa » 03 липня 2013, 00:01

Не знайшла підходящої теми , тому пишу тут.(Може модератори перенесуть куди треба)
Моє чудо навчилося плюватися :scare: :crazy: .І вся рідка їжа , яка попадає в рот зразу ж з бризками розлітається навкруги. Густі залишки випльовує потім на бороду. Відволікти неможливо - настільки подобається процес. Як результат - ми вже три дні їмо тільки хліб , м"ясо і цицю. Останню найактивніше , бо ж голодний.
І що з ним робити ? Чекати поки само пройде ? Не давати груди , щоб добре зголоднів і поїв ? Порадьте :help:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 липня 2013, 00:36

Моя доця теж любить плювати. Правда не зразу, спочатку чемно їсть, а як тільки починає плюватися їжею, я припиняю годування. Буває, що зразу плюється, тоді теж не годую, а чекаю пів-години - годину, тоді пробую ще. Я це розумію як гру з її боку, яка також свідчить про те, що дитина не голодна і їсти зараз не збирається.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення westa » 03 липня 2013, 07:48

Я теж спочатку думала , що не голодний. Але ж не 3 дні :scare: Він абсолютно все випльовує. Бачу , що голодний , бо рветься до грудей , стараюсь не давати , чекаю ,а він далі плюється їжею :dash:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей