Глобальні оголошення!



Дитина бажає видовищ без "хліба"

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Vikibee » 17 жовтня 2014, 09:17

В мене в цьому плані все суворо. Я проти того, щоб дитину заставляти, але я за те, щоб заохотити :wink: для мене є обов’язково, щоб дитина тричі на день повноцінно поїла. Знаю, що діти можуть забігатися, загратися і вже й забули, що вони їсти хочуть. Я як бачу, що мала мене не чує, коли кличу їсти, то придумую всякі ігри, чи давай хто перший, або давай погодуємо звірят...і т.п. А на рахунок смаколиків, то взагалі. Вона у мене солодкоїжка ще та. То я роблю так: на обід приходить із занять, ось тобі кашка, поїла, скільки хоче, а на десерт оладки з вишнями (але не показую, що вони є :hi: ), бо тоді обід буде дуже скупим (може сказати, що її вже животик від кашки болить або ще щось придумає, лиш би не їсти). Ну і ще один плюс - десерту з’їсть менше. Бо як показати відразу солодке, то про ніякий обід не може бути й мови.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 12:59

Хелп! а як синочка відівчити від мультіків, без них не їсть ... Вже привчила, бо замучилась боротися, боролася довго, і це була моя болюча тема - як нагодувати дитину, по пів дня ходив голодний ... Нам 1,3. Сам не їсть ще... В мами на колінах і мультіки...
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення zhuchka » 09 листопада 2014, 13:47

те, що ви привчили до мультиків, це зокрема ваша вина (вибачте за різкість). У нас була ситуація схожа, чоловік показав мультик, коли доця їла. Наступного разу захотіла їсти з мультиком, я просто не дозволила. Не їла, ну і нічого, дитині нічого страшного не станеться, якщо вона не поїсть. Отак Марічка поголодувала ( за винятком циці), а на другий день іла вже все
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 18:11

Я знаю, я розумію це! і я дуже проти.... Але синочок хворів стоматітом, то нічого не їв крім циці , а як їв то плакав ... Міг один раз на день іншу їжу їсти. Треба було якось його відволікати, але стоматіт був більше 2х тижнів, звичайно він привик... Зараз думаю як відволікати ... Взагалі на день ховаю мобільний, пульт і стараюсь не включати комп, не завжди виходить. Я не переймаюсь коли голодний, але ... Ну коротше надіюсь з часом перевчу ... Але як?
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення zhuchka » 09 листопада 2014, 19:12

просто постарайтесь переключити увагу на щось інше - книжечку чи пазли. Я просто сказала, що Маша поїхала до бабусі в село і їй там сподобалось, тому і не показують більше мультиків про неї (бо чоловік саме цей включив). А в мене було що дитина майже нічого не їла по 2 тижні будучи старшою, ніж ваш синочок, просто більше прикладалась до грудей)))
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Natalinda » 09 листопада 2014, 19:45

Відівчити просто)))) невключати та й все)
Танічка написав:а як синочка відівчити від мультіків, без них не їсть ...

а в чому це проявляється? Цікаво просто, бо в мене такого не було. Сукає ложкою по столі і каже мама включи мультик бо їсти не буду?
Мому 5,дуже нелюбить перші страви (а я собі думаю що вони конче необхідні), то я десь півроку тому дозволила їсти перше з мультиком. Але в півтора роки він поняття немав що таке мультик і як саме їсти з мультиком. Зараз стараюся щоб спочатку поїв, а потім мультик. Ну але в нас взагалі мультики дуже дозовані)))))
Багато дітей в рік передивилися більше ніж мій в 5 :crazy: Отака я мама, даю дитині іграшки, книжки, але не мультика
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Танічка » 10 листопада 2014, 14:17

Взагаліто це я так називаю мультики :wink: а це розвиваюче відео , різне про тваринок, абетка, з віршиками, пісеньками. Більше любить американські розвиваючі, справді дуже цікаві є відео. Просто так щоб відстав і мене не чіпав, я йому не включаю ніколи, звичайно ж ми граємся.... Просто як тільки мені тре сісти за комп , навіть коли дитина гралась, хоче відразу до мене на коліна, все йому цікаво :hi: Я йому підспівую ті пісеньки і віршики.Йому подобається. Взагалі вважаю що якщо в сучасному світі є компютер і мобільний то дитині буде він цікавий. :pardon:
От сьогодні вирішила, все ! Не буду включати комп (зараз виняток, він спить :))
І зранку поїв звичайно, бо хотів їсти, але дууууже мало, звичайно на обід він вже голодний дуже. Я сідаю сама їсти, беру його з собою, він виривається не хоче, відпускаю на землю, він плаче, знов хоче на коліна, знов беру, дивиться як я їм ... 2 ложки з'їсть і крутиться, не хоче, і знов то саме, на землю, плач ..... і так годину ... толком не поїв...Йому скучно на одному місці так довго сидіти, навіть якщо при цьому він їсть ...
Бувало таке що він йшов гратися, а приходив і їв по ложці, сам казав дай, і знов йшов...
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Natalinda » 10 листопада 2014, 14:46

Танічка написав:Взагалі вважаю що якщо в сучасному світі є компютер і мобільний то дитині буде він цікавий.

Я ніде не писала що не буде цікавий)))) але нажаль часто він стає головним((((
дивлюся по сусідських школярах, то вони біжать зі школи додому щоб потім в контактах переписуватися((((
ну але це вже зовсім інша тема
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення Тиха » 10 листопада 2014, 18:40

Мій непоидюх в 1,2 теж не може тільки їсти - ну так, щоб їв, і ще в тарілку заглядав, і так зосереджено жував... Не вистачає його на таке. То и їмо з книжками - він дивиться, гортає, а я читаю чи співаю. Правда, як дуже цікаво, то забуває жувати :impossible: А якщо якийсь саколик - яблучко чи печиво - то взагалі на ходу. Знаю, що не добре то, але так є. А на рахунок мультиків - якось, щоб забавити, показала йому Бебі Ейнштейн. За кілька днів так присів на нього, що, якби я дозволила, дивився б, певно, цілий день. Один день його нервів біля закритого ноута і моя незворушність - забув.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитина бажає видовищ без "хліба"

Повідомлення taranjka » 10 листопада 2014, 20:24

я включала і часом включаю мультик під час якогось прийому їжі - в нас це напевне єдиний час коли вони можуть дивитися мультики. рідко коли випадає інша нагода :confused: часом під час їжі їм читаю - аудіомама, як каже Дарця :hi:
залежності від мультиків нема, не включу - їдять без них, хоч часом просять. включу - їдять так само і стільки само як і без них. раніше було більше мультиків, тепер на них часу менше.
чесно нічого дуже страшного в цьому не бачу, хоч і мультик як основне заохочення ніколи не використовувала - пощастило, діти їдять практично все.
але якби моя дитина, яка вже не на ГВ їла мало - напевне б використовувала :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість