Глобальні оголошення!



Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 березня 2015, 19:41

flower написав:А майонез взагалі не знаю хто придумав о піци добавляти, в правжній його нема і не було ніколи

То вже кому як смакує. Я ж не давала рецепт справжньої піци, просто пояснила, чому не даю ту саму піцу дитині, що й чоловіку :pardon:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення flower » 20 березня 2015, 19:45

Ну так зроби її натуральнішою, без того майонезу, смак повір не постраждає, а то і кращий буде і сміло не бійся дитині давати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 березня 2015, 19:48

flower я не завжди роблю її з майонезом. Але деколи роблю. І коли з майонезом, то дитині не даю. А, і ше не даю, коли з грибами. В нас найчастіше то з шинкою або з грибами. Явно не дитячий варіант. А дитині, то сир, овочі, мясо варене... Тобто все залежить від начинки.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення flower » 20 березня 2015, 19:53

Моя Вероніка чіпси цієї зими пробувал. До нас друзі в сауну приходили і принесли. От що що я і сама їх люблю, але не купляю і стараюсь не їсти, але вже як стояла біля нас тарілочка то звичайно їла, і доця попри мене. Їй сподобались чіпси, але купляти ще не просила. А вчора я згрішила, купила мівіну, бо сестра на роботі їла і якось мені так запахло і захотілось, ще певно як в школі вчилась ост. раз її їла. То Вероніка теж захотіла попробувати, але 2 ложки і сказала, що не добре і вона не хоче. Я зраділа)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 березня 2015, 20:12

Я от до речі майже завжди дитині даю пробувати те, що вона просить. Бо в принципі, все, що дитині не бажано їсти, воно їй і не смакує. І мені легше їй дати раз попробувати і вона виплюне, ніж доказувати, що то не можна. Ну а вже як сподобається, то значить вже скінчилося і більше на очі їй попадатись не буде. :hi:

Той же майонез. Вона колись попробувала була, їй сподобалось. То тепер просить хліб з майонезом часом, то я кажу добре, а сама мащу маслом. Через раз проходить. Як не проходить, кажу інакшого все одно нема.

А ще у мене завжди є в сумці вафлі артек, то на той випадок, коли ми їдемо в транспорті і в доці закінчується терпіння. Чому вафлі, бо вона їх довго їсть. Вона розламує їх на пластинки і спершу злизує начинку, а тоді їсть вже саму вафлю. То з половинкою вафлі ми можемо заїхати дуже далеко. Лиш стараюсь не перетворити це в постійну звичку, що транспорт = вафля. То переважно ми їдемо нормально, але вже як плаче, що хоче виходити, то дістається чарівна вафля :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Галина » 20 березня 2015, 22:43

Не в тему, але раз почали про піцу, то вставлю свої 5 копійок. Я до піци часто роблю соус: перемелені помідори, збите яйце, 1-2ст.л сметани і часник.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TYulia » 21 березня 2015, 14:05

Малий теж піцу любить, в кафе даємо йому краєчок, а вдома, то частинку піци роблю для нього, мащу йогуртом або сметаною, додаю помідори, деколи цибулю червону, деколи сосиску ту що дитяча типу і сир. Сосиски тепер любить, купляла говяжі, з гречкою їв.
Цукерок ми ще таки не пробували. Кажуть шоколадні менш шкідливі ніж смоктальні по відношенню до зубів. А якщо шоколад, то дітям який "краще" чорний, молочний чи білий?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Sms » 21 березня 2015, 14:44

Даша піцу не їсть. Не подобається. З гидоти даю Барні. Це наш такий смаколик. Один з небагатьох. Їсть його раз на тиждень-два. Вперше дала на Миколая. До шоколаду ставиться опше спокійно. Я купую собі Мілку час від часу. 2 рази давала по дольці. Сподобалось. Але не просить. Чипси з пивом їм від неї в ничку, коли спить.
Цукерки, чупа-чупси не даю і не просить. Минулого літа хтось пригостив. Оьлизувала, але він випадково впав на землю :crazy: (Яка я коварна мама :hi: ).
Печу вафлі вдома, кекси, торти. Їсть по кусочку до чаю.
Майонез не пробувала. Я й сама його не їм.
Якось поки що так.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Касівочка » 21 березня 2015, 15:43

Багато пишуть про куплений майонез. Як альтернатива, можна готувати домашній. Все ж корисніше, ніж продукт, зроблений незрозуміло з чого, і дитині інколи дати не страшно. Я готую по цьому рецепту, трішки збільшую пропорції, виходить 0,5л. баночка свого домашнього СМАЧНОГО майонезу за мінімум часу (доречі, чим більше олії, тим він густіший)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TattyMummy » 21 березня 2015, 21:52

а вас сире яйце в домашньому майонезі не "смущає"? я щось боюсь сирих яєць, тим більше дітям. Хоча ми без майонезу не страждаємо, нема та й нема :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей