Глобальні оголошення!



Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Sawwku » 30 березня 2012, 13:49

Alisa написав:Сашки, заздрю твоїм надздібностям.
Хімію за смаком можеш визначати...
Може, ти й пальмову олію в продуктах на смак теж відчуваєш???

Взагалі класно бути такою безпечною, дав дитині морозиво, й радієш, що дитина отримала корисні молочні білки та кальцій:)

це не надздібності! а така гидота, як пальмова олія залишає після себе довжелезни післясмак. зрештою, як і більшість добавок і ароматизаторів. не треба бути генієм, щоб після того, як спробував противне, вдруге не став пхати то до рота

я не радію, що дала молоко і кальцій. я пригостила чимось смачним, чого кожен день нема в раціоні.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Alisa » 30 березня 2012, 13:56

Нащо ж тобі лабораторні експертизи на визначення вмісту пальмової оліїї, якщо це все так просто визначається на смак.
Добре - значить натуральне....
Логіка залізна.

Звичайно, справа твоя, годувати чи не годувати півторарічне маля морозивом, але є більш гуманні до здоров*я дитини способи зробити їй приємне.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення irinka » 30 березня 2012, 14:02

Я теж синочка стараюсь обмежити від шкідливих продуктів, але що зробити як зараз кругом одні Е і інші добавки, виходить взагалі нічого не їсти :crazy:
Sawwku написав:дихаємо теж не Альпійським повітрям (((

погоджуюсь, то виходить не те що їсти, а навіть дихати шкідливо :impossible:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення taranjka » 30 березня 2012, 14:09

ну не знаю, я люблю морозиво і мені ніякого гидкого "послєвкусія" нема. як і після всяких куплених печеньок, які точно на пальмовій олії готувались.
правда таке їм рідко.
а щодо того, що дитині не можна пояснити, то не знаю, моя Дарця знає, що їй не можна шоколад, бо в неї алергія. знає, що є продукти, які можна тільки дорослим. а поки нема садочку, то проблеми в тому, що давати-не давати не бачу.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Nymydora » 30 березня 2012, 14:10

Я довіряю не Госту, не смаку, а терміну зберігання. Якщо продукт може зберігатися більше, ніж тиждень - то це підозріло (домашній йогуртстоїть до тижня, сметана - десь півтори тижні, молоко самі знаєте скільки).

Якщо не давати морозива, цукерок і шоколаду, то нема чого їсти??? Домашнє їсти! Я розумію, щшо таких фанатів, як я, мало, але можна ж не давати магазинне.

Я малому пояснюю, що маленьких діток від цукерок псуються зуби, може боліти животик. А як просить смачненького - то це, зазвичай, курага, ізюм, сушеня. За медом пропадає.
Таранька, і я не бачу проблему в тому, щоб не давати.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Касівочка » 30 березня 2012, 14:41

Sawwku написав:я не радію, що дала молоко і кальцій. я пригостила чимось смачним, чого кожен день нема в раціоні.


Так можна домашнє морозиво готувати, і бути впевненою, що немає там добавок, ароматизаторів, стабілізаторів та глютену. І дитині смачно, і тобі спокійно, бо ж в нас виробники такі пішли, шо пишуть "Пломбір", а в складі кокосова олія, ну і який це тоді пломбір???

Sawwku написав:а морозиво я їй давно дозволяю, Дитяче. воно по ПРАВИЛЬНОМУ ГОСТу, та й на смак відчувається різниця з рештою


А ти в курсі, що є аж три ДСТУ на морозиво?

1) Дійсно пломбір: ДСТУ 4733:2007 Морозиво молочне, вершкове, пломбір.
Цей стандарт поширюється на молочне, вершкове морозиво, пломбір. Морозиво, яке виробляють виключно з молока та продуктів його перероблення.
2) Допускає використ. рослинних жирів: ДСТУ 4734:2007 Морозиво плодово-ягідне, ароматичне, щербет, лід. Цей стандарт поширюється на загартоване морозиво плодово-ягідне, ароматичне, щербет та лід – далі за текстом – морозиво, яке виробляють на основі плодово-ягідної сировини або на основі цукрового сиропу з /без додавання свіжих або сушених плодів та ягід, соків, сиропів, варення, джемів, повидла, горіхів, маку, чаю, кави, какао, прянощів, меду, шоколаду, мармеладу, інших натуральних смакових наповнювачів та харчових добавок, з/без ароматизаторів, необхідних для його виробництва.
3) Ну а третій ДСТУ лише ДОПУСКАЄ використовувати молоко, і пхають туди шо хочуть ((( ДСТУ 4735:2007 Морозиво з комбінованим складом сировини. Цей стандарт поширюється на морозиво з комбінованим складом сировини, що виробляють з частковою заміною молочної сировини і застосуванням компонентів НЕ МОЛОЧНОГО походження, що призначене для безпосереднього вживання у їжу.

Як бачимо, відрізняються ДСТУ лише двома цифрами, то хоч бери їх виписуй, і ходи з тим списком в магазин......

Сашки, залишається надіятись, що ти даєш малій морозиво дійсно по ПРАВИЛЬНОМУ ДСТУ, точніше, по першому, якщо таке взагалі зараз є..
В мене взагалі виникає питання нащо той ДСТУ чи ГОСТ, якщо купуючи, наприклад, морозиво, немає гарантії, що ти отримаєш дійсно морозиво..
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення olgakr » 30 березня 2012, 14:47

Ох, я теж часто купувала курагу, чорнослив, родзинки, поки не побачила, як насправді їх виготовляють - тепер купую дуже рідко, хоч і дуже люблю..А домашня сушеня йде на ура!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Sawwku » 30 березня 2012, 14:57

Касівочка, я лише по ньому і називаю правильним! і воно є, 2 чи 3 ТМ таке випускає.
інше собі не беремо, то дитині й поготів.

на рахунок того, щоб самому готувати... теж є багато ньюансів, і ти ніколи не можеш на 100% бути впевненою, що воно не шкідливе. навіть від своєї корови і з цукру з власних буряків, вирощених на власному городі.

знаєте, таки напевно в мене унікальний рот, бо я відчуваю де щось не то. лабораторії там не маю, тому що конкретно не так не скажу, але мені цілком вистачить того, що не все в порядку і без конкретики, щоб відмовитися

і печенько магазинне мені бридке... дивина тай годі... містіка прям
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення katia » 12 квітня 2012, 17:04

Колись на фестивалі бачила як молоде сімейство поїть дитину віку 1-2 пивом і тішаться,що п'є ще й кожен день.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Nymydora » 12 квітня 2012, 17:12

Оце жесть. :ireful:
А я на площі бачила маму, яка зібралася годувати дитину, молодшу за мого Дениса, курячою відбивною з... Пиріжкової, що на бульварі Шевченка :scare: Прям там на площі і збиралася годувати. І ще примовляла: Зараз будем їсти м'ясо! Багато м'яса. Хочеш м'ясо?

Навіть якби я і моя дитина їли м'ясо, то в такому вигляді - це неприпустимо. ІМХО
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron