Глобальні оголошення!



Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Re: Я в шоці!!!

Повідомлення taranjka » 09 січня 2013, 23:00

говорила сьогодні з татом і розказав він мені "жестяки". одна моя родичка має дитину, якій зараз 2-а роки. але в дитини є вже залежність - від кави! :scare: щоранку добрий дід заварює собі і внуці однакової міцності кружки натуральної кави (столова ложка на кружку!) і кавують. діда дуже веселить питати у внуки "а со дідьо пє?" - "куюсю, і я хоцу!". тепер дитина навіть чаю не п"є.
ще веселе заняття - спостерігати, як після святкувань дитина допиває горілку з чужих келішків. дідо горілки не п"є, але ж дитина так смішно кривиться :scare:
про те, що дитина їсть взагалі я мовчу.
тато час-від-часу пробує провести якісь "пояснювальні роботи", навіть про шкоду кави роздруковані статті приносив, але там арґумент залізний - "але ж вона хоче"...
мама в курсі, але їй все одно :crazy:

: сьогодні було приємно, що тато визнав мій підхід до дитячого раціону. бо в нас колись було "кризове" питання про цукерки і шоколад - я його майже до трьох років не давала, а він вважав. що потім дитина "накинеться" на нього і ми будемо мати проблеми. вийшло інакше - дитина інколи, частіше за компанію з іншими може зїсти одну-дві цукорки, а якщо ми кажемо, що не можна - то рідко коли сперечається
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Галина » 09 січня 2013, 23:13

Бідна та дитина... В мене навіть думки ніколи такої не було дитині каву пропонувати, я й не всі чаї які сама п"ю дітям даю, а тут кава...
taranjka написав:мама в курсі, але їй все одно
а нащо тоді родила? Не розумію такого... А татові тої дитинки теж все одно? Як можна так ставитися до дитини?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення irinka » 09 січня 2013, 23:19

Я каву пю кожного ранку, але помічаю інколи що серце поколює, а тут дитина 2 роки :scare: Ще б зрозуміла якби просто дали ковточок попробувати, але ж не кожен день по кружці :crazy: І чим той дідо думає :dash: :dash: :dash:
taranjka написав:- я його майже до трьох років не давала, а він вважав. що потім дитина "накинеться" на нього і ми будемо мати проблеми. вийшло інакше - дитина інколи, частіше за компанію з іншими може зїсти одну-дві цукорки, а якщо ми кажемо, що не можна - то рідко коли сперечається

Мій попробував вперше цукерки цього року шоколадні в 2,3 роки, але бачу що особливої уваги їм не приділяє, то і не даю, але навіть якби попросив то б сказала що не можна.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення flower » 10 січня 2013, 00:04

моя вже взнала шо таке цукерки. :scare: тепер просить. дурю фініками, чорносливом.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 січня 2013, 00:59

Розповім і я страшилки, які знаю. Про племінника мого чоловіка. Чого він тільки не пробував у свої чотири.
Кожен з членів родини заслуговує тут на окрему увагу. Бачу я їх всіх пару раз на рік, то ж розказую про те, що бачила на власні очі.
Мама. Відмовилась від ГВ, коли дитині було 2-3 місяці, бо лікарка сказала, що дитина не наїдається. Але була цьому тільки рада, бо сказала, що так простіше. Давала дитині чупа-чупси ще тоді, як малий ходити не вмів. Ще в колясці сидів, як в одній руці тримав чупа-чупс, а в іншій мняв шоколадну цукерку. Коли малому був рік-півтора, вона регулярно годувала його магазинним печеньком мнятим з молоком, бо казала, що каші і супчики малий не хоче. В два роки малому вже давали по чуть-чуть і каву, і вино, і він далі продовжував топтати різні солодощі, які приносила йому мама. А мама по сьогоднішній день приходить щодня з роботи з великим пакунком солодощів і вони разом то все топчуть. Але води мінеральної газованої вона йому не дає, бо то дуже шкідливо. І не дай бог побачить, що хтось дав, то таке буде :scare:
Тато. Малому був рік, коли він давав малому ложку горілки перед виходом надвір, бо була зима, холодно, і ходила епідемія грипу. То називалось для профілактики. Сам признавався, що давав йому чуть-чуть пива, коли лишався сам з малим, а той не хтів спати. Ото на ці свята налив малому на дно горілки, і образився, що на нього насварили за то. Каже, та скіки там того :scare:
Дідо. Дуже сварив сина за те, що той дав малому горілку, але день перед тим сам мочав палець малого в своєму стакані з горілкою, малий облизував, і всі тішились.
Бабця. Часом старається з ними всіма боротися, але чим далі, тим менше в неї натхнення, бо толку з того, що вона каже, ніякого, тільки стосунки псуються. З того всього вона найчастіше каже, що то ваша дитина, і робіть з нею що хочете.
Такі от пироги :scare: :scare: :scare:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення Alisa » 10 січня 2013, 05:28

Таня, а хлопчик як? Як почуваэться? Чи часто хворіє? Чи зашкодила його здоров*ю така харчова обізнаність?
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 січня 2013, 00:08

Alisa Та взагалі не чула, щоб він дуже хворів. Тільки бронхіти і запалення легень у нього пару раз були, але не думаю, що воно дуже пов'язано з харчуванням. Але хто-зна, коли воно може вилізти.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення taranjka » 11 січня 2013, 12:19

якби реакція на продукти була одразу помітна, то більшість би задумалося чи давати - бо ж одразу бачиш, що лікувати тре. мої родичі мандаринів не дають - бо алергія на цитрусові.
а те, що буде потім, їх на жаль не цікавить - ну ж нічо дитині не бракує, кругленька, ружовенька і хворіє рідко. а те, чого потім маленькі діти з хворобами дорослих вони не задумуються
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення TanenRom » 11 січня 2013, 13:15

перед Новим роком дали шоколадну цукерку - Каракум - обсипало - на тому і закінчилась наша історія з шоколадними цукерками.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Коли і як вперше дали спробувати дитині "гидоту"?

Повідомлення flower » 11 січня 2013, 13:22

ми мандарини їмо, планувала до 3х років не давати, не вийшло. прийдеться хіба самій не їсти і всюди в гості не ходити де мандарини їдять(
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron