Глобальні оголошення!



Коли вчити самостійно їсти?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Liza » 24 грудня 2011, 18:46

мій Святусько в свої 2 роки і 3 місяці ще не дозрів до того, щоб їсти сам. бувало свято кілька разів, коли він частину їжі сам з"їдав, але щоб з"їсти все - то ніколи. я зараз не маю сил з пузом активно його примушувати, щоб їв сам. як не годую його своєю рукою, то буде ходити і гнипати-гнипати, а сам не візьметься до їжі. може ще мене тягти за руку до тарілки, щоб я годувала його. я втомилася. а годівля наша може тримати дуууууууууууже довго. бувало й більше 1-ї години. уявляю собі, які будуть психози (у мене), коли з народженням другої дитини я просто не матиму часу щоразу годувати Святика, а воно буде мені концертувати.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення mari » 19 квітня 2012, 01:19

Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення irinka » 18 травня 2012, 13:34

Мій вже вміє їсти сам, але треба за ним приглядати. Інколи вкінці треба допомогти все згорнути, навіть суп починає потрошки їсти сам тільки більше розливає і облизує пусту ложку :ha: то я йому тоді другою ложкою помагаю.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення georginochka » 18 травня 2012, 13:46

Я тепер зрозуміла, що в 3,5 вчити вже пізно. Їсти сам вміє, але категорично не хоче. Вже б думала, що колись йому відбила охоту, але ж ніколи і не рвався. Малеча значно активніша, хоче їсти сама і зїдає самостійно значно більше ніж братик. Так що діти різні бувають.
Я б не переймалася тим годуванням, але ж садочок.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення irinka » 18 травня 2012, 13:50

georginochka а ти не наполягай, коли сам захоче тоді хай їсть, а ні то сама годуй. А в садіку думаю з дітками і сам привчиться швидше, бо буде бачити, що всі так роблять. :yes:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення TanenRom » 18 травня 2012, 13:53

georginochka написав:Я тепер зрозуміла, що в 3,5 вчити вже пізно. Їсти сам вміє, але категорично не хоче. Вже б думала, що колись йому відбила охоту, але ж ніколи і не рвався. Малеча значно активніша, хоче їсти сама і зїдає самостійно значно більше ніж братик. Так що діти різні бувають.
Я б не переймалася тим годуванням, але ж садочок.


georginochka у нас та сама ситуація, вміє, але не хоче - ліниться.
вчора возили в садочок документи, то завідувач сказала не переживати, що з дітками почне їсти, а як треба буде то і догодують.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення олеся » 18 травня 2012, 13:57

В садку навчиться, тут проблеми нема няні годують діток, коли сама дитина не їсть... Мій менший перед сном поїв плов, а рис розсипчастий і їв в кімнаті, бо в кухні порозпилювали майстри і нема як сісти... Можна уявити як зараз я буду той плов збирати з підлоги, бо він хоче все сам...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Dribchuk » 18 травня 2012, 14:01

Моя їсть ложкою самостійно з 9 місяців. Навчилася дуже швидко, буквально за 2-3 дні. (прийшлося дати ложку в руку бо не їла зовсім нічого - в процесі "гри" тобто самостійного їдження мала почала їсти значно краще). Виделку дали десь в півтора роки - теж дуже просилася "як мама". Так, прибирати приходиться багатенько після їди, але принаймі дитина хоч щось їсть і мама за той час багато чого встигає. Дуже виручає наше зручне крісло для годування - дитина багато "збитків" не наробить і не сильно насмітить коли в ньому їсть.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення georginochka » 18 травня 2012, 14:03

TanenRom, та таких як мій певно вже не годують :confused: Та й що я переживаю, все одно з того меню він їстеме тільки хліб і кампот :sad:
irinka, він коли хоче їсти, то просить печення, яблуко чи ще шось перекусити. А сам коли їсть то хвилин 15 ковиряється, зїсть три-чотири ложки, а потім щось з цього: "я вже поїв", "не люблю цей супчик", "ця твоя каша не смачна" або "нащо їсти?" і догодувати не дається :nea:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення TanenRom » 18 травня 2012, 14:03

моя як їсть сама, то досить акуратно, ось вчора їла сама червоний борщ - то дві плямки на столі було і все, і вона чиста.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron