Глобальні оголошення!



Куплені каші

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Куплені каші

Повідомлення ІРЦЯ » 18 грудня 2014, 00:44

Куплені каші можливо дійсно виручають ( не знаю бо такого дітям не давала), але то як Мівіна десь колись можна але не кожен день Але то лиш моя думка.
Для мене куплені каші то джерело ідей. Деколи не хватає фаназіі з якими фруктами і яку кашу дати :crazy: , то так само як "що варити сьогодні істи" :hi:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Куплені каші

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 грудня 2014, 02:33

ІРЦЯ написав:Для мене куплені каші то джерело ідей. Деколи не хватає фаназіі з якими фруктами і яку кашу дати :crazy: , то так само як "що варити сьогодні істи" :hi:


До речі, у мене таке було, коли почався прикорм, і я не знала, що таке зготувати дитині з того, що в було тоді в її раціоні, то стояла роздивлялася баночки з дитячим харчуванням, дивилася, що з чим поєднують :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Куплені каші

Повідомлення Palpada » 06 серпня 2015, 21:34

ІРЦЯ написав:Куплені каші можливо дійсно виручають ( не знаю бо такого дітям не давала), але то як Мівіна десь колись можна але не кожен день Але то лиш моя думка.
Для мене куплені каші то джерело ідей. Деколи не хватає фаназіі з якими фруктами і яку кашу дати :crazy: , то так само як "що варити сьогодні істи" :hi:

Куплені каші не просто виручають, а з ними проблем ніяких не виникає, і не розумію як то їх можна порівнювати з мівіною? Взагалі непорівнянні речі! Ми починали з гречаної кашки Heinz, вона збагачена приробітками, і в дитини з животиком все в порядку, а від кабачка який ми брали з городу розлад і болів животик. Я розумію що всі ми звикли економити, але ж не на власних дітях і їх здоров'ї!
Palpada Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 23
З нами з: 05 липня 2015, 19:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Куплені каші

Повідомлення pan_kotskyy » 06 серпня 2015, 23:35

Palpada написав:Куплені каші не просто виручають, а з ними проблем ніяких не виникає, і не розумію як то їх можна порівнювати з мівіною? Взагалі непорівнянні речі! Ми починали з гречаної кашки Heinz, вона збагачена приробітками Я розумію що всі ми звикли економити, але ж не на власних дітях і їх здоров'ї!

то все маркетинг ))) звичайно, на здоров'ї економити не варто, але просто гречка ніби таки дешевша ніж ті каші по 60-70 грн за пачку :impossible: , і таки корисніша ніж напівфабрикат. пробувала куплену дитячу гречану кашу - жом порівняно з "просто" гречкою.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Куплені каші

Повідомлення TYulia » 07 серпня 2015, 00:04

Я величезного досвіду з тими кашами не маю, бо як почала їх давати, то малий за той місяць більше кілограма набрав, а в нас з вагою на ГВ і так було понад норму, то й перестала давати, але завжди мала пачку якоїсь одної кашки на підстраховку, чи як їхали десь здому.
Але знаю батьків, чиї дітки мають недобір по вазі, і дуже погано їдять все, а коли куплена кашка дитині смакує, то і тим тішаться.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Куплені каші

Повідомлення TattyMummy » 07 серпня 2015, 00:18

Я от вже третю дитину годую звичайною гречкою (все таки купила еко гречку :) ) і овочами, ніколи тих кашок в пачках не купувала. Ні в однієї дитини проблем з кабачками з городу не було, це все індивідуально (можливо вашій дитині просто не підійшов той кабачок). Не думаю, що кабачок в баночці корисніший за кабачок зі свого городу. І мова тут не про економію, а власне про здоров"я дитини. Кожна мама вирішує, яка їжа є кориснішою - чи з баночки, коробочки чи з власного городу ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей