Глобальні оголошення!



Куплені каші

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Куплені каші

Повідомлення Natalinda » 10 травня 2013, 16:48

молочна і безмолочна
то певно та шо молочна то має в собі сухе молоко я так розумію
а розводяться вони усі водою
просто у випадку молочної сухе молоко стає молоком)))) молочним

Для мене оці каші за принципом "просто додай води" щодо корисності уявляються як "невідомо" де і як вирощена гречка приміром, яку ми можемо купити в магазині і приготувати, але плюс ще море хімії яка використовується при її обробці))))

Звісно що зручно і швидко і можливо як варіант в екстремальних умовах, але в мене теж як і в тараньки часу багато, недивлячись на городи, хендмейд і форум, бо за майже 4 роки жодного разу не варила таких каш)))) І чи любить їх моя дитина більше ніж каші домашнього приготування я ніколи не дізнаюся, бо недам їй їх попробувати))))

Доречі варю теж на воді, а молоко даю вже в тарілку. Сама неможу їсти приготованого на молоці, чогось мені те молоко потім несмачне.

Та загалом то все в іншу тему про користь чи некористь. Таранька розкажи десь про рис. Я теж рис люблю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Куплені каші

Повідомлення Nymydora » 10 травня 2013, 21:27

я противник куплених швидковарильних каш взагалі.
не бачу в них сенсу.
будь-яка крупа готується від 20 до 30 хв. А якщо її залити кип'ятком і засунути в духовку - то можна ті півгодини спокійно займатися чимось іншим. Я вже не говорю про гречку, яка просто запарюється. Це про каші для старших. Для молодших - взагалі не розумію, яка проблема пропустити гречку чи рис через кавомолку? Вона буде готова за 15 хв!!! Ви ж її не казан варите, а одну-дві малесенькі порції!!!
Стосовно їсть чи не їсть. Справа подачі, звички і того, чи їсте ви вдома каші взагалі. Певно, що якщо давати кашу дитині і при тому вся сім'я співчутливо дивиться, ах, яке бідненьке, мусить їсти ту противну кашу - то який може бути на кашу апетит. У нас каша - один з основних продуктів харчування. Кожен день гречка-пшоно як сніданок, крупа у супі на обід і 3-4 рази на тиждень як вечеря. І дитина їсть нормально. Залежить, звичайно, з чим і як ту кашу їсти.
Стосовно каш на молоці - з точки зору роздільного харчування це взагалі нонсенс: молоко - це окрема їжа, яка, крім того, важко перетравлюється. Нащо його в кашу давати? Дайте масла чи сметанки - буде і смачніше, і здоровше і не буде вам дитина носом крутити.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Куплені каші

Повідомлення taranjka » 10 травня 2013, 22:01

Nymydora написав:і того, чи їсте ви вдома каші взагалі.

я так і не навчилася їсти зранку каші, а діти їдять з задоволенням. але в нас ніхто збоку не "бідняє" і не кривиться :hi:
доречі, я дітям каші ніколи не перетирала :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Куплені каші

Повідомлення Marichka » 11 травня 2013, 09:33

якщо ще не хоче їсти каш,то це пройде.В нас так було.Тепер їсть.Всі куплені я викинула,не пошкодувала,бо десь тут начиталась за ГМО.Каші теж варю на воді,а молоко вкінці добавляю.З апетитом стало краще,коли поховала всякі перекуси зі столів і столиків і збільшила час між їдою(годуванням).Звичайно,фрукти в нас на одному і тому місці ще дещо,але всякі "печенька"-"бублики" трохи поховані:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Куплені каші

Повідомлення Olyana » 20 вересня 2013, 09:25

ну не знаю, ми взагалі прикорм розпочали з кашки. чи точніше - "молочна суміш з додаванням круп" - Малыш Истринский і пішов на УРА!!!) правда, написано, що слід починати з безмолочних каш... то ще пробуватиму їх
проблем ніяких Слава Богу!
відношусь до того спокійно)
пюрешки овочеві фруктові роблю сама)
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Куплені каші

Повідомлення Галлинка » 20 вересня 2013, 10:39

у нас купленим кашам теж вдома немає місця, зі старшим не було потреби їх взагалі купувати... з меншою останній раз на огляді у лікаря сказали нам, що погано набирає вагу, що потрібно сумішшю, кашками молочними догодовувати... купили ми молочний "Малиш" з гречаним борошном, то вона його і близько в ротик не хоче брати, ні з ложечки, ні з пляшечки... тому вирішили дитину не мучити, має ще цицю і супчики з крупою гарно їсть... а те що "не набирає вагу", вона в мене сама по собі дрібненька, і минулого місяця дуже важко зубки прорізались, тиждень майже з високою температурою, то зрозуміло, що і не поправилася сильно
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Куплені каші

Повідомлення sv-ls » 20 вересня 2013, 10:58

У нас теж так було. Прийшли на прийом до лікаря, мало набрали ваги. Сказала лікарка кашкою догодовувати. Купила, почала давати а вона кривиться не хоче. В результаті кашу викинула.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Куплені каші

Повідомлення KriStar » 20 вересня 2013, 11:46

я ніколи каш не їла і дитина моя не їсть, були спроби, були істерики, відмовилися. От цікаво, ті хто починають прикорм з сумішей, дитина з чого ту суміш п"є?
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Куплені каші

Повідомлення Vikibee » 20 вересня 2013, 13:28

Я вперше дала малій спробувати куплену кашу після 2-х років (їхали на море, думала, спробую, як перекус), то була гречана + персик + яблуко, щось таке......то я її як заварила, то в неї був запах такий штучний, я не знаю, я її спробувала, потім дала малій, то вона з’їла одну ложку, і все.....викинула я її, коротше. Після звичних кашок, той запах від добавок такий дикий, шо капець. Я не знаю, але ми не могли її їсти. Одна хімія. Я, наприклад, ніколи тим не переймалася, що моя мала погано їсть. В нас, практично, до року була одна циця і кашки/супчики інколи. І нічого, дитина активна, грається, з’їдає стільки, скільки потребує. Єдине, що я стараюся протягом дня готувати маленькими дозами різні страви: кашки, м’яско, рибку, картопельку, яєчко.......і вона всього дзьобне по чуть-чуть і я певна, що мала не голодна.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Куплені каші

Повідомлення Shalimar » 20 вересня 2013, 15:05

KriStar написав:ті хто починають прикорм з сумішей, дитина з чого ту суміш п"є?

с ложки :pardon:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей