Глобальні оголошення!



Куплені каші

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Куплені каші

Повідомлення Тиха » 11 листопада 2014, 23:14

Так, цілком погоджуюсь. Але колись немало часу провела біля вітрини з дитячими кашами, читаючи їх склад. Так і пішла ні з чим. Правда, починали и прикорм дитячими кашами (звичайною гречкою дитина давилась, навіть меленою). Перша пачка була ніби нормальна, по складу - тільки гречка і якісь вітаміни і пробіотики, але якась мало гречана здавалась. І дорога :impossible: Спробувала іншого виробника - теж тільки гречка і вітаміни - а вона виявилась солодка :impossible: На тому і закінчились мої експерименти з дитячим харчуванням :confused:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Куплені каші

Повідомлення ІРЦЯ » 11 листопада 2014, 23:22

Ми в своі 8 міс імо каші Nordic які продаються в звичайних продуктових магазинах Хоча то навіть не каша а звичайні пластівці( рисові, гречані,вівсяні,пшеничні і ще багато інших злаків і іх суміші)
Варяться максимум 3 хв а потім блендером перетерла( бо ще не маєм зубів) ну і зовсім трошки підсолодила :=): або додаю до каші якесь фруктове пюре( банан чи яблуко запечене)
І вуаля каша готова :love:
Смачно а головне натурально і часу займає ну максимум 7-10 хв :wink:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Куплені каші

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 листопада 2014, 01:29

Я не купувала ні разу якихось дитячих каш. Я не знаю корисні вони, шкідливі вони, просто якось без потреби, мені здається. Варила дитині завжди звичайні каші, як для всіх. І часу то зовсім займає небагато. Якщо варити в маленькій кружці, щоб суто для дитини і коли треба дуже скоро, то рис, гречка чи кукурудзяна варяться хвилин 10. А вівсянка чи манка то взагалі до п'яти хвилин. Смислу в окремих дитячих кашах не бачу.
Пропарена крупа швидкого приготування то ще якось півбіди, але ті добавки, ароматизатори... я не маю перед ними такого панічного страху, як більшість людей, особливо мам, але я думаю, що вони можуть зіпсувати дитині смак, що потім простої гречки з маслом вже їсти не захоче, а тільки 'п'ять злаків з чорносливом', наприклад :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Куплені каші

Повідомлення Ulkanet » 13 листопада 2014, 03:41

Мами дають "куплені каші" не тому, що вони "погані мами" чи їм пофіг на здоровя своїх дітей. Ні! Ні!А тому "що так треба", а звідки то "треба" заклалося в мозок - невідомо. Але то "треба" і мами, і в баби, і в сусідки і коліжанки, і лікарка каже що "треба" - у всіх :crazy: . Живемо по шаблонах "треба". Деколи сам себе ловиш на думці "а чому я маю так робити?" і моментальна відповідь "бо так треба!". :hi:

За всіх розписуватися не буду, але скажу як було в мене (хоча я не є авторитетом чи прикладом для подражань :=): ). Якби не страшна алергія на гречку - то я б тоже купувала якусь "Бебі" з яблуком чи чорносливом і годувала свою дитину. Але так склалося життя. :sad: Я купувала звичайну вівсянку від "Тера-Геркуле" - тому що їла її сама, вона не мала гіркуватого присмаку і була чиста - без тих лусочок вівса :bad: Я молола її в кофемолці і варила з неї кашу дитині.
До нині їмо ту кашу, ще Нордік їмо. Нордів надто мяка - дуже швидко розварюється, якщо поварити більше 3 хв. стає однорідна - навіть незнаю нащо її ще блендерити після цього ::Р:
І куплену швидку кашу ми тепер їмо ::Р: Наприклад коли їздили на замки. пікнік, чи я непланово змушена на роботі з малою бути, чи в гості йдемо (не їмо канапок, піц, салатів і т.д.)... всяке буває. :yes: Як на мене то такі каші - для екстрених випадків. :В): Хоча той самий звичайний Нордік - нічим не гірше запарюється кипяточком :В):
А мораль сей басні такова: "якби життя не поставило мені питання руба "нашо тобі та каша?" - то я б давала ту кашу - бо десь-колись мені заклалося те "треба" і я знала що я маю саме так робити, і їли б ми її до до тих пір, поки хтось чи щось не змусилою мене подумати "а чи дісно треба?" і взагалі чому "треба"? :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Куплені каші

Повідомлення Dribchuk » 13 листопада 2014, 09:44

Деяким мамам легше залити кашу кипяточком ніж варити її навіть 5 хв. ( ато ще ж помолоти треба) Так само як декому легше залити кипятком несквік ніж заварити звичайне какао. З іншого боку діти теж різні і є різні випадки.
Я особисто купувала дитячі каші бренду хумана тільки по тій причині що ми були на безглютеновій дієті. Як виявилося в Україні усі виробники каш порушують умови фасування і калібрування, тобто фасують і калібрують різні крупи на тих самих станках. Відповідно, глютен з пшениці попадає і на гречку і на рис. Мені було дешевше і швидше купити дитячу кашу швидкого приготування ніж шукати когось хто б мені привіз крупу з Італії чи Німеччини. Так що випадки є різні. Є таке що дитина не хоче їсти просту кашу, тоді мами шукають що б такого смачного підсунути. Хоча як на мене ті каші дуже не смачні, звичайні крупи смакують набагато краще, а ще як додати до них свіжих фруктів, чи сухофруктів то взагалі смакота, ніяка хімія то не замінить.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Куплені каші

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 02:29

Я коли починався прикорм думала давати звичайні каші, але я якась перелякана до тих прикормів, все нове страшно починати, так і з кашами вийшло, що відкладала їх введення, а потім вже купила Бебі безмолочну і з неї почали, вона солодка. Потім мали польську Бобовіта, вона не солодка, лише крупа і вітаміни, а зараз спробували Remedia, також крупа з вітамінами. Заливаю водою і додаю банан, або яблучко. Але вже хочу все таки переходити на звичайні каші.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Куплені каші

Повідомлення Ірина Горова » 14 грудня 2014, 00:58

Мене куповані каші дуже виручають, швидко готуються і смачні. Купую Малишка, вона молочна, бо безмолочну не їсть. А ще для мене важливо, що в ній немає пальмової олії.
Ірина Горова Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Marta28 » 17 грудня 2014, 01:35

Каші купую нашого виробника, перепробували весь асортимент, найулюбленіша Малишка кукурудзяна
Marta28 Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Marta28 » 17 грудня 2014, 01:36

Ірина Горова написав:Мене куповані каші дуже виручають, швидко готуються і смачні. Купую Малишка, вона молочна, бо безмолочну не їсть. А ще для мене важливо, що в ній немає пальмової олії.

я навіть спробувала безмолочні каши заварювати на Малютці, то сночок не їв, більше не проводжу експериментів
Marta28 Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Любов » 17 грудня 2014, 11:45

а хіба не легше зварити звичайну кашку дитині і дати свіжу, ніж невідомо що запарювати?
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей