Глобальні оголошення!



Цукор в дитячому харчуванні

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення TattyMummy » 21 травня 2010, 09:02

Я також не прихильник цукру. Але й не варто переходити в крайнощі. Цукор у нас цукерничці довго не закінчується, бо чай п"ємо без цукру, кави взагалі не п"ємо. Але от печиво малючку даю та й як щось печу - то як дитині не дати.
А на рахунок меду...
Синові до трьох років взагалі не планую давати. Сама ні під час вагітності, ні під час годування старалась не їсти. Хіба як хворіла, то молоко з медом добре допомагало.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Naya » 21 травня 2010, 09:46

а хіба тут хто писав про якісь крайнощі??
від цукру не вбережешся, хоть як би хотів.
ну не їмо ми цукру вдома, до чаю кави не даємо і нічого не підсолоджуємо - лиш медом. алергії в нас нема.
але купляєо коли-не коли печиво якесь, то хіба ж воно без цукру?
щодо цукру, то в ньому більше шкоди, аніж користі, і якщо ми самі його стараємося не їсти, то й дитині не даватимемо, в чому ж тут крайнощі?
в мене була хороша стаття про цукор, але не можу зараз знайти. знайду, дам посилання.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Chocolat » 21 травня 2010, 12:21

Ми цукор самі не їмо і дитині давати тим більше не будемо.

Та рідко хто Їсть цукор в чистому вигляді :) , а то такий продукт, що є майже скрізь, навіть у хлібі, тому ваш допис видався трохи категоричним, тому і викликав таке пожвавлення :) :rose: .
Chocolat Офлайн


 

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Nymydora » 21 травня 2010, 23:21

Темний цукор ми купуємо в Сільпі. Зазвичай буряковий - фірми "Солодко" (десь 20-20 грн за кг, докладно не пам"ятаю), а зараз його нема, то ми купили дорожчий тростиновий - за 37 грн. У випічці він, до речі, мені смачніший за білий.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення alenka » 21 травня 2010, 23:48

мій чоловік відмовився від цукру в чаєві (каву не п'ємо), а я не можу :(, дуже люблю чай з цукром, хоча часто бувають періоди, що я п'ю чай без цукру. Ми теж купували буряковий - фірми "Солодко", але чай з ним стає каламутний якийсь, а мені це не подобається (але на смак різниці сильної нема), бо люблю крім того що смакувати чай, ще й ним полюбуватися (саме для цього маю прозорі великі (десь півлітрові) горнятка). А на тростиновий - грошей пошкодувала :oops: . А от донечці буду намагатися, якомога довше страви не підсолоджувати (я про напої, каші - а не про випічку), сподіваюся, вона братиме приклад із татуся.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Oksana » 21 травня 2010, 23:58

мої кашу їдять не підсолоджену, і то з задоволенням. Тут вони в татка, татко наш також любить різноманітні каші. А от випічка... печу малим то запіканочку сирну, то якийсь пиріжок легенький. Так щоб без розрихлювачів, всяких есенцій і т.п., що міститься в купованому печеві. То як маю можливість, спечу і даю замість печева малим. Топчуть на ура. Але тут без цекру не обійтись. Тре подивитись за тими неочищеними, щось ніколи про них раніше не задумавалась...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Dashko » 22 травня 2010, 00:05

Вважаю, що давати чи не давати цукор і в якій кількості - це справа кожної сім"ї. Звичайно, чим менше, тим краще. Але підсолоджувати для того, щоб діти щось з'їли - це вже не варто робити за будь-яких обставин.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Oksana » 22 травня 2010, 00:11

Мої кашу навіть з варенням не сприймають :lol: Один раз попробувала, то взагалі їсти відмовились :lol: В їхньому понятті, каша, то є каша, і немає чого туди всьо пхати :lol: Ну...як я вже казала, то ми в татка ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Dashko » 22 травня 2010, 00:23

В мене мала так само. Ми їмо, наприклад, пшоняну кашу з яблучками, курагою, ще чимось. А мала їсть без нічого. :shock:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Цукор в дитячому харчуванні

Повідомлення Naya » 22 травня 2010, 10:53

Дівчата, цукор можна замінити фруктозою. Вона і солодша набагато і корисніша, не те шо цукор.
Правда і дорожча.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron