найбільший родинний форум Тернопільщини

Пригодовування, раціон, режим харчування...
Відповісти

Re: Цукор в дитячому харчуванні

22 травня 2010, 21:56

а фруктоза - вона напевне продається серед діабетичних продуктів, якщо не помиляюся.

Re: Цукор в дитячому харчуванні

24 травня 2010, 13:44

Naya написав:Дівчата, цукор можна замінити фруктозою. Вона і солодша набагато і корисніша, не те шо цукор.
Правда і дорожча.


а де гарантія що фруктоза натуральна і без добавок і домішок?

Re: Цукор в дитячому харчуванні

24 травня 2010, 13:56

Хтось мені розказував, що в компотах можна заміняти цукор на фініки, але сама ще не пробувала.

Re: Цукор в дитячому харчуванні

24 травня 2010, 14:16

я де гарантія на фініки? :lol: До чого це я, моя мама сама бачила, як з закордону везуть на Україну вже дааавно прострочені сухофрукти, і відповідно продають їх тут нам.А ми купуємо, і їмо...от і будь мудрий :dash:

Re: Цукор в дитячому харчуванні

24 травня 2010, 14:37

Згідна, і обробляють всі сухофрукти. Але родзинки ми їмо, курагу та фініки теж, але рідко.

Re: Цукор в дитячому харчуванні

24 травня 2010, 15:18

krapk@ написав:
Naya написав:Дівчата, цукор можна замінити фруктозою. Вона і солодша набагато і корисніша, не те шо цукор.
Правда і дорожча.


а де гарантія що фруктоза натуральна і без добавок і домішок?

ну...взагалі ти хоч на щось на нашому ринку можеш дати гарантію? Тут вже питання специфічне для нас українців - вибрати з двух зол меншу...

Re: Цукор в дитячому харчуванні

24 травня 2010, 15:29

Фініки єдиний фрукт який "засахарюється" без стороньої допомоги. тобто ми їмо просто висушений фрукт. а та кількість цукру в ньому від природи, я думаю це зеспечно

Re: Цукор в дитячому харчуванні

24 травня 2010, 16:47

Як на мене, родзинки теж досить солодкі. Або інжир. Але питання: з якого віку можна сухофрукти дитяті?

Re: Цукор в дитячому харчуванні

25 травня 2010, 14:09

я по чуть-чуть даю цукор (підсолоджую кашки і чай). Проблеми з цього не роблю. Думаю, якщо діти будуть повноцінно харчуватись, то все буде добре і з зубами і з вагою.

Re: Цукор в дитячому харчуванні

05 листопада 2015, 13:17

А коли можна починати давати дитині мед?
Відповісти