найбільший родинний форум Тернопільщини

Пригодовування, раціон, режим харчування...
Відповісти

Re: Яйця в дитячому раціоні

14 грудня 2012, 15:46

Ми їмо курячі. Даю один раз на тиждень варений жовток і один раз роблю омлетик (його ми дуууже любимо)

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 12:24

Ми з 8 місяців їли по пів жовточка курячого домашнього яйця. Коли вже не стало домашніх яєць почала давати куплені перепелині. Чоловік почитав інформацію про них. Як варити, чим корисні. Потім каже в шкарлупі у 8 разів більше кальцію ніж у сирі. Почитав на форумі що дають порошку по півчайної ложки. Я розказала своїй сестрі. А вона мені каже що колись вона як ходила вагітною то нехватка кальцію була то тоже хотіла вживати змелений порошок з перепелиних яєць але лікар заборонив. Сказав що то шкідливо для нирок а особливо для тиз хто має проблеми з нирками. Краще магазиний купити і вживати. Та й дітям теж не бажано бо на нирки теж може пошкодити.

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 12:31

Я взагалі не даю яєць, доня вперто відмовляється їх їсти: ні білок, ні жовток, ні омлетик з пароварки. Почекаю, певно, коли сама попросить, не наполягатиму.

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 13:36

Мій почав любити яйця, інколи йому омлетик роблю, а ще любить їсти, коли я варені яйця до салату ріжу то він собі по кусочку бере)

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 15:16

Наша малеча до 1 року їла спочатку жовток, потім білок їй дуже подобався. А після року апетит на яйця пропав. Пробувала і курячі і перепелині. І варені і тушковані. Майже не їсть яєць

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 17:31

Ми з яєць зараз їмо тільки дві страви: омлет на парі і салатик з вареного яйця, цибулі і сметани. І те, і те їсть добре

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 18:13

Ми взагалі зараз не хочемо істи яйця, нівякому вигляді:(

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 18:17

ми їмо перепелині, малому дуже засмакували.

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 20:56

Nymydora написав:салатик з вареного яйця, цибулі і сметани.


О, треба буде свому попробувати таке зробити. А ще краще було б зеленої цибульки дати.

Re: Яйця в дитячому раціоні

26 січня 2013, 21:43

умгу, я б і сама від зеленої не відмовилася... в нас є морожена, але то не те. А сьогодні мій хлопець забойкотував омлет, хоча давно не їв уже... довечерювали варениками.
Відповісти