Глобальні оголошення!



Манна кашка

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Манна кашка

Повідомлення Natalinda » 29 квітня 2010, 23:10

Варила сьогодні Юрчику гарбузове пюрешко, а бабуська наша кругами ходила і казала "таж всип трохи манки". Я багато читала що манку до року-півтора не рекомендують, бо користі з неї мало, ше й ожирінню сприяє і все таке. Але ж бабуся наша каже що ми на манній каші виросли і ніц нам не бракує.
А й справді! Я хоч манки не дала дитині, але задумалася :???:
:?: А ваші дітки коли почали їсти манну кашку? :?:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Манна кашка

Повідомлення Melisa » 29 квітня 2010, 23:31

Нам вже скоро 1,4 стукне, а я і досі не давала. Читала, що вона не дуже корисна для малявок. Буду пробувати давати, але пізніше.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Манна кашка

Повідомлення мешканка » 30 квітня 2010, 08:22

А я даю. Не часто, але, коли треба швидко щось зготувати-то готую манку. Добавляю до неї розморожені ягоди, щоб була корисніша, або мед. Думаю, шкоду манки перебільшують, якщо зловживати нею-то може і нашкодити, але якщо давати раз на тиждень, то, думаю, біди не буде. Давала малечі з 9 місяців, а головне, що вона їм смакує, їдять із задоволенням. Думаю, є продукти значно шкідливіші за манку.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Манна кашка

Повідомлення Vika » 30 квітня 2010, 21:33

підтримую мешканку . ми ще правда не давали . ранувато :D але з введенням прикору думаю і її час від часу давати .
Vika Офлайн


 

Re: Манна кашка

Повідомлення marysia » 19 липня 2010, 17:19

a ot ja zywy w Polsci i tyt wsudu pusut,sco ,perehlanuwsu poperedni pidhodu ,pediatru rekomendujut dawaty ditam mannu kasu wze z 5misaca( dodawaty jiji do zupu abo pjure)....mojemu sunocku 5mis,ja sce ,zwucajno,ne dawala,ale cu bydy sce ne znaju
marysia Офлайн


 

Re: Манна кашка

Повідомлення nadia 2311 » 19 липня 2010, 17:55

І я вважаю що шкідливість манки перебільшена. Звичайно якщо давати її щодня, а то і три рази в день то нічого розумного в тому не має, а якщо раз в тиждень чи коли потрібно щось швиденько приготувати то чому б і ні.Старшому синочкові часом додавала в супчики, або варила "кашку - малашку" ожиріня не маємо. Як на мене просто до всього потрібно підходити без зайвого фанатизму.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Манна кашка

Повідомлення mala-karta » 19 липня 2010, 20:56

nadia 2311, я теж так думаю :)
я сама довго манки не їла, а коли раз зварила малому - то майже всю сама з'їла :) і майже тиждень ми ЩОДНЯ ( :o ) їли манку :)
Зараз ну раз в місяць, а в липні ще навіть і не їли :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Манна кашка

Повідомлення irinka » 12 січня 2012, 16:36

Нам 1,3 міс я манки ще не давала, бо ще зі школи материнства знаю що від неї користі небагато і сама її нелюблю :mrgreen: пробували їсти кукурудзяну манку, але синочок її не захотів, тому я не наполягаю ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Манна кашка

Повідомлення krapk@ » 12 січня 2012, 17:36

даю манку раз чи 2 в тиждень, (а так щодня вісянку) бо і сама дуже дуже люблю-я практично на ній виросла (до ожиріння мені дуже далеко). Але все таки манну кашу не можна давати малюкам (до року). Але це зовсім не тому, що манка шкідлива як продукт, манка це крупа, а значить і джерело корисних речовин, так само як і рис і овес.
Просто шлунок малюка не готовий до переварення манної каші, а саме не готовий до переварення вуглеводів, тому педіатри не радять, з тієї ж причини не варто годувати зовсім вже маленьких дітей ячмінкою, пшонянкою і навіть вівсянкою. Ще один недолік манної каші в тому, що в ній міститься фітин, а він перешкоджає всмоктуванню кальцію вітаміну Д і заліза. Фітин містить фосфор, фосфор зв?язує солі кальцію. Як ви розумієте нестача вітамінів може призвести до хвороб, і може навіть привести до рахіту----але УВАГА!!! це якщо годувати дитину манною кашею 2-3 рази на день 7 раз на тиждень. Отже просто без фанатизму. Вже після 2 років, і саму манку і різні страви з нею можна спокійно використосувати в меню дитини.


ПС:
Любителі манної каші не здогадуються, що у продажу є три типи манка, яка трохи відрізняється. Найкориснішу і найпоширенішу роблять з м’яких сортів пшениці. Щоб визначити її, потрібно мати вищу споживчу освіту: на упаковці вона позначається шифром «марка М» або просто буквою «М», мало що що говорить покупцеві. Сама краща манка, але не завжди найсмачніша, робиться з твердої пшениці і позначається буквою «Т». А манка з «МТ» на упаковці — суміш м'якої і твердої пшениці (останньою повинно бути не менше 20%). Чому у нас винайшли таку незрозумілу для споживачів маркіровку, можна тільки здогадуватися. Але мало того, навіть цю інформацію на упаковці часто не указують.

Рис близький по «корисності» до манки. Правда, є декілька видів реально корисного рису. Коричневий рис не шліфують, і він зберігає коричневу висівковоподібну оболонку, в якій зосереджені вітаміни В1, В2, Е і РР. Непоганий дліннозерновий рис, він менше розварюється, і у нього низький ГІ.

Бачите що пишуть?? А ми рисовою кашею починаємо прикорми.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Манна кашка

Повідомлення lore1ei » 12 січня 2012, 17:42

Я манки не люблю, і взагалі ніколи не любила, в дитинстві мене аж нудило від самого запаху як хтось їв.

Я малій роблю сирник на манці, бо інакшого вона не їсть, а такий топче як має бути!
У вигляді каші ще навіть не пробувала давати.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron