Глобальні оголошення!



Яку воду п'є ваша дитина?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення mamaEvu » 17 квітня 2013, 00:48

Ми для себе купуємо Микулинецьку, що возять. На ній готуємо. А доці Аквулю в бутилках.
mamaEvu Офлайн


 

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Лена1980 » 31 липня 2014, 13:35

А ми донечці купуємо дитячу водичку "Малиш", а самі вживаємо водопровідну воду, тільки фільтровану. У нас Кувшин Бар,єр. На такій воді й готую всі страви для родини.
Лена1980 Офлайн


 

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Девочка Оля » 03 серпня 2014, 15:39

Матвійчику беру дитячу воду. Особливої переваги не надаємо ніякій. Раніше частіше брали Малятко, тепер зручніше брати Малиш.
Девочка Оля Офлайн


 

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Фіона » 18 жовтня 2014, 16:54

Ми воду купляємо. Кип'ячу та фільтровану не даю. Вважаю, що тільки виробники дитячого харчування виготовляють воду, яку можна споживати малій дитині. Купляємо воду малиш.
Фіона Офлайн


 

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Ulkanet » 18 жовтня 2014, 19:03

Фіона написав:Ми воду купляємо. Кип'ячу та фільтровану не даю. Вважаю, що тільки виробники дитячого харчування виготовляють воду, яку можна споживати малій дитині. Купляємо воду малиш.

а як стосовно того що та вода по пів року стоїть в пластику???? а потім відкрита стоїть до тижня :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення droksanka » 18 жовтня 2014, 20:19

Підтримую! Дитяча вода - це спосіб заробти гроші. Так само, як і баночне харчування чи розчинні кашки (це вже цілковита гидота). Ми п'ємо воду з джерела. Привозимо з відки вийде. Найбільше смакує із Зарваниці. А щодо дитячого харчування, то наш малюк ріс на здоровій їжі і ніколи не мав прооблем з апетитом. Коли цього літа їхали у подорож (йому був майже рік) і вирішили взяти дитяче харчування... Так він не хотів нічого з того їсти, крім персикового пюре і кількох ложок розведеної кашки. А так перебивався бананами і нектаринами, а також сиром. Я спочатку хотіла доїсти, щоб не пропадало, але, коли попробувала, то не змогла :impossible: А ще уявіть собі, що ви тричі на день їсте консерви і закрутки і нічого більше :crazy: Вибачте, що не все по темі :wink:
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення erinaceus » 19 жовтня 2014, 01:02

Фіона А вам часом не доплачують за рекламу, бо у вас ця марка згадується практично у кожному повідомленні? ::Р: ::Р: ::Р:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення Vikibee » 21 жовтня 2014, 23:05

droksanka, в мене аналогічна ситуація: я ярий противник баночного харчування, писала у відповідній темі чому і купованих кашок. Таке ж можу сказати і про воду. П’ємо із джерела, а недавно пробили скважину на подвір’ї - то звідти. Але мої діти не п.ють часто сирої води як і я, ну не можу я пити сиру і все.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення westa » 22 жовтня 2014, 21:46

Богданчик п"є воду з криниці , некип"ячену. Десь від 1 року ( а до того практично нічого крім циці не пив ). Проблем з животиком ще не мали.
А якщо врахувати , що купалися ми в великій ванні мало не з народження , то смак хлорованої води він також знає :hi:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

Повідомлення erinaceus » 26 жовтня 2014, 23:27

Тут ще є нюанс. Вода з джерела це звичайно добре, але як знати, чи дійсно вона безпечна? Зараз настільки забруднене навколишнє середовище і ніхто не знає, звідки течуть ті підземні води. Всякі виробництва, сільські господарства, сміттєзвалища... А самому зробити аналіз води задоволення не з дешевих :nea:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron