найбільший родинний форум Тернопільщини

Пригодовування, раціон, режим харчування...
Відповісти

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

09 листопада 2014, 12:27

Купляла воду Аквуля, але не накупишся по 20 грн бутилка. Для нас дорослих не можу готовити з води з під крана, тому теж з Аквулі готовила ... Дорого це ... В мами стояв фільтр вдома, то потім приносила. А тепер подарила мені прилад для електроактивації води. Дівчата річ СУПЕР! Робиться жива і мертва вода. Мертва вода обеззаражує, добре полоскати горло, вмиватися, .... ну там де мікроби бактерії. А жива регенерує, відновлює. Короче якщо змішати 1:2 мертву і живу, получається питна вода, смачна і корисна, без хлорки і тяжких металів. Дуже рекомендую!

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

09 листопада 2014, 12:29

Якщо комусь буде цікаво прилад називається Ековод, це укр. виробник. Почитайте, дійсно супер річ!

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

14 листопада 2014, 20:15

А ми спочатку пили воду "Малятко", після відкриття перший день не кип'ятила, а наступні дні вже кип'ятила, але часом, коли траплялося, що забули купити воду, використовували джерельну воду зі Ступок, яку собі привозимо. Так і перейшли на джерельну.

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

13 грудня 2014, 00:28

Купую воду Малиш,хорольського заводу, накипу немає, та й добута з глибини 175 метрів, чиста, артезіанська

Re: Яку воду п*є ваша дитина?

06 серпня 2015, 21:29

Natalinda написав:Ну а я оскільки зо села, то воду пю тільки з крана. Вода правда не рівня тернопільській. поки жила в Тернополі то звичайно не пила з крану. Щоб готувати щось, то кипятила 2 рази, а взагалі намагалися привозити з дому.


А чому не 4 рази? А який сенс двічі кип'ятити. Взагалі рекомендують живу воду пити, тобто сиру, кип'ячена - мертва. Ну раз кип'ятити я ще розумію, а поясніть нащо двічі?

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

06 серпня 2015, 22:09

Ми привозимо із Ступків і ту воду дитина п"Є))))

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

07 серпня 2015, 08:47

Palpada написав:Взагалі рекомендують живу воду пити, тобто сиру, кип'ячена - мертва.

Ви пєте в Тернополі сиру воду з крану???? Може і жива вона, незнаю, але бажання пити її нема жодного. Кипятила двічі, бо не звикша була до хлорованої води, і кількість осаду мене вводила в шок легкий. Тому поки не було можливості привозити домашню - кипятила. Іноді і більше ніж двічі. Пити не пили, їли супи і каші на перекипяченій.
Я ж не доводжу що її треба сто разів кипятити. Мені було незвично, тому я так робила спочатку. напевне якби жила в той час десь в Миколаєві - то кипятила б і чотири рази. Бо досі памятаю її смак :bad:

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

08 серпня 2015, 14:15

А як ставитесь до привозної води? Ми п"ємо її останніх років десять. Але засумнівалась в її якості, коли гостювала у батьків три тижні, а коли повернулась в Тернопіль, в перший день просто не могла її пити - вона мені страшенно смерділа лікарнею. За кілька днів звикла до того запаху і вже не чую його. Але сумніви залишились - чим вона так пахне і чому не цвіте в пляшці, зберігаючись там до двох тижнів? І яка альтернатива тій воді? З крану не варіант, привозити з джерела немає можливості :confused:

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

09 серпня 2015, 13:58

Ми п'ємо і малому варимо на привозній воді. Нам привозить Долина. Запаху від неї ніякого не відчувала ніколи. Колись ще як я в школу ходила, то все з крану використовували, а зараз не можу чай пити на воді з крану, зовсім інший смак. І бульйон сивий получається.
А на рахунок, привозити з джерела, то, по-перше, треба добре знати про те джерело, бо можна щось недобре там набрати.
В чоловіка в селі добра вода, смачна, вони нею дуже хваляться, але щось має дуже осад, як пісок, особливо коли перекипятити.

Re: Яку воду п'є ваша дитина?

22 жовтня 2015, 19:42

ми купляємо Малятко. Просто в магазинах не великий вибір води.
Відповісти