Глобальні оголошення!



"НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Marichka » 16 березня 2016, 23:30

А як старший ходив в приватні садочки,де щодня різні печенька?
А які бутерброди ти йому даєш?
Я відразу напишу,що з повагою ставлюсь до твоїх поглядів,бо мені одинаково,як хто харчується.Просто цікаво,як можна урізноматнити раціон,чи важко є,коли діти цілий день вдома і їх треба чимось годувати.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Nymydora » 17 березня 2016, 04:25

Ми нічого спеціально нічим не замінюємо. Просто є набір продуктів, які ми їмо і набір продуктів, які не їмо, от і все. Наш набір, до речі, навіть ширший, ніж стандартний м'ясоїдний. Більше заморочки створює те, що я не смажу нічого і те, що стараюся, щоб страви відповідали принципу роздільного харчування, хоча не завжди вдаєтсья.
Дитині розповідаю, що різні люди їдять по-різному, як і тварини. Ми не їмо м'яса, хтось їсть. Ми вибрали не їсти м'яса, бо ми не хижаки, нам шкода тварин. Цукру не їмо, бо він шкодить - від нього псуються зубки, болить животик і заводяться глисти. Хтось їсть - це їхня справа, кожен вибирає сам. Але я при цьому постійно підкреслюю, що те, чи людина добра чи погана, залежить не від того, що вона їсть, а від її вчинків.
На печеньки син реагує спокійно - просто відмовляєтсья. На всякі там свята я завжди стараюся дати йому його печиво чи цукерки. Як мав ДН, то я зробила сироїдний торт з горіхів, бананів, фініків, кокосової стружки, прикрасила мандаринками. Хтось їв і просив добавки, хтось не їв.
Канапки - чорний хліб, масло (збиваємо самі, часто топлене), огірок (зараз квашений),якщо є - домашній твердий сир. Для різноманітності - замість масла паста з авокадо з часничком. Це щоб не постійно масло.
Коли діти цілий день дома, то на перекуски маю фрукти, горіхи, кокос, часом домашні вівсяні печеньки. Дуже люблять хліб з маслом, особливо середня моя, грінки з маслом і часником вирішують будь-яку проблему )))) Якщо є сир - змітають. Пиріжки - змітають. Люблять оливки. Але такі смаколики стараюся не частити.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Nymydora » 17 березня 2016, 04:34

Про медиків, дискусії і незамінність м'яса для молодого організму - тут теж надвоє бабка ворожила. Є купа досліджень, які підтверджують, що діти-вегетаріанці прекрасно розвиваються. Навіть вегани - котрі без яєць і молочки. Є також багато таблиць заміни. Багато рослинної їжі містить ті самі омега 3 чи фосфор, рівно як кальцій і все решта. Я маю свекруху-медика. Вона невропатолог і дієтолог. Лактовегетаріанка (не їсть яєць), суворе роздільне харчування, без солі-без цукру, набір продуктів у неї набагато менший, ніж у нас. Це її стиль життя і її професія. Я це до того, що в неї гори наукової (медичної в тому числі) літератури про користь вегетаріанства.
Особисто я відчуваю себе краще, відколи не їм м'яса. Виглядаю також, дякувати Богу, не на свої 35. Діти мої такі самі, як і людські. Старший - дрібний, худий і легкий. Середня - молодша за нього на 4 роки, але майже доганяє його по вазі, кругленька і щоката. Хворіють, як всі - не більше і не менше. Невакциновані, само собою. Менша народилася 3200 - найбільше зі всіх. Нігті, зуби і волосся у всіх ростуть прекрасно.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення nelly » 17 березня 2016, 21:22

а кокос то купуєте цілий і треш? як його сушити потім?
А є десь така статистика що вегетаріанці довше живуть і в них якість здоровя краща? Мені здається що так і є , просто я до прикладу морально не готова відмовитися зараз від мяса та іншого хоча в майбутньому хтозна-хтозна ::Р:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Ameli » 17 березня 2016, 23:40

так цікаво читати а от наважитися і взяти й перейти на таке харчування то не знаю. важко. але я замітила що зима ще так сяк в мене з м’ясом а дальше йде весна і літо і все я ХОЧУ ЗЕЛЕНИНИ, ФРУКТІВ, ОВОЧІВ а на мєсо і дивитися не хочеться..може колись і стану веганом.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення TYulia » 18 березня 2016, 09:46

Я впевнена що таке харчування, як описую Нимидора, точно корисніше за наше стандартне. Але мені здається його дуже важко дотримуватись, тим більше з дітьми. Чи можна піти в якесь кафе і знайти щось для себе. Мій малий піцу вимагає завжди. Та й дома мати завжди все домашнє напечене це теж варте поклоніння :wink:
Та й по дитині знаю, що навіть як є дома щось спечене, всеодно десь на вулиці печенько якесь попросить, а тим більше якщо в колективі, то теж готовий з'їсти все, що має інша дитина. Ми досі майже не даєм йому цукерок, але раніше він знав, що "дітки таке не їдять", а зараз то вже забрати в нього дуже важко.
Знаю одну сім'ю так заочно, то вони були сироідами, то як в них народилась дитина, мама кормила грудьми, то іі дуже почала боліти голова, то мусіли переглянути свій раціон. Як зараз харчуються, не знаю.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення taranjka » 18 березня 2016, 10:19

TYulia написав:Та й по дитині знаю, що навіть як є дома щось спечене, всеодно десь на вулиці печенько якесь попросить, а тим більше якщо в колективі, то теж готовий з'їсти все, що має інша дитина

ще від дитини залежить. моя старша - в будь якому віці спокійно відмовлялася від цукерок-печеньок. при тому, що вона знала, що воно смачне і солодке. Амалія, десь після двох теж відмовлятися почала - без дозволу нічого не беруть, навіть якщо це шоколад :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення pan_kotskyy » 18 березня 2016, 11:47

TYulia написав: Але мені здається його дуже важко дотримуватись, тим більше з дітьми. Чи можна піти в якесь кафе і знайти щось для себе. Мій малий піцу вимагає завжди. Та й дома мати завжди все домашнє напечене це теж варте поклоніння :wink:

Тут все справа звички, я наприклад не признаю супів на кістках-м'ясі, завжди тільки пісні супи. Мене б напрягало оце - спочатку варити м'ясо, потім що там, шуму збирати? а тоді починати все докришувати. Моя тітка, свекруха дивуються як можна зварити пісний суп смачним.
Ну піцу можна і вегетаріанську - нічим не гірша, з грибами, оливками, броколі, кукурудзою, сиром, помідорами, перцем... любе... :dreams:
Ну і про домашнє напечене. Що я часом роблю зранку, замішую тісто, син допомагає і випікаєм кекси чи печиво. Поки позбирався-поснідав і печиво до школи готове. Не так багато часу займає проста випічка. Так що все при бажанні...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Тиха » 18 березня 2016, 15:04

Гриби дітям з якого віку даєте?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення nelly » 18 березня 2016, 17:33

А Таню Муран шо забанили?? Така тема а її немає :dokter:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей