Глобальні оголошення!



"НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

"НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Ulkanet » 14 березня 2016, 03:52

ну назвемо якось так, бо навіть і незнаю, як правильно то - щоб нікого не обідити :yes:
що я маю на увазі під стандартним раціонам дітей (від 3 років і старше)? Це, як то кажуть, як "книжка пише" - щодня певні доза молочки, мяса, овочів, фрукців, сиру, соку/чаю/води і т.д. яке всьо вариться, тушиться, жарится і т.д.
а нестандартне, це от коли мама+тато харчуються "не так, як всі" :crazy: одні не їдять мяса - але все решта їдять. інші ідять овочі і фрукти в любому виді і приготуванні. ще інші їдять тільки все сире (овочі і фрукти). а є такі, які мають "свою дієту", тобто виключили зі свого раціону певні продукти через хворобу когось в сімї або через свої якісь переконання.

знаю, що в нас на форумі є такі сімї. от мені стало цікаво, а який раціон чи то меню дітей в таких сімях??? ви їх теж обмежуєте в тих продуктах, які вважаєте "поганими"? чи даєте спробувати і якщо дитині не сподобається - то більше не пропонуєте? чи якщо дитина "хоче" - то спеціально для неї готуєте??? а якщо ж всетаки діти харчуються за вашою "системою" - то як ви їм підбираєте раціон? мене то так заїнтригувало, ну прям до найменших дрібниць: сніданок, обід, вечеря, перекуси і т.д.

в мене от сімя - всеядна :crazy: хоча я особисто мясо їм тільки в ковбасі (і то періодами), а рибу - в шпротах на канапці :crazy: . ну ще на Паску і Різдво - шинку :=): а моя дитина любить мясо: кролика і курочки домашньої. то я їй щодня варю маленький кусочок мяса кролика.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення nelly » 14 березня 2016, 12:38

Мене це теж цікавило, але більше в тому плані що відмовляються від конкретних продуктів. Наприклад від молока, яєць, мяса, рииби. цікава іноформація чому саме той чи інший продукт не вживаєте і наскільки він шкідливий для людини.
З того що ми стали менше вживати це молочні каші, в мене раніше якось раз в день була стандартно, потім Марго почала жалітися що живіт болить (виявили загиб жовчного) Стали їсти кашу 1-2 рази в тиждень перестав боліти) Я от аналізую своє меню то в нас майже всі блюда зі сметаною або з творогом)))
З корисногого що почали вживати в їжу то лляна олія в салатах замість соняшникової, ламінарія з супом на обід (аптечна на кінчик чайної ложки). Досипаю постійно в каші або салат льон або кунжут я тепер фанат цих насінин ::Р:
Трохи так не в тему але то мої роздуми..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення pan_kotskyy » 14 березня 2016, 12:59

nelly написав:це молочні каші, в мене раніше якось раз в день була стандартно
Досипаю постійно в каші або салат льон або кунжут я тепер фанат цих насінин

я теж насіння льону в вівсяну кашу почала додавати всім, всі здивувалися але почали їсти.
Бач, для когось звичним їсти молочні каші, а в нас каші тільки на воді, то в кого стандартніше?
В когось майонез - звична заправка до салатів, обмазка для запікання мяса-риби, в мене майонез тільки до шуби і олівьє (коли я їх роблю раз в піврічку), тоді спеціально той майонез купую, бо більше ні до чого практично не використовую, інші салати або з олією або сметаною.
Ще ввожу в раціон свіжевичавлені соки (теж стандарт це чи все таки більшість таким не бавиться?).
Сардельки-сосиски-варені ковбаси - особлива люта "любов", не купую-не готую, присікаю такі покупки на корню :mamba: .
Ну а для когось це норма їсти до картопельки-пюре (так, воно смачно, теж колись їла, поки не стала такою нєженкою).

На рахунок дітям дозволяти-не дозволяти.
Якось поїхала я в гості до куми на ДН сина, привезла своїх трьох малят. Наготовано було всякої смакоти!!! А мій старший побачив чіпси, викладені по колу салату і дууже захотів. Коли салат перемішали, він дуже розстроївся, а більше чіпсів я йому не дозволила дати (по моїх думках, бо ж є всього смачного і значно кориснішого поїсти!) Ну і шо, вечір пройшов в зауваженнях йому, бо він був вже не в настрої і відповідно то відображалось на поведінці. От чого було не дати йому півпачки тих чіпсів з'їсти і мати спокій? :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення pan_kotskyy » 14 березня 2016, 13:13

Коли була мала, в нас було нестандартне по загальних мірках харчування.
Їли салат з сирого буряка, з листя кульбаб, хліб тільки чорний, смаженого не їли взагалі, ніяких молочних супів (взагалі ніякого молока), салати, в основному, з олією, з сметаною як виключння...
звичайно, ніяких майонезів, і багато гречки ))) так як люди їдять картоплю, ми їли гречку, щодня, котлети тільки парові або фрикадельки в суп (зварені окремо від супу).

В гостях їла тільки білий хліб, дуже хотілось тертюхів, смажених котлет, в баби завжди смажила картоплю і яйця )))
Пройшли роки і я харчуюся гречкою і чорним хлібом, сирий буряк можу врізати кусочок і їсти. Весною збираю кропиву і варю супи. Брат неймовірно любить тертюхи, так сильно, що не лінується сам натерти і посмажити ))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення erinaceus » 14 березня 2016, 14:51

nelly А кунжут і льон даєте в молочну кашу чи просту? До солоної чи солодкої?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення taranjka » 14 березня 2016, 15:03

мої кунжут ложками їдять :hi: і так само трохи пророщений соняшник :) молоко - рідко. сметана і йогурт - щодня.
чіпси роблю з лаваша тонкого в духовці :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення nelly » 14 березня 2016, 15:58

я додаю до вівсянки або іншої не молочної каші, кунжут в мене на всій випічці:пирогаг, пляцках і піцах купами :crazy:
Льон смаку страви не змінює єдине що коричневі цятки
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Sms » 14 березня 2016, 18:26

Я пощуся кожного року. Тож моя мала "нестандартно" харчується кожного року :hi:
Готую їй все теж саме що і раніше. Хіба що "спільні" страви на воді. Наприклад , сьогодні варила рис. Завжди варю його типу як плов, лише без мяса, на олії. В піст варю просто на воді. Собі потушила капусту. Малій зісмажила курячі відбивні. :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Nymydora » 14 березня 2016, 18:34

Ми належимо до людей зі специфічним раціоном: без м'яса, без риби, без кетчупів і майонезу, без цукру і солі, без картоплі і без смаження. Питайте ))))

Сніданок: каша (переважно гречка, зелена або класична, зі сметаною, бо так всі люблять), інколи вівсянка з фруктами (сьогодні ще кокосовою стружкою посипали)
ОБід: суп, зазвичай дуже густий, канапка з чорного хліба (масло або авокадо), як варіант - грінки або сухарики. Суп овочевий з крупою, сочевичний, гороховий, з машу, капусняк, росольник, гарбузяний
Вечеря: каша (пшоно, ячмінь, кукурудза, пшениця, рис з овочами як окрема страва) плюс додаток (овочі, сирі або тушені - в залежності від сезону), омлет, рідше - вареники чи макарон. Можу розстаратися часом на капустяні котлети, гречаники або кабачкові чи сочевичні оладки - все в духовці. Любимо пюре з гороху або нуту.
Часто купуємо кунжут і льон, авокадо, кокосові горіхи. Потсійно в хаті є фрукти і горіхи, часто сухофрукти. Люблю напекти вівсяного печива з пластівців.
От і весь раціон.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Sam » 14 березня 2016, 18:44

Nymydora, а Ваш чоловік теж так харчується?
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron