Глобальні оголошення!



"НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Vikibee » 30 березня 2016, 11:02

Я роблю на піст домашній оселедець, але дітям не даю, сира риба все - таки. Рекомендують з 7- річного віку.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення nelly » 30 березня 2016, 13:49

То дай спробувати.шо вінмає багато зїсти?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Nymydora » 30 березня 2016, 14:33

це, звичайно, ваша справа, але оселедці і тюлька у такому віці - це перебор, імхо. :scare: :scare: :scare: По-1, ніхто не гарантує свіжості такої риби, по-2, там же солі - вагон, пожалійте нирки дитячі. Я вже не говорю про хімію різну - вона всюди є.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення МамусяВладусі » 30 березня 2016, 14:46

Ми робимо дамашній оселедець з річкової риби, але думаю все таки будем колись доросліші їсти. Просто цікаво стало чи дітки їдять, бо я також не прихильник давати - то просто родичі дуже радять...
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення nelly » 30 березня 2016, 23:25

Одне дати дитині скуштувати, а друге давати дитині їсти. Якщо я не хочу щоб дитина їла того чи іншого то або їм коли вона не бачить або взагалі виключаю це зі свого раціону. Мої пробували тюльку раптом по піврибки їсти не їли але знають що і таке є. Просто уявляю як дитині дивитися як мама з татом наминають щось за два вуха, а дитині не можна бо це кака, то чого батькам можна їсти каку? :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення taranjka » 31 березня 2016, 00:07

nelly ну чому "кака" - мої прекрасно розуміють, що є їжа для дорослих. як мінімум малі добре розуміють, що кава - тільки мамі і татові, а їм не можна. ну чи коли дорослі їдять чіпси чи пиво - пояснюється, що це доросла їжа :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Marichka » 31 березня 2016, 08:10

Я теж їм рибу при дітях.Але соленої не даємо,ббо вони і не просять.
Вони їдять на пару,печену і смажену в яєчку.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Ольчик » 31 березня 2016, 09:55

В нас оселедець найчастіше в салаті типу шуба, а салатів малеча не хоче - навіть буряк варю і ріжу їй просто кружельцями, бо натертий не хоче - то і оселедця не їсть доця. Як на мене, все ж риба запечена або тушкована і корисніша, і безпеніша. Не варто забувати, що дтячий організм розвивається, органи ще ростуть, дозрівають, тому краще не давати їм надто великого навантаження))))
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Nymydora » 31 березня 2016, 10:58

Стосовно мама і тато їдять каку - як на мене, завжди буде розділення на їжу дорослу і дитячу. ПРинаймні до певного віку. Ви ж не будете давати дворічній дитині копчену ковбасу, бо вона хоче? (чи будете? :confused: ) Так само з кавою і алкоголем. Діти це мають прийняти і зрозуміти. Щось можна дати спробувати, щось не варто навіть давати. А якщо є можливість не їсти каку при дитині, краще таки не їсти. Нащо дражнити?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення TYulia » 31 березня 2016, 11:14

Знаю таких, що ковбасу давали зовсім малюкам. Мій ще досі копченої ковбаси не ів, хоча ми з чоловіком часто канапочки з ковбасою їмо. Раз в гостях був хлопчик річний, а нашому на той час десь 2.5 було, то за загальним столом мій ів тільки хліб і голубці і то окремі без грибних підливок. А той хлопчик то все йому давали і хвалились що так все в них їсть, але потім казали "ой якоїсь ночі то так плакав, що мусіли клізмочку ставити. І від чого то?" Але навіть в тих гостях, я сама бачила, як той хлопчик випив бутилочку молока, а через кілька хвилин вже його за столом ковбасою кормили :impossible:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей