Глобальні оголошення!



"НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Новенька » 31 березня 2016, 20:54

Я теж схильна до того що краще дитину не спокушати. Я з чоловіком так і перейшла на їжу "дитячу" і тепер помалу переходимо на дорослу :hi: . Якось доні було біля року, то аж "ломка" була за смаженою картоплею :confused: . Але то мабуть ще трохи через мою лінь, бо собі окремо готувати не хочу. А зараз моя дитина і не хоче їсти ковбасу-сардельки і тому подібне. Може через те що не пробувала :confused: , Часом ковбасу пропоную, то відмовляється категорично. Поки думаю, що нехай їсть корисне, а шкідливе спробувати завжди встигне.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Ольчик » 01 квітня 2016, 10:15

Наша донечка також зараз рідко просить із загального столу те, що ми не їмо щодня. Крім того, якщо їй сказати, що то кисле, то може і не пробувати. Я стараюся сама зараз їсти по-максимуму корисну їжу - ковбасу вже не пригадаю, коли купували, краще все ж мяско запекти чи рибку))))
До слова, в садочках та школах документовано заборонені сосиски, думаю не зря :wink:
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення pan_kotskyy » 01 квітня 2016, 19:34

Ой, ну що ви, дівчата. Те дитяче, те доросле. Хоче дитина - най їсть, аби апетит мало. Сардельок не даю, а в ковбасі ж видно куски мяска, то що ж поганого в тому? Ну трохи приправлене. Оселедці солоні, ну то дитина багато не зїсть тих оселедців чи тюльки. Часом пиво даєм попробувати, після тюльки, а червоне вино взагалі добре для гемоглобіну, ну але все в міру, горілки не даєм.
А то починається, смажена картопля, ужас ужас, гриби, аааа, ой сіль, ой цукор... ужас, ужас. Так і перестрашитись можна. Ну звичайно, чіпсів дітям не рекомендую, бо то дійсно бека ще та. А кусок сала на печеній картоплині - будь-ласка.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Новенька » 01 квітня 2016, 20:00

Ну щось в тому є, але думаю що смажена картопля то на печінку дитині тяжкувато, тому най поки не їсть. Теж і з ковбасою, таки вона переприправлена, то не спішу. гриби знаю і дорослому тяжкуваті.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Nymydora » 02 квітня 2016, 02:50

Нє, Пан-Коцька, то вже таки перебор з вином і гемоглобіном, чесслово. Це мені нагадало, як одна моя знайома запропонувала моєму малому кіндер. Ми чемно відмовилися і сказали, що такого не їмо. А вона так здивовано: А глюкозу звідки берете?
Як на мене, все таки краще кусок м'яса ніж ковбаса і запечена риба замість оселедця. Чіпсів теж можна багато не давати ))))
А стосовно пива - ми безалкогольна сім'я взагалі. Але б навіть якби ми вживали, я б не хотіла в своїх дітях розвивати позитивні асоціації з алкоголем.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення TYulia » 02 квітня 2016, 09:30

Я щось теж категорично проти алкоголю дітям та й дорослим. Я прекрасно без нього обходжусь, і дитині воно нічого доброго не принесе. Я думаю мій би почав би плюватись і в рот би не взяв, воно ж пекуче. От ми ще ніколи не водили його до причастя, я чесно кажучи, переживаю, що він би виплюнув, а то ж теж негарно б було.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення pan_kotskyy » 02 квітня 2016, 11:19

З першим квітня, дівчата.
Звичайно, дітям ніякого алкоголю, оселедців і тюльки. Ковбаса дуууже рідко і то скорше в гостях. Так, я теж трохи "повернута" на здоровому харчуванні, дорослий і дитячий стіл практично не розділяю, бо сама їм вісяну, гречану та інші каші і салати, і практично без смаженого. Хотіла трохи пожартувати, думала страшніше написати, але куди вже страшніше алкоголю, оселедця і сала?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 квітня 2016, 11:31

pan_kotskyy написав:але куди вже страшніше алкоголю, оселедця і сала?

Страшніше, це коли поки гріється суп, дітям роздаються вафлі. І це не першоквітневий жарт. Я була в такій ситуації. І робили це мами. Я звісно відмовилась і дитині своїй не дала, через що звісно була істерика, що інші їдять, а вона нє. Але давати вафлі перед обідом?! :dash: :dash: :dash:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення Marichka » 02 квітня 2016, 11:34

В мене цей місяць є тато мій,то теж нагадую йому,щоб не збивав дітям нормальний смак їжі.
Я солодке даю,але як десерт,або дуже просять.А так,то ховаю в тумбочки,щоб не маякати перед дітьми
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: "НЕСТАНДАРТНЕ" харчування дітей

Повідомлення pan_kotskyy » 02 квітня 2016, 11:54

TaniaPicaSSo написав:Страшніше, це коли поки гріється суп, дітям роздаються вафлі. Але давати вафлі перед обідом?!

Згідна. Теж знайома жалілася, що внучка нічого не їсть! Вже і таке і таке готують, а вона перебирає! А я знаю точно, що в них в хаті завжди в вільному доступі печиво-вафлі-цукерки, і ще докупляються круп'яні палички та інше. Коли я сказала, щоб вирішити питання їжі, треба забрати з хати всі солодощі, то мене "не почули".

А про кіндери для гемоглобіну, то взагалі щось немислиме. де там гемоглобін, в шоколаді? :crazy:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей