Глобальні оголошення!



Рецептики мням-мням

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Рецептики мням-мням

Повідомлення happymami » 22 листопада 2009, 00:37

Є діти, яким треба смачно готувати. Є діти, які зїдять слона, лиш би гарно виглядав, є діти які взагалі нічогоне їдять... Пишіть рецептики смачненького, красивого і дитячого

Знаю, як запхати творог дитині, котра його не любить. (Власне, й сама себе так дурю)
Продукти:
пачка печива "До кави"
Трохи молока
Творог
Повідло, родзинки, горіхи, мак, цукор, масло - всьо по бажанню дитини і на око
Готуємо:
Печиво вмокнути в молоко і викласти одним шаром (десь 2 на 4 квадратики) на якусь ємкість. Покласти шар творогу (його перед цим можна розтерти з маслом. але я не беру масла зовсім. Жменькою цукру, якшо повідла не берете. я беру яблучне або полуничне). на шар сиру помастити троха варення (якшо ви вирішили з варенням) і посипати горіхами/родзинками/маком. Знов шар печива, шар сиру, і так поки не скінчиться печиво. Треба робити звечора, шоб за ніч все пропіталося гарно. зранку до сніданку виходить міні-тортик. І сиромтам не надто чути. Такшо неєдякам має сподобатися. Смачного. Будуть фотки - додам)))
Приєднані файли
P1010019.JPG
P1010016.JPG
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення mari » 28 листопада 2009, 10:07

дуже класні ці рецепти з книжки по здоровому харчуванню.Сама з них готувала,але перекладати лінуюсь...Хто знає іноземну російську-прошу читайте..... :?

Итак, варим свою первую кашу | +
Среди разных пород белого риса особенно выделяются два: «круглый» и «длинный». И это различие нам вот о чем сразу говорит: круглый рис варится чуть дольше и из него не очень-то рассыпчатая каша, а из совсем круглого – и вовсе липкая, а длинный рис – особенно индийский «басмати» варится быстро и не слипается. Если вы хотите рассыпчатый «пушистый» рис, то крупу перед варкой нужно в нескольких водах тщательно промыть.
Если у вас только круглый рис, а вы хотите рассыпчатую кашу, то налейте больше воды, примерно 1:4, положите крупу, и когда вода покипит минуту-другую, промойте рис холодной водой, залейте так, чтобы вода была вровень с разбухшими зернами, и поставьте на огонь и доварите под крышкой. Второй вариант: сварите рис в большом количестве воды и окиньте на дуршлаг.
Вот еще несколько хороших советов:
«Я давно все каши готовлю таким образом: промываю, заливаю водой на 1,5 -2 см выше уровня крупы, довожу до кипения, варю минут 5, потом выключаю и упариваю минут 15. У меня кастрюля с толстым дном и прозрачной крышкой - очень удобно: долго держит тепло и открывать не надо, чтобы убедиться, что крупа упарилась, т.е. вся вода впиталась. Это я делаю по утрам, пока умываюсь, каша варится, потом пока собираюсь - упаривается. А утром у меня с момента просыпания и до выхода из дома где-то 1час, не больше, и я прекрасно все успеваю».
«Не знаю, как варят рис в России, а у нас в Израиле так: сначала обжарить рис в масле прямо в кастрюле, помешивая, до характерного побеления, потом в кастрюлю положить приправы, долить воды - на одну часть риса 3 части воды, накрыть и варить до готовности совершенно не мешая, если мешать, то все будет испорчено. Если вдруг будет заметно, что вашему рису мало воды - можно чуть-чуть подлить кипятка».


Рис цельный по-японски | +
Тщательно промойте рис в холодной воде. Мойте до тех пор, пока вода не станет прозрачной. Затем замочите его. Если это лето, то пусть это будет хотя бы 30 минут. Если на улице морозная зимняя погода, то минимум 1 час. В Японии всегда перед варкой замачивают рис. Он тогда будет требовать меньшего времени для варки и станет полезнее. Когда рис набухнет, переложите его в кастрюлю и залейте водой в следующей пропорции: 1,25 стакана воды на 1 стакан риса. Плотно закройте крышкой и держите так до закипания на среднем огне. После закипания огонь необходимо на одну минуту увеличить. А затем уменьшить и варить 4-5 минут на средне-слабом огне. Через 5 минут огонь еще чуть уменьшить и варить рис уже на еще более слабом огне еще 10 минут. Если делать именно так, то каждое зернышко впитает воду и станет «пушистым». Вода при такой процедуре должна вся испариться. Но рис сварится правильно только в том случае, если вы во время варки не будете снимать с него крышку. Не открывайте кастрюлю и после того, как огонь выключен. Рис в течение 10 минут должен постоять закрытым, чтобы как следует «уложиться» и «осесть».


Гречневая каша | +
Несколько полезных советов по приготовлению гречневой каши-
Берете гречку, заливаете холодной водой в любимой пропорции (какой густоты любите) и оставляете на столе в кастрюле часа на два. Она набухнет, будет такой мягкой. Потом на плиту на маленький огонь - чтоб вся вода испарилась.
Каша получается очень мягкая, нежная, рассыпчатая, прямо во рту так и тает. И готовить очень легко. Можно вообще ничего не добавлять - ни масла, ни соли... А там дальше по фантазии.
Более того, гречку можно вообще не варить! Если ее на ночь залить водой в пропорции
1:1,5 или чуть больше, то к утру каша готова - крупа впитает всю воду и станет вполне
ъедобной! Конечно, это экстремальный способ - если уж кипятка нет. С другой стороны,
ее утром можно немного подогреть - получится каша практически без теплового
воздействия!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Melisa » 14 грудня 2009, 11:58

А я недавно готувала для малої кукурудзяну кашу, і паралельно терла на тертці яблука, щоб спекти пиріг. Так от, для того, щоб каша була смачнішою, додала до неї тих тертих яблук. Аж самій засмакувало. :) А доця їла із задоволенням.

На всяк випадок даю рецептик того пирога, який пекла. Досить простий.
1 стол. лож. сметани
3 яйця
0,5 скл. цукру (або цукрового піску)
1 скл. муки
0,5 чайн. лож. соди
4-5 вел. яблук

Яблука помити, очистити від шкірки і потерти на терці (грубій) або порізати на дрібні шматки (робила по-різному, але більше засмакувало, коли вони потерті). Додати до них трохи цукру і кориці (хто як любить). В окремій посудині змішати яйця, муку, сметану, цукор та соду. На лист (у мене велика сковорідка, тому випікаю в ній), змащений маслом та посипаний мукою, вилити спочатку тісто, а потім викласти потерті яблука. Випікати приблизно 30 хв.
У мене такий періг йде на "ура". Легко готується (я дома була сама і мала в той час сиділа в слінгу) і швидко з"їдається. :D

Пі.Сі. Фото виставлю згодом. Не встигла це зробити, бо вже не було що фотогграфувати :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення mari » 14 грудня 2009, 12:08

До останнього рецепту- то яйця таки змішати чи збити?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Melisa » 14 грудня 2009, 12:18

не обов"язково збивати. можна змішати зі всіма іншими інгредієнтами.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Melisa » 15 грудня 2009, 13:19

А ось і обіцяне фото. Сьогодні я знову пекла...Яблука пропадають. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення mari » 20 лютого 2010, 14:25

Курячі котлетки
500 гр.філе порізати кубиками
3 цибулі дрібненько покришити
3 яйця збити
3 стол.лж.крохмалу
0.5 малої пачки майонезу Європейського
-------------------------------------------
Змішати. Все залишити на 20 год.в холодильнику. Смажити як блінчики. Дуже смачні. гості не впізнають з чого!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення happymami » 05 березня 2010, 01:06

Зображення
Вспомнить детство: 3/4ст. сахара, 3/4 муки, 3 белка, 75гр. маргарина/масла, можно добавить ст. л. крахмала. Соломка.
Белки взбит с сахаром, добавить муку, растопить маргарин и добавить к тесту, крахмал. Разогреть духовку до 200С, выпекать на пергаменте или силиконовом коврике. Чайной ложкой берем тесто и размазываем кружочком, тонко-тонко. Выпекать 5-7 мин, до появления золотистых краев. Лучше по 3-4 шт, если делаете цветок, очень быстро остывают. Или свернуть рулетиком.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення Любов » 01 квітня 2010, 14:19

Поділюся з вами приготуванням домашнього зефіру:
25г желатину
4 ст. цукру
2ч.л. лимонної кислоти
300 г води
1 пакетик ванільного цукру
1ч.л. соди
Желатин замочити в 100 мл води, помішувати до повного розчинення. Цукор залити 200 мл води, кип'ятити 3 хв., помішуючи. Зняти з вогню, додати до нього желатин. Збивати блендером на протязі 25 хв.(але вистачає і 15 хв). Додати лимонну кислоту і збивати ще 5 хв., потім додати соду і ванільку і ще збивати 5 хв. Піднос застелити харчовою плівкою і викладати десертною ложкою, поставити в холодильник на 24 год. Після застигання зліпити по дві палянички докупки, так щоб получився зефір.

Завжди його роблю, домашнім подобається і йде на ура. навіть смачніший чим в магазині і дешевший :) .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Рецептики мням-мням

Повідомлення okcana » 24 вересня 2011, 00:05

Моя донечка дуже не хоче їсти творог. Тому я десь прочитала (непамятаю де) ось такий рецептик:
до творога додаю ізюм (запарений),трошки цукру і сметану (трошки). Формую кульки і обмачую в кокосовій стружці. Вона це називає "Цюцьо" і їсть без проблем.
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей