Глобальні оголошення!



Молокопродукти у дитячому раціоні

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення mala-karta » 26 червня 2010, 15:01

Леся, там зовсім інший склад білків/жирів ніж в жіночому, дуже багато де читала, приберу хату - спробую знайти :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення mala-karta » 26 червня 2010, 16:12

ось тут все гарно пояснено:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


суть: коровяче молоко може бути причиною алергії, крові в каках, ожиріння, цукрового діабету...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення мешканка » 26 червня 2010, 16:49

всуну і свої 5 коп. Я не про коров"яче молоко, як замінник грудного молока, тому не закидуйте мене тапками, але: в наш час, про що не почитаєш, то все призводить до ожиріння, цукрового діабету, холестирину в крові і т.д..думаю, ніколи не варто чимось захоплюватись, бо все, в надлишковій кількості принесе шкоду...але, також не варто бути категоричним.... Звісно, різним організмам-різне підходить... але , навряд чи,те, чим наші предки споконвіку вигодовували своїх дітей, може принести таку сильну шкоду.... (звісно, коли знаєм звідки те молоко береться)... Мене вразило те, що я колись читала.... нібито проводились досліди, що продукти з банок (сухі каші, сухе молоко, консервації...і т.д.) значно менш шкідливе, ніж натуральне, тому що спеціально "перевірене" на шкідливі компоненти.... От вам і досліди.... Скільки вже всякого наслухалась про "шкідливість" звичайних продуктів харчування....Що вже аж трусить від такого: яйця шкідливі, бо алергенні і піднімають холестерин, м"ясо шкідливе, бо важко перетравлюється і несе в собі шкідливі метали, хліб шкідливий, бо спричиняє ріст дріжжових грибків в організмі, крупм шкідливі, бо спичинюють ожиріння і мають "глютен", що часто викликає алергію.....і т.д. і т.п.
В мене батько-дієтолог і він про всі такі "досліди" на шкідливість має свою, чітку позицію: "Коли людина має проблеми зі здоров"ям, тоді, справді, слід звертати увагу на ті продукти, які можуть їй зашкодити, а, коли людина цілком здорова, то, найкраще для неї-це збалансоване харчування. В такому випадку, жоден продукт (натуральний, звісно) шкоди не принесе, а тільки користь, адже організм має унікальну здатність відсіювати те, що йому потрібне і відкидати те, що ні..."
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення krapk@ » 26 червня 2010, 17:04

оо, я якраз це думала, не знала як сформулювати. Плюс ще десь читала. Якщо ви їсте звичну для ваого народу, місцевості їжу, то організм на генетичному рівні її знає, а тому не відкине, якщо він дійсно здоровий. Щодо мам-все що ви їли під час вагітності, ваше маля знає, того є шанс, що воно не буде мати на цей продукт алергію.
ПС: я їла півлітрами щодня того літа лісову суницю. І як результат такий алергенний продукт я перетираю в сир малому і все добре. Ніде ні прищичка нема. Ще коли була вагітна я абсолютно щодня з 6 місяця (в це важко повірити) випивала півторачку молока. Я тааак його хотіла, що капец. Ми замовляли в одної жінки і вона нам приносила щоранку. Я йому довіряла. Досі купуємо в неї. Мабуть я почну кашку варити малому на молочці вже скоро.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення гра з вогнем » 26 червня 2010, 17:18

незабувайте про накопичувальну алергію чи як воно там зветься.

а дискусія щодо молока ведеться у ракурсі заміни грудного молока коров'ячим та вигодовування ним немовлят.
в колишні час молоком корови не годували, це один з поширених міфів. бо люди добре знали, що дитина може померти.
хоча колись дитяча смертність була в рази вища.
годуйте, хто ж боронить....
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення мешканка » 26 червня 2010, 17:53

гра з вогнем написав:незабувайте про накопичувальну алергію чи як воно там зветься.

а дискусія щодо молока ведеться у ракурсі заміни грудного молока коров'ячим та вигодовування ним немовлят.
в колишні час молоком корови не годували, це один з поширених міфів. бо люди добре знали, що дитина може померти.
хоча колись дитяча смертність була в рази вища.
годуйте, хто ж боронить....


Я мала на увазі не вигодовувати немовлят, а дітей...в селах молоко було основним "дитячим" продуктом... На вечерю і на сніданок, майже завжди, молоко з паляницею..особливо в зимово-весняну пору року...а з алергією, справді, треба вважати. Хоча, мені, щоразу, алерголог радив: вводити той продукт, який викликає алергію, в мікроскопічних дозах і тоді, коли проявів алергії немає, щоб організм "звикав"... І, щодо алергії: в рідких випадках алергія проявляється саме на продукт в його сутності...в основному, на домішки , особливо, хімічні добавки, консерванти, нітрати і т.д. І, коли вони вже назбирались в організмі, тоді він починає "бити" тривогу і проявляє алергію на основні алергенні продукти... Щодо молока: алергія на молоко (на лактозу) зустрічається дуже рідко і не проявляється "висипом", а розладами травлення, або припухлостями на тілі. Висип, який з"являється після введення молочного продукту свідчить, або про його погану якість (не натуральні домішки), або про велику "жирність"... Принаймні, я так проінформована. (на власному досвіді: висипка проявлялась тільки на домашнє нерозбавлене молоко.)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення mala-karta » 26 червня 2010, 18:01

розумію ваш скептицизм, дівчата, але дуже мені сподобався останній коментар до статті:
я думаю, много можно плохого написать о большей части нашей пищи = белый хлеб, рафинированный рис, все сладости, итд, итп .. мясо... остаются только пророщенные зерна и орешки, фрукты ну и корнеплоды. как раз то, что мы почти не едим..

но все равно спасибо за интересный материал.

Да, можно много плохого написать о большей части того, что большинство людей считают пищей...остаются только пророщенные зерна и орешки, фрукты ну и корнеплоды. как раз то, что мы едим :)
на здоровье :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення мешканка » 26 червня 2010, 18:02

от би тільки в іншому кліматичному поясі народитись, щоб овочі і фрукти були цілий рік...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення гра з вогнем » 26 червня 2010, 18:34

та я мала на увазі алергію на суниці та інші ягоди :)

а так цілком погоджуюся, я не бачу нічого в поганого в коров'ячому молоці, якщо його не використовують для вигодовування немовлят.

та зрештою, навіть по шкалі вигодовування використовують коров'яче молоко, але це повинна така біда настати, що як не коров'яче молоко - то дитина помре з голоду. тоді вже краще воно - ніж нічого. тільки у нашій країні, зараз, серед матусь, котрі мають гроші на нет, я такої ситуації не уявляю
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Молокопродукти у дитячому раціоні

Повідомлення Liza » 21 липня 2010, 20:18

мамусі, а ви колись пробували своїм малятам давати таке молоко або готувати з нього сир (більше всього мене цікавить сир, адже молоко мій малюк всеодно має ще моє)?:
Зображення
(3,2 % жирности, 200 г)
ТМ Злагода.

там пишуть:
...рекомендуется для питания детям с 6 месячного возраста...

ну - думаю я собі - писати можуть шоугодно на чому угодно. вирішила купити. єслі шо - сама вип"ю.

моєму малому 10,5 місяців, а я ще не давала йому молокопродуктів. дуже хочу почати давати сир, бо кальцій, та й сама його люблю (ми - дорослі - купуємо для себе сир в лише однієї жіночки на ринку).
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron