Глобальні оголошення!



Молода картопля

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Молода картопля

Повідомлення flower » 29 червня 2011, 20:33

Nymydora написав:
мешканка написав:Чула, що не варто до 3 років, бо вона досить важко перетравлюється... може хтось щось чув?

Я чула що картопля (вже до речі десь про це балакалося) має багато соланіну - речовини, що знищує еритроцити, пригнічує кліткове дихання і все таке. Особливо багато соланіну в зеленій і пророслій картоплі, а також (!) в молодій. Особисто я не даватиму картоплю до 3 років взагалі.


про це саме мені розповідала одна лікарка, яка нещодавно була в нас і сказала мені не їсти молодої картоплі так як я годую грудьми...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Молода картопля

Повідомлення musya » 25 липня 2011, 23:12

А я їла молоду картоплю зразу ж після народження малюка, а зараз вже даю її синочку. Щось навіть думки такої не виникало, що вона може бути шкідливою :? .
musya Офлайн


 

Re: Молода картопелька

Повідомлення Nymydora » 26 липня 2011, 00:49

Shalimar написав:молоко-овсянка-курага-груша
яблоко-груша-вода-курага-овсянка-молоко
лук-морковка-картошка-кукуруза-молоко
картошка-морковка-брокколи-молоко (на ура)

а живіт не буде боліти від такого поєднання?
взагалі-то фахівці з роздільного харчування вважають, що молоко - це продукт, який треба вживати окремо і воно не поєднуєтсья з іншими продуктами. МОжна в то вірити, можна не вірити. Ну, припустимо, гречку-манку-рис та ін. можна ще з молоком з'їсти, але груша??? броколі???
Як на мене, для малої дитини чим менше різних інгредієнтів, тим краще для травлення.
З овочами краще давати масло чи олію, сметану також. З фруктами - кисломолочку (кисле молоко, маслянку, йогурт, гірше йде сметана).
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron